Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
... szczerze mowiac mi rowniez chlopiec ( bez tych spinek i lalek ) wydaje sie jakis "latwiejszy w obsludze" 🙂 moze dlatego, ze aktywnie uczestniczylam w wychowywaniu mojego duzo mlodszego brata wiec wiem juz co i jak 🙂 ... ale jak bedzie dziewczynka - tez bede szczesliwa ! 🙂
... bardzo bym juz chciala poznac plec Malenstwa ... 🙂

Ps. Pozdrawiam Wszystkie Mamusie i dopisje sie do "listy obecnosci" na forum "kwietnióweczki 2010" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kurczę mnie jeszcze czeka badanie na HBS bo poprzednio się pomylili i zrobili mi na HBC 😞 i znów siniak i kłucie 😞 ale przynajmniej zawsze lizaka dostaję bo chodzę do przychodni do mojej teściowej 🙂 a tam mnie znają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie kwietniówki 🙂
ilonab jak nie chcesz mieć siniaka po pobieraniu krwi to wbrew powszechnemu przekonaniu nie zginaj ręki po pobieraniu tylko uciśnij i miej przez jakiś czas wyprostowaną, kiedyś często oddawałam krew w stacji krwiodawstwa a wież mi tam to są igły jak wkład od długopisu( tam właśnie dowiedziałam się co robić) nigdy nie miałam siniaka pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kalpoucha ja tez siebie nie wyobrazam w roli mamy dziewczynki, w ogole te rozowe ubranka jakos do mnie nie przemawiaja, ostatnio na zakupach moj maz rozkochal sie w trampkach adidasa i juz sie pytal czy moze kupic adasie dla Adasia ze postawi sobie na poleczce obok kompa i bedzie codziennie na nie patzryl - glupol, caly czas sie upiera ze bedzie facet a ja nic nie czuje,
ilonab dziekuje 🙂
bogusia na pierwszych badaniach pobrali mi 4 tubki i oczywiscie jak wyszlam z laboratorium to zaslablam ale dziadzius oczekujacy w kolejce mnie wspomogl, na szczescie teraz do standardowych badan wzieli tylko jedną probke,
wczoraj na wizycie lekarz zaznaczyl ze jeszcze raz zrobimy toksoplazmoze jak dla mnie nie ma to sensu no ale lepiej dmuchac na zimne.
wiem ze jeszcze w zaawansowanej ciazy robi sie krzywa cukru ponoc beznadziejne badanie trzeba pic glukoze ochyda 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...