Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

klapoucha napisał(a):
O skarża na mnie 🙂
phi 🙂 Szkoda ze do mnie laska nie napisłą tylko odrazu do Admina.

Irysku trzymam kciuki 🙂
Klapoucha - daję Ci ostatnie ostrzeżenie - jeśli nie zrezygnujesz z akcji natrętnego namawiania do głosowania lub odwiedzania jakiejkolwiek strony, wszystkie Twoje posty zostaną usunięte z forum, a Twoje konto zostanie zablokowane. Bez względu czy umieścisz link do strony w podpisie czy gdziekolwiek na brzuszku! To jest ostatnie ostrzeżenie, nie będę więcej pisał na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no dziewczyny te juz wczesniej skarzyly bo ta co u nas kiedys wklejala tez dostala opieprz od dziewczyn ze dlaczego maja jej dziecko wyrozniac skoro lutowki tez maja juz dzieciaczki niektore
ale proste nie chcesz nie klikasz i tyle
ludzie jest czasami do dupy....
i ona jeszcze pisze ze ostrzegala buhaha straszne rzeczy 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emilka1986 napisał(a):
panie adminie ale o co ten cały hałas no nie przesadzajmy to jest forum a nie jakies wiezienie
też tak uważam, wszystko w porządku ale do czasu, gdy nie przeszkadza innym. Mnie osobiście też nie podoba się taka akcja. Forum przeznaczone jest do dyskusji, a nie do natrętnej agitacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatta napisał(a):
ja nie czuje sie namawiana do glosowania -
kto chce ten kliknie a kto nie chce - niech nie klika ...
naprawde przegiecie ...
Zaraz z ciekawości przefiltruję ostatnie posty Klapouchej i sprawdzę w ilu postach namawiała do głosowania jeśli tego chcesz. Chodzi tylko o częstotliwość ZASYPYWANIA forum. Można raz, dwa razy poprosić lub założyć osobny wątek ale to jak sama określiłaś jest NAPRAWDE PRZEGIĘCIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niejednokrotnie my - kwietniowki klikalysmy w jakis linki podawane przez inne Dziewczyny i nie robilysmy z tego zadnego problemu ... jak dla mnie to ewidentny brak wyrozumialosci ...
a za sprawdzenie klapi dziekuje, ale nie trzeba ...
nie czuje potrzeby aby cokolwiek czy kogokolwiek "filtrowac" ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatta napisał(a):
niejednokrotnie my - kwietniowki klikalysmy w jakis linki podawane przez inne Dziewczyny i nie robilysmy z tego zadnego problemu ... jak dla mnie to ewidentny brak wyrozumialosci ...
a za sprawdzenie klapi dziekuje, ale nie trzeba ...
nie czuje potrzeby aby cokolwiek czy kogokolwiek "filtrowac" ...
Owszem, od dzisiaj nie będę wykazywał wyrozumiałości w podobnych sytuacjach - na każde zgłoszenie mailowe będę reagował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emilka1986 napisał(a):
ogolnie czy tylko na watku lutowek ?
ja nigdy nie patrzę na jakim forum, na jakim wątku itp. dla mnie to bez znaczenia. Zarządzam całym serwisem, nie tylko konkretnymi działami. Możecie się na mnie wkurzać ale jestem tu od tego, by forum jak i cały serwis miał ręce i nogi. Mam sporo pracy przy samej stronie, przy spełnianiu waszych życzeń, kolejnych ulepszeń itp. a do tego muszę jeszcze utrzymywać porządek. Proszę o odrobinę wyrozumiałości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...