Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro wcześniej sie sprawdziło to spróbuj. Będziesz wtedy spokojna o dzidziusia.
Mnie Sławek namawia żeby jakieś soczki podawać małemu. Ale jak mu mleko narazie wystarcza to poczekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
madziaa ale piekne lalunie no i sto lat na 4 miesiąc 🙂
new ja też mam 18 i stresa dostaje już pomału przez te chrzciny, wpadłam na pomysł że zrobię Mai wianuszek ze stokrotek, ciekawe czy to przejdzie 🙂

elkka ja mam zamiar zacząć podoawać po czwartym miesiący coś do jedzenia, pojdzimy na trzecią szczepionke pogadam z pediatra i zadecyduje, ja od października do pracy wracam ona musi coś jeść innego wcześniej, tym bardziej że dopiero dzisiaj jakimś cudem chwyciła butelkę z herbatką 🙂 niestety akcja już się nie powtórzyła ale próbować jutro będziemy 🙂

maluch spi, my mamy znowu niskie cisnienie wody, fuck dzwoniłam do wodociągów jutro ma byc lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uwazam,ze te rzeczy dlka dzieci sa baaardzod rogie-szczegolnie w Polsce porownujac do zarobkow
czesto u nas 90% np. zabawek nawet w przeliczeniu na zlotowki jest tu tanszych glupia zyrafa z fischera w Pl jak wyjezdzalam kosztowala 60zl tu juz za 10e idzie kupic...
a tu te rzeczy w stosunku do zarobkow sa duzo tansze niz w Pl wiec tutaj praktycznie nie ma rzeczy niefirmowych... sa firmy drozsze i tansze akurat chicco ,fischer ,graco sa na podobnym poziomie...
niektore rzeczy tu tez sa bardzo drogie-ale i tak bardziej stac tutaj sobie je kupic niz w Pl
tam przeginaja z cenami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
remikowi tez wprowadzilam cos innego prócz mleka jak skonczył 4miesiace i tez na dzien dzisiejszy nie mam z nim problemów z jedzeniem.
Emila juz podjada marchewke,ale narazie minimalne ilosci 🙂

dla mnie trzymac dziecko na tylko cycu do 6 miesiaca to bzdura ale kazdy robi jak uwaza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski 🙂

wrocilysmy godzinke temu do domu 🙂 byl spacerek i drzemka 30 minutowa na dzialce 😜

madzia -sliczne te twoje bobaski!

new i sztuia bez stresu wszystko pojdzie gladko 🙂

co do urozmaicenia diety 😜 to tez bede wporowadzac od 4 miesiaca cos innego sa juz dostepne soczki i kaszki moze podam jablko 🙂 jak pojde do lekaraza to sie spytam ale jak trafie na ta glupia lekarke to pewnie powie ze samo mleko (jesli jest na piersi) wystarczy...

co do usypiania malucha to czasami dziala noszenie na rekach,spiewanie kolysanek i tak jak bogusia glaskanie po glowce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez chce podawac mojej malej cos innego do jedzenia po 4 miesiacu niz tylko cycek, tylko ze ona nie ma problemu z ciagnieciem butli, tylko ze ja na poczatku mialam problem bo moja mała nie chciala pic z aventu, wypluwala nie podobalo jej sie, kupilam jej butelke tommee tippee i bylo git, a teraz to juz nawet avent idzie bez problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dopiero teraz zawitaliśmy bo dzisiaj cały dzień się działkowaliśmy 🙂

Ależ mi dzisiaj teściowa podniosła ciśnienie.

W sobote mamy chrzciny.
Adam dzwoni dzisiaj i mowi mi ze tesciowa oznajmila mu ze musi !!! zostawić im nasz samochod zeby dojechali do nas na chrzciny ( tescie mieszkaja 70 km ode mnie) bo ona nie pojedzie samochodem Pawła (brat Adama) bo on nie ma klimatyzacji.
Adam odpowiedział jejze w zyciu Pawłowi nie da samochodu bo juz jeden nam rozbil i to przed samym ślubem.
Na to ona jemu ze w takim razie ona nie przyjedzie i koniec.
Nosz menda jedna mysli tylko o swoim zasranym tylku.
A my jak pozalatwiamy ostatnie sprawy bez samochodu.
I moze ja bede poginac wozkiem z dzieckiem do kosciola bo krolewna bedzie sobie wiozla dupe naszym samochodem.
Wkurzyla mnie porzadnie i powiedzialam ze jezeli nie przyjedzie na chrzciny to taki wal jak zobaczy mnie a tym samym wnuka u siebie w domu.

Ahh musialam sie wyzalic bo kobieta doprowadza mnie do szalu.
Przed slubem tez zrobila taki cyrk i powiedziala ze nie przyjedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... okazuje sie, ze to nie moja mama dzwonila ☺️ o ja wyrodna corka ☺️
zabije znajomego, ktory mial tak fantastyczne pomysly zeby dzwonic w czasie kapieli i usypiania 😠

Facet mi z domu wybyl
na skalki pojechal sie wspinac
a pozniej na impre do kumpla

a ja Matka Polka oczywiscie w domu 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...