Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jednym słowem mój Mąż zrobił się chamem i myśli tylko o sobie...prosty przykład wymyślił sobie dziś o 11.45 że chce iść do mojej ciotki do restauraci na obiad i mówię mu że Oni porzecież o 13 otwierają ale Aśka nas wpuści i nie wiem czy piec od pizzy jest włączony
Jacek: to zadzwoń
ja: dzwoń przecież Lenke mam na rekach,Jacek dzwoni i daje mi telefon
ja: a Ty jak zwykle nie masz języka
pytam się Aśki czy Klemens(kucharz) zrobi coś nam na obiad i mówi że nie ma sprawy i pytam sie o piec na pizze ale mówi ze jeszcze nie włączony i z godzinkę trzeba czekać aż się nagrzeje więc pytam Jacka co zje innego
On: nie wiem
ja: mów szybko bo czekają
a Jacek z obrazą wielką JUŻ NIC NIE CHCE

Ja wychodze na idiotkę bo mój ksieciunio fochami strzela bo piec nie nagrzany i nie wie co chce zjeść

Drugi przykład proszę go by wniósł wózek na górę
On: będę tak latał z tym wózkiem góra dół
Ja: dobra sama pójdę
Wnoszę wózek do domu
ON: zachowuj sie tak dalej

Wali tekstami do mojej ciotki w moim wieku że za to że jedzie z nami autem musi mu dobrze zrobić albo w naturze zapłacic 😠 😞

chciał kupić opony z felgami ale że mu powiedziałam że mam inne wydatki to się zaczął wyżywać na mnie więc mu kazałam jechac zobaczyc chociaz w jakim są stanie okazało sie że masakra to przeprasza szkoda tylko że po fakcie.Myśli tylko o sobie zajmuje się Lenką tak że jak wychodze na siłownie to najpierw mam ją ululać żeby spała a jak wracam to biegiem mam to robić i potrafi jeszcze w połowie ajęć zadzwonić żebym sie spieszyła bo Lenka płacze.Na spacer raz z nią poszedł u moich rodziców jak Lenka spała na podwórku i to chyba moja mama mu kazała pójść.Ciężko mu cokolwiek zrobić a jak już się Lenką zajmuje to włącza jej bajke albo tv i trzyma na rekach by oglądała 😠

Jeszcze jak coś chce sobie kupić i wie że kasy nie ma to mu mówię że ja chce mieszkanie a On to sobie mnie zmień na Łukasza albo Bartka oni mają mieszkania i fime to jest normalnie dla mnie tekst poniżej pasa bo jego kocham a nie ich i chociaż żeby miał powód tak mówić a ja z nimi mam mały kontakt

więcej mi się pisać nie chce a to co napisałam to tylko błachostki

ps. do mamy jechac z lenka nie moge bo go zostaiwamy ale on cały dzień w pracy a potem pół na siłowni moze siedzieć i nie myśli o tym że ja cały dzień sama w domu z dzieckiem a tak to by swiezym powietrzem pooddychała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sypie mi się małżeństwo ale mam to w dupie bo nie wystarczy że jedna strona chce dobrz tu trzeba współpracy.Dobrze że mam moje małe szczęście które dziś tak się śmiało z mamy jak mówiłam raz,dwa,trzy aż czkawki dostała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no Morphinka było
Jaccek posądza mnie o to że już go nie kocham,ale to nie prawda Kocham go tylko że jestem zmeczona i jak ja pragne sie przespać odpocząc to on też chce to robić a Lenka kto sie zajmie??wiec ja wstaje zagryzam usta i ide sie bawić z moim szkrabkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka tule...
monia wreszcie coś miłego 🙂

a ja przezyłam masakre i nie piła tylko kurwa granatem... 😞 😞 😞 miśka obudziła się w moich rekach no to sru do kapieli, potem Michał pojechał po chleb a ja ja oporadzałam no i zapodałam jej czopka z nurofenu. wczesniej jak go zapodałam to pierdła z kleksem tyko nadmienie. ubrałam, cycus, no i nie liczyłam ze miska uśnie od razu no bo ciut wyspan, a ona zaczeła sie tak prezyc i krzyczec+pierdy ze jkby ja cos rozrywało, strasznie, płacz i pisk 😞 😞 😞 😞 kupka zielona ze śluzem i piana, wydaje mi sie ze to po czopku tak sie stało, w sumie jak ja tak przeczysciło to od razu usmiech walneła.
teraz usypia na cycu i główka juz chłodna, ale jak Michał wrócił to ja się rozbeczałam, bo nie potradfiłam mojej laluni pomóc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miewała czasem gorsze dni, ogólnie od prawie zawsze lecimy na esputiconie i problemów nie było wiekszych
a teraz to jużnie wiem czy marchewka czy wczorajsza szczepionka, no ale marchewkę jadła ostatnio w czwartek i była to marchew z jabłkiem. No i temperatura dzisiaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mąż też mi raz powiedział,że czuje ,że juz jego nie kocham. Wydaje mi się, że poprostu nie potrafią się przystosowac do nowej sytuacji. U mnie i po pierwszym dziecku i po drugim nastepowało oziębienie. Myślałam że teraz już zrozumiał,że dziecko jest malutkie i wymaga więcej uwagi. Prawda jest to,że jak urodziła się Kaja to rzadko gotuje (jedynie dla Zuzki codziennie bo jemu nie odpowiada to co ona je) i mniej sprzątam (zreszta przy dwulatku trudno utrzymać porządek). Po pierwszym dziecku dopiero po kilku miesiącach wszystko sie ułozyło ale chyba jedynie dzieki temu ze pogodziłam sie z tym,że o cokolwiek poproszę zeby mi pomógł to słyszę zaraz i nie doczekuje efektów albo słyszę,że ciągle nim steruje. Tak się cieszę,że mieszkam z moimi rodzicami bo tak bym nie miała czasu sie podrapać. Nawet na teściów nie moge liczyc bo oni bronia synusia ze on nie umie dziecmi się zając albo ze musi sie wyspać do pracy. Dzisiaj np siedział i ogladał TV poprosiłam go by pomógł mi kąpac mała a on ze własnie miał jechać do pracy. Zawsze jest że właśnie miał jeść, iść pod prysznic, zapalić papierosa, naprawiać samochód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morphi, zazdroszcze balonów!! to nic ,ze wiszace..ja nawet swoich nie moge nazwac balonami he he

a teraz poczytam...widze,ze temat jedzonka jest na tapecie..no my sie zajadamy juz pwoli jablkiem i marfefką i poki co jest ok! tylko szkoda,ze owa marfefka sie ciezko spiera.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
narazie nie czytam bo nie mam czasu ale jest wielka dupa.
Aron ma minę, jakbym mu rozrzedzone gówno w tej butelce serwowała i za chiny ludowe nie chce mi tego jeść ale ja wcale mu sie nie dziwię bpo to "mleko" zalatuje serem albo starymi skarpami dziadka, jak kto woli. ochyda!!!!
chyba mi się nie uda dokonać dziś tego cudu 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierka no miala byc knajpa ...
a ostatecznie spacerowalismy po parku i w jakiejs budzie przy plazy oscypki wpieprzalismy 🤪

ilonka no to widze, ze Ci sie juz "przelalo"
sciskam Cie bardzo mocno ! rozumiem w 100%
te Chlopy to nie doceniaja jakie fajne Laski maja w domach
rece opadaja 😠

Sztunia wspolczuje bardzo ...
co sie tej biednej Majeczce tak ostatnio porobilo z tym brzuszkiem ?
no koszmar jakis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...