Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No to Emii świętuje- Gratuluje.
Kłapoucha- co do nagrania USG to zgrał mi na pendriv^a . Tak jakoś spytałam czy to co widzimy na monitorze to można nagrać a lekarz bez wahania że oki. 🤪
Dziękuje za zaproszenia na NK . Faktycznie trochę ciężko odgadnąć nick z osobą - tak jak w moim przypadku nie mam tu na forum zdjęcia. Póki co NEWYORK to Kamila 🙂 Buziaki laski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurde jak tak czytam o tych jelitach to zaczynam się bać. Ja tylko raz miałam problem w kibelku ale to jakiś miesiac temu, to pamiętam że póxniej z niego wstac sama nie mogłam i Michała wołałam (tak długo siedziałam i cisłam, że az osłabłam). Póxniej się smiałam że mam traumę i juz nigdy kupy nie zrobie, okropnośc.

i nawet takich wielkich skrętów nie mam, dzięki Bogu 🙂

co do jedzenia: tez mogłabym jeść jedno i to samo, najdłuzej wytrzymałam z kromka z masłe z pomidorem i z solą, może bym ciągnęła dłużej ale to pomidory juz takie niedobre 🙂

Ewi czemu smutki? usmiech proszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78 – ja też mam takie długotrwałe fazy. Jak mnie naszło na kanapki z pasztetem z ćwikłą to jadłam codziennie rano przez tydzień. 🙃 Innym razem codziennie jadłam serek wiejski z pomidorami.

Emi – gratulacje z okazji dyplomu! 😎

Ewi, Ania78 – nie smutkujcie się, piersi do przodu i heja! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii to brzusio Ci rośnie 🙂 Jak byłam w szpitalu to dla pewności zapytałam 2 ginów, co oznacza kłucie w dole brzucha, tak jakby kłuły jajniki i obydwaj powiedzieli to, co mój gin i położna- brzuszek rośnie, macica naciąga więzadła i dlatego tak czuć. Ja tak mam często. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to za chwile zaczyna się weekend juppi, szybko na zakupy kupic coś tatusiowi mojemu na prezent i jutro na imprezkę do przyszłego dziadziusia.

mam nadzieje ze jutro pogoda dopisze bo jedziemy na rajd, i mam zamiar kibicowac a nie marznąć.

no i przede mna ostatni tydzień pracy a potem laba juppiiiii

papa dziewczynki do poniedziałku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja, alalala

No dobra. kasę dostanę na początku listopada.
Generalnie szef zarzucił mi że nasłałam na nich urząd skarbowy i inne instytucje bo kontrole maja.
No, ja nie nayłałam, ale skoro mi wypłaca kasę to może i to mnie cieszy.

Życzliwa koleżanka w ciąży, w jakąś furie wpadła. Bo dowiedziała się że ja wiem że jest w ciąży.Kolezanki zaczynaja na nia patrzeć jak na idiotke.

Sztunia-fajnie że poduszka służy.Nie mam przynajmniej wyrzutów sumienia 🙂


Emi - gratuluje. to jaki masz teraz tytuł i czego?

Chciałam sobie zrobić wypindrzone zdjęcie ale nie wyraźne mi wychodzi jak sama robię.

Głodna jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku, no nie wiem co się ze mną dzieje. Spałabym i spała 😮
W dzień kimka, teraz kimka, nie wiem co ja w nocy robić będę.
To chyba dlatego, że już stara jestem i zmęczenie takie w tej ciąży mam.
Zazdroszczę Wam niektórym tej energii. Do pracy chodzicie, po znajomych, po rodzinie biegacie, a ja bym tylko w łóżku siedziała i pozycje zmieniała - horror!!!
Mam nadzieję, ze to przejdzie prędzej czy później bo oszaleję 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...