Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

oglądam Cejrowskiego 🙂 uwielbiam jak on cos opowiada 🙂 i przypomina mi to czasy jak jeszcze mieszkałam z rodzicami i zawsze w niedzielę oglądaliśmy przyrodnicze filmy cała czwórka na łóżku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nocka do 5tej super, od 5 sie zaczelo, placz i usypianie tylko na mamusi piersiach 😜

wiec tak sobie spalismy z przerwami do teraz, od 11tej maly dostal smoka , pogadal eja eja eja ( juz wiem ze jak tak gada to bedzie spal 😁) no i spi sobie, a jak sie obudzi to bedzie pewnie kupa bo od 3 dni robi ok. 11 😁

p.s. a mojemu dzieciowi jako uspokajacz sluzy okap w kuchni i odkurzacz, wtedy spi, lub przynajmniej jest cicho i sie rozglada ochoczo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bym zjadła arbuza 😮

Julcia jak nie wieje to idź i pospaceruj też za mnie 😉

Wiecie o tym że słoń robi kupę 16 raz na dobę 🤪 czyli odliczając sen to co godzinę wychodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

u nas noc rewelacja - Mala spala 6 h ciagiem 🤪
a pozniej juz standardowo po 3/4 h ...
coraz bardziej harmonogram dnia nam sie uklada - super 🤪
moze to przez ten wieczorny spacer tyle spala ? nie wiem 😮

ostatnio w ogole zaczynam rozumiec ja coraz bardziej, nawet jej placz juz rozpoznaje ...
noszenie na raczkach ( lub w chuscie ) pomaga w 99%
wiec jak juz jest naprawde kiepsko i ryczy to hop na raczki ( lub do chusty ) i jest dobrze !

dzisiaj od rana troche noszenia na raczkach, przytulanki, mizianki itp
i znowu spi ...
te przytulanki sie u niej bardzo sprawdzaja ...
na raczkach zawsze swiat oglada, rozglada sie na boki ...
tak ja to pasjonuje, ze od razy milknie 🙂

pogoda za to kicha ...
wiec nie wiem czy dzis cos ze spaceru wyjdzie ...
ale jesli Mala ma pozniej spac tak dlugo w nocy -
to nawet w deszczu i przy burzy z piorunami bede z wozkiem smigac ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądacie sos uroda??

mowili o cellulicie: że jeśli się odchudzamy lub stosujemy głodówki to cellulit nam nigdy nie zniknie a wręcz przeciwnie organizm zacznie go produkować więcej a spalać będzie nam mięśnie 🤢 czyli jak chcemy zabić cellulit to musimy jeść regularnie i patrzeć na kalorie, ćwiczyć i używać kosmetyków anty. Powinniśmy też jeść dużo białka bo nasza skóra w większości składa się z białka.

Idę ćwiczyć cycuchy by nie mieć zwisów 😉 Jacek uwielbia patrzec jak tak ćwiczę bo wtedy ruszam persiami jak Pudzian 😉 i brechta ze mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry wrocilam ze szkoły zaliczyłam na 3,5 wiec nie jest zle...
teraz troche odpoczynku tatus zabral córcie na spacer pogoda nie za ciekawa ale trzeba dziecko przyzwyczajac, moja mala ma juz godziny snu wieczore, kapiel kolo 20 karmienie zasypia ok 21 lub chwile po spi do 1:30 zasypia po ok godzinie potem pobudka po 5 i juz praktycznie koniec spania bo pobudka co godzine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilka gratuluję zaliczenia 🙂 dzielna z Ciebie Mamcia, podziwiam że tak sobie świetnie organizujesz czas i godzisz obowiązki domowe z nauką i opieką nad Maleństwem i to zwłaszcza jak jesteś sama przez większość czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka gratulację.. mogłabyś mi przesłac tabelkę naszą, jestem ciekawa jak to wyszło ostatecznie..

mój też tylko by na rączkach świat oglądał i cyca ssał..chyba go ssie bardziej dla ssnia niż jedzenia bo i tak mam niewiele pokarmu i muszę go dokarmiać

myślałam ze już w weekend go przeweranduje na ogródku a tu dupa i pada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania jak wy piszecie ze przeciekacie, to mi w ogóle nie brudzi ubrań, zeby cos polecialo to musze ostro sciskac te suty..jak odciagam to po calym dniu mialam ledwo 50ml i poza tym maly wypluwa cyca i potem placze dlatego mysle ze sie nie najada a ja mam malo pokarmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...