Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny trzymajcie się, nie możemy dać się facetom.
Ja mojego dzisiaj bym zabiła ale pójść siedzieć za coś takiego...
Arturek ciągle płacze, brzuszek miękki a ja nie wiem o co chodzi, facet mnie dobija a na dodatek nie mam do kogo gęby otworzyć w tym pier...ym kraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia, nie wiem czy ci dodam otuchy ale Aronek (oprócz goraczki) tez miał wieksze bolesci przez 2 dni po szczepieniu 😲
moze i jest jakis zwiazek szczepienno-jelitowy 🤨

no i nie podałam butli w rezultacie. jutro bedziemy próbowac.
widocznie nie ma letko. a miałm nadzieje, ze juz maleństwo moje choc lekka ulge poczuje w nocy 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona do dupy! mi się wydaje, że on jest zazdrosny...podobno faceci często tak mają 😞 jedynym rozwiązaniem jest chyba szczera rozmowa, albo walnięcie w głowę bardzo ciężkim argumentem i/lub przedmiotem 😉

biedna Majeczka! Sztunia współczuję wam obu 😘

Ania może posłodzić to mleko miodkiem, czy coś 🤔 chociaż nie wiem, czy słodkie skarpety są smaczniejsze niż te sugar free 😮 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my właśnie jutro mamy kolejną szczepionkę, a dopiero minęły 4 tygodnie od poprzedniej 😞 idę więc negocjować, żeby mi dzieciaka nie ukłuli jednak i żeby bardziej w czasie rozciągnąć te szczepienia i robić bardziej "pojedynczo"...więc bardzo proszę o magiczne kwietniowe kciukasy, żeby się udało coś sensownego wymóżdżyć.

i już powiem spokojnej nocki.

ale zajrzę pstryknąć po serialu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nareszcie mam chwilke 🙂
widze ze ilonka ma tak ciezkie chwile jak i ja 🤢 moj zwiazek sie wypalil a przynajmniej uczucie ktore go spajalo 🤢 maz polozyl wacka na wszytsko to i ja tez nie bede ani gorsza ani lepsza cisza trwa juz ponad tydzien i on nie zauwazyl jeszcze zadnej zmiany zagaduje mnie jkaby niby nic ale ja jestem obojetna zimna i mam gleboko gdzies jego jak on mial mnie przez cala ciaze az do dzis.ja poprostu jestem wycienczona robie wszytsko cale szczescie ze cale dni spedzam u rodzicow wlasciwie sama siedze z malym w wielkim domu bo rodzsice w pracy a babcia albo do lekarza poleci albo na cmentarz. maz pracuje sam na siebie od 7 do 19 porabany do kwadratu co mi po pieniadzach jak jestem jak samotna matka 🤢 dzis jego ojcostwo polegalo na tym ze do domu zjechalismy kolo 20 przyszedl pan uzgadniac remont balkonu i jak juz bylo przed 21 maz mowi do mnie choc pojedziemy do biedronki na zakupy 🤪 no to mowie: chyba cie pogrzalo mam specjalnie szykowac siebie i dziecko po to zeby palcem ci pokazac co masz kupic?! no to zabral sie i pojechal sam, kuzwa wielki problem samemu zakupy zrobic 😠
anka wspieram cie i jestem z toba bo tydzien temu bylam w tym samym punkcie co ty 😘 uwierz w siebie w to ze maly zassie butle i wszytsko bedzie dobrze, wymadrzam sie ale tydzien temu plakalam i codziennie to robie ale jak widze ze maly ogarnie butle pryka kupczy i sie usmiecha to gdzies mam juz to ze nie zassie mojego cyca bo to ja bylam uzalezniona nie on, teraz jestem szczesliwa jak potrzebuje MNIE bo nie wola cycka tylko MAMY dotyku pocalunku zapachu 🙂 jesli chodzi o technike karmienia zaczekaj az bedzie przerazliwie glodny poprostu chwilke go przetrzymaj ja deliktanie slodze mleko bo inaczej nutramigenu by nie zassal a pepti nie chcial wcale 🤢 aha i u nas ma znaczenie temp wlasciwie to pije letnie cieplego nawet nie liznie 😜 jesli chodzi o pozycje karmienia to karmie na lezaco klade adasia na podusi zeby glowe mial wyzej i jest super, na poczatku nie wiedzial co ma zrobic ze smokiem butelkowym ale po tygodniu je jakby na butli byl od pierwszych dni, trzymam wiec kciukaski i zycze smaczego, ja dzis pierwsza noc bez cyca czyli osttanie cyckanie bylo wczorajw nocy. zaczelam normalnie jesc i zaczelam od delikatnego obiadu i powiem wam z ebola mnie bebechy ale to chyab jeszcze psychika nie pracuje tak jak trzeba najbardziej sie boje tego ze przytyje, durna ja ale wierze ze sie wszytsko pouklada, wypowiedz chaotyczna ale cisnie mnie do wc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja niedawno dotarlam do domku doczytalam po lepkach ☺️

Jak czytam o waszych chlopach to az sie boje jechac teraz sie kochamy zero klotni
a tam pewnie armagedon bedzie 😮

Ilonka kochana tule Cie mocno 😘 bedzie dobrze

Kirrke nie zalamuj Siebie mnie 🤔 masz tam polski nr nadal jak nie to podaj mi niedlugo tam bede juz na 100%

Ja mam aventa odgrzewacz ale znowu nie bardzo pasuja butle tt ale daje rade wyjelam ta wkladke i jest gicik tez daje na 1,5 i jest akuracik

Aniu73 trzymam kciuki za zmagania oby w kocu sie polepszylo 😘
Padam a moje dziecie sie meczy z zasnieciem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi się wydaje że to wciąż hormony...ja się czasem nie poznaje dołuje sie z byle powodu . A chłopaki przywykli do operatywnych ładnych i zaradnych lasek co się nad nimi rozczulają a tu konkurencja przyszła i wychodzi który dojrzał. A że my z marsa a oni z dupy - taka moja teoria 😜 i nie ma reguły 20, 30 i więcej lat. Faceci....... z nimi źle bez nich jeszcze gorzej.Ja też po dziś dzień mojego w kosmos bym wy......!daje szansę jeszcze ..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asieńko, współczuję rozłamu w związku tak, jak ilonce 😞
buuuu, buuuu, buuuu. j
a juz nie narzekam w takim razie bo jak mędzę to sie ruszy, a ostatnio mniej muszę mędzić - jakiś taki czulszy się zrobił i bardziej chętny (moze ma kochankę 😁 😁)
dziękuję ci za wyczerpujący wykład bo załamkę miałam.
co robisz ze swoim (cycowym) mlekiem?? dodajesz do mieszanki, podajesz nawymiennie, chcesz zgubić?
w sumie to chyba głupie pytanie bo przecież raczej odeszłas w ogóle od cyca skoro zaczynasz się dozywiać. 🙂
czym dosładzasz to leko? gukozą?
co do zassania mleka przez Aronka to też planuję go przegłodzić i wtedy podać.
ciekawe - bo jeśli on ni chuja nie będzie chciał tego mleka to co mam mu podać? jakie inne?
nie wpsomnę juz, ze bedę miała na zbyciu 4 puszki tego pepti 😁 😁
to coś bo mlekiem tego nazwać nie można jest naprawdę ochydne w smaku i żadna to dla Aronka przyjemność jeść takie gówno. bidulek mój.
nic, zobaczymy jak nocka dzisiejsza minie bo oprócz tego krótkiego w sumie ataku kolkowego koło 19-ej dzisiaj to dzień był radosny i mało marudny a bąki same szły, tylko kupy znów niet.

Ania78 - kciukasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamy butelkowe mam pytanie wiem ze wiele razy o tym pisalyscie ale ze cycowa bylam toczytalam po lebkach 🤢 ☺️ jak czesto i w jakiej ilosci wasze bobaski jedza mlesio moj adas poki co je 120 co 3-4 godz, nie ma jeszcze stalego harmonogramu ale mysle z e to kwestia tygodnia czy dwoch.
zmykam lulu
dobranoc kochane 😘
jak dobrze ze jest to forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
włos sie jeży jak czytam o tych naszych chlopach...
alllllle mysle,ze z nimi trzeba rozmawiac,a wlasciwie mowic do nich prosto!! bo to prosta konstrukcja jest!! nie ma co sie chowac w kąciku i plakac ,tylko krzyczec" i walczyc, jesli dwoje ludzi sie kocha,bo coniektorych sytuacja przerosła...
ja nieraz wykrzyczalam swojemu,ze czuje sie uwieziona w domu przy dziecku,i ze nie chce wiecej dzieci,bo nie odnajduje sie w macierzynstwie i..podzialało..kilka razy juz zostal z małą a ja moglam wyjsc ,fakt ze tylko na ok 2godz,zeby zdarzyc na karmienie ale to juz cos....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Zuzka już 10 dni jest z dziadkami nad morzem a dopiero dzisiaj zatęskniła za mną 😞. Rozmawiałam ze mną i mówiła "chce mamy"-oczywiście się popłakałam ze wzruszenia. Jutro już ja zobaczę 🤪
Co do słodzenia to lepjej dziecka nie przyzwyczjac do słodkiego, zresztą mleko jest juz słodkie a miód jest zakazany dla dzieci bodajrze do 2 roku życia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka no ja na poczatku jakies 3 tyg temu tak sama od siebie kupilam pepti ale maly wtedy jeszcze wolal cyca 🙂 teraz po wizycie u alergologa przepisala mi nutramigen dala 2 recepty najpierw na jedna puszke i kazala mi pic szklanke dziennie a potem dala recepte na 4 puszki ze jakby mu posmakowalo to zeby wykupic tak tez uczynilam, teraz jak bylam na szczepieniu zawolalam kolejna recepte i mam juz zapas 🙂
sluchaj moze sprobuj tak jak ja najpierw przez tydzien pilam raz dziennie szklanke tego mleka zeby maly z cycka poczul inny smak ja sobie nie dosladzalam a mlodemu slodze normlanym cukrem z kazdym dnie coraz mniej bo nie chce go faszerowac, na 120 ml sypie okolo 1/3 plaskiej luzeczki niewiele a zawsze zmieni smak. co do moejgo melka to psychika robi swoje jak wiem ze juz kramie butla to nerwy i zal z rozstania u mnie robia swoje lewy cyc prawie miekki non stop a prawy to normalnie jakby mial eksplodowac, wygladam jak amazonka po amputacji lewej piersi 🤢 wczoraj w ciagu dnia jeszcze dokarmialam cycem i w nocy tez a dzis w dzien jak czulam z emam kamienie to sciagalam sobie sama ale musze bacznie obserwowac prawa piers bo mam natlok i nie chce sie nabawic zapalenia na koniec mojego karmienia, teraz na noc maly zjadl 180 🤪 wiec jak wstanie moze nad ranem to odrazu zapodam butle a cyca sciagne sama. mysle ze tak powoli pokarm zaniknie glowa robi wiele.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...