Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Igorku wszystkiego naj naj 😘 😘 😘

Dzisiaj moja tesciowa byla po pracy na grzybkach ale nie ryzykuje jesc 🤪 🤪 🤪 🤪

Ania73 a ile tej melisy zaparzylas i czy to normalna z apteki byla w torebeczkach
czy jakas granulowana? 🤔

Ej to tylko moja zostanie diabelkiem bo my najszybciej na boze narodzenie chrzcimy ale pewnie bedzie pozniej 🤔
A wole na wiosne bo kiecke juz mam upatzrona bo ktoras z Was ja wynalazla a ja sie w niej zakochalam i musi w niej byc teraz nie ma wiekszych rozmiarow ale byly nawet na 80cm takze mam nadzieje ze bedzie dobra na Nune 🙂
http://www.zaczarowane-sny.pl/index.php?products=product&prod_id=595
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi czy ty też wykorzystałaś te 2 tyg. dodatkowego urlopu macierzyńskiego?, bo ja właśnie musze napisać wniosek.

solenizant dziękuje 😘 właśnie zrobił kupę 🙂

przeczytałam ze dzieci karmione piersia moga jesc same mleko do 6 miesiaca, z wyj. bo w 5 miesiacu mozna zaczac podawac pol łyżeczki kaszki manny do np. wieczornego mleka 🙂
ja tak zrobie 😁

a i wczoraj go ważylismy wazy rowne 7 kg 🤪

p.s. nadchodzi burza, czekam na męża i musze zacząć nas pakować bo rano witaj Juro 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irysek - my też ważyliśmy Guciaka wczoraj i też waży równe 7 kilo 🤪

Ilonka - sukieneczka śliczna 😆
Ta którą wynalazła Morfi i do której "dojrzewa" Julka tez bardzo mi się podoba 🤪

Ja ciągle nie spakowana 😞 😞 😞
Młody dopomina się uwagi 😜 znikam więc znowu 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam na zakupach i jak zwykle Michałek dostał grzechotke, a bawi się góra dwiema 😜
Zakupiłam mu śliniak z ceratki bo marchewka mnie wykończy i wielkie opakowanie herbatki jabłkowej z melisą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie mam sily doczytac ...
po tych grzybach jestem totalnie padnieta ...
pchanie wozka po tych wszystkich drozkach lesnych wydaje sie spoko, ale w rzeczywistosci daje po tylku na maxa 🙂
mam nadzieje, ze u Was wszystko ok ...

LOli tez juz spi
padla jak zabita po tych lasach, gorach i dolinach ...

moj zezol 🙂

[URL=http://img413.imageshack.us/i/dfdht.jpg/][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8087/dfdht.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

moja ostatnio wazyla 7100
i mowiac krotko:
TO CZUC 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ona jakos na kazdej fotce wychodzi inaczej 😮
inaczej nawet wyglada jak lezy na placach,inaczej jak na brzuchu, inaczej jak jest na raczkach 🤪 ciezko przez to pokazac jak teraz wyglada 🙂
ale na pewno uroslo sie Kobitce ...
zwlaszcza przybralo 🤪 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Józefince ubranka tak sliczne jak ceny 🙂
ale te ubranko co Julcia pokazuje to mi też się spodobało 😎 już na nie poluje 🙂 szkoda że krótki rękaw ale matka coś wymyśli 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
padam na twarz 😞
mój bo miał ból brzuszka cały dzionek i na przemian z Michałem nosilismy ją, tak bidulinka płakała że az serce mi sie krajało 😞 a pierdzioszki czasem tak głosne i długie puszczała że nie jedna dupa by zazdrościła 🙂 wreszcie usnęła mam nadzieje że noc będzie spokojna, bo tak jaby coś puszczało.
Ogólnie wyczytałam na słoiczku z hippa marchewkowym, że jest to na zbicie kupy, a ja ją karmiłam tym przez prawie cały tydzień, bo najpierw był słoiczek samej marchwi a potem marchew i jabłko. Jutro dostaje szpinak na rozluxnienie, oby podziałało 🤢
Sukieneczki słodkie, kalosze mam w kwiatki do lansu grzybowego 🙂
Oliwka to chyba halucynka jakiegoś dorwała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...