Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sztunia - kciukasy zaciśnięte!!! Czekamy w podnieceniu :P :P :P :P :P :P :P

Klapoucha - super mama! 🤪 🤪 🤪 🤪

Mnie całą noc bolał bardzo brzuch przy każdym ruchu, ale tak tylko w jednym miejscu; to chyba nie były skurcze... kurcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w końcu wyspana..te ostatnie dni to na wariackich obrotach mieliśmy..ciągle w samochodzie i w ruchu..dziś leniuchuje cały dzień, żeby Ksawery za wcześnie się do wyjścia nie szykował..potem ma wpaść mama i posprzątać mi trochę ☺️

humor trochę lepszy..dobrze, że jeszcze trochę oszczędności mamy ze ślubu więc nie jest tak tragicznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez coraz gorzej spie tzn spie ok ale sni mi sie ze rodze i to mnie jakby wybudza, jak wstane na siku to potem takie glupie mysli po glowie kraza, iskra po co Ci gril jak masz hawaje za soba i naprawde joli pelna para 🙂
no u mnie tez ponuro i strasznie wieje az uszy mnie bola 🤢
okejsior jade do rodzicow troche postekac i pomarudzic:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobrek 🙂 kolejny porodowy weekend sie zaczyna 🙂

Sztunia pewnie juz po 🙂

Klapi bardzo dobre podejscie Haniutek szybko załapie kiedy sie śpi a kiedy z mamą szaleje 🙂

mnie też nocka minęła z bólami, tyle że bioder no i mała wieczorkiem zaczęła szaleństwa 🙂 normalnie ja padałam na pyska a ona jakby ją z klatki wypuścili :P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak tam Sztunia 🤔 mam nadzieje że dostała znieczulenie i nie cierpi nam Kobietka.

Klapi ja myślę że powinniście z Brzydkim powieść napisać albo wydrukuj sobie to co na brzuszku piszesz i będziesz miała świetny pamiętnik 🙂


Będę wpadać i zaglądać co tam ze Sztunią i Majeczką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia!! ta kobieta ma wyczucie czasu,jak czas to czas trza rodzic! he he

czytam,ze wy co niektore juz chcialyby urodzic,a ja....ja sie boje,nie chce jeszcze ale wszystko zanosi sie ze to juz tuz tuz...od tej pory wszytsko sie zmieni,ten mały kurczaczek co sie wykluje bedzie zdany tylko na mnie...co za odpowiedzialnosc...pewnie dzis pojade do matki polki,bo juz sie niepewnie czuje,coraz bardziej boli brzuch,pod zebrami, z tylu w krzyzu i jak na okres,w nocy co chwila pobudka bo brzuch jak skała...najwyzej pojade i bede czekac...ale chyba lepiej tak niz bym miala nie zdarzyc i przyjdzie mi rodzic w moim szpitalu...a w razie transfuzji krwi u małej zabiorą mi ją do łodzi i dopiero bedzie załamka...ehhh

z drugiej strony,skoro zle mi sie juz spi to dobrze byloby pozbyc sie tego brzucha...
nie wiem co mnie ogarneło...depresja przedporodowa?!?!?!uhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia jak szwajcarski zegarek 😉
Znieczulenie niby fajne ale sie naczytałam jak to nogi jak kłody sie robią i moga być problemy z odczuwaniem skurczy czy jakoś tak. U mnie w szpitalu nie dają ZZO. Chyba że są wskazania - czyli pewnie rzadko. I wtedy by mnie na bank nacieli. A tak dalej sie łudze że tego unikne 🤢

Oby wszystko gładko poszło 🙂

kciuki zacisnięte 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia 3mamy kciuki!oby szybko poszlo!

ilonab - pewnie rodzice z tego filmiku sa bardzo dumni z siebie ehhh 🤢

klapi - super mamuska! 🤪

wiecie co bylam na miescie i spotkalam paru znajomych i prawie kazdy z kim gadalam to mowi:korzystaj poki mozesz z wolnego czasu bo potem go juz nie bedziesz miala...poprostu dostaje szalu jak to slysze!dzisiaj juz chyba z 5 razy to slyszalam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...