Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

MadzikM to ja w takim razie zapraszam na karpatkę 🙂 bo ja zawsze ciasto piekę ale tu nie ma takich łasuchów jak u mnie w domu że blacha idzie w jeden dzień i zawsze jeszcze się wyrzuca trochę ciasta 😞 i wtedy jest mi smutno bo myślę że nikomu nie smakuje 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przyszła kobieta w 9 tyg ciąży bliźniaczej i nie chcieli jej przyjąć. Konbita przez tydz wydzwaniała i sie prosiła zeby jej te dzieci usunęli i powiedzieli ze nie ma miejsc i musi sobie radzić. Normalnie znieczulica taka że szok. KObita wkońcu znalazła sobie miejsce w innym szpitalu a z teo co wiem to szpital w razie braku miejsc powienien znaleźć miejsce w innej placówce. Ordynator dopiero jak przyszła z ekipa telewizyjną dopiero zgodził sie jej pomóc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta - nic co by mnie nie zdziwiło w temacie tego szpitala...
Jednym słowem standardowy młyn i kasa rządzi!
Ogólnie: odesłali z kwitkiem kobietę która nosiła w brzuchu martwe bliźniaki zamiast je usunąć, bo nie mieli miejsca. I nie powiedzieli gdzie ma jechać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja też dzi,ś karpatke mam zamiar zrobić ale co z tego wyjdzie to nie wiem, ostatnio ciężko mi w kuchni idzie...najlepiej mi wychodzą kanapki 😉 bo nawet kopytka mi nie wyszłyi wogóle męcze sie szybko 😞 😞

a mój mężu i tak juz chudy i jeszcze bidula spadnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daltego ja unikam państwowych szpitali...raz cierpiałam to drugi raz już nie mam zamiaru.

Nalwos no wiesz ktoś musi trzymać linię jak my nie możemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na karpatkę też się pisze. Mogę się wymienić na tort z galaretką. Tylko najpierw go zrobię. Może też to pieczenie wyciągnie małego z brzucha hehe
Będziemy miec metode na uparciuchy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...