Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
anka73 napisał(a):
czy: body z długim, rajty, skarpy, te polarowe spodenki, bluzeczka welurkowa i ta milusia kurteczka, czapka i butki wystarczą?????
mam też śpiwór do wózka z ocieplaczem na plecki, kocyk.

Nie wiem jak u Ciebie z pogodą, ale moim zdaniem spoko zestaw, kocyk się nada, na buźkę krem, cienka czapka plus kaptur, albo jak kaptura brak to grubsza czapa i ogień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania73 nie wiem czy to tak dobrze, że Aro tak późno zasypia. Jeszcze mu się dzień z nocą poprzestawia i kiszka będzie. Ja też z nocnych marków jestem, ale zaczęłam doceniać to, że Babka teraz legnie 19-20 (wcześniej 22-23), idzie coś jeszcze zrobić albo chociaż odsapnąć od dziecka, pobyczyć się w wannie. Ja bym spróbowała nie dopuszczać do tej wieczornej drzemki- żeby nie było, to tylko moja sugestia, sama wiesz co dla Was najlepsze 🙂 Sorry, że się tak wtrącam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wczoraj Sławek mi powiedział że odkąd Michaś się urodził to się zmieniłam. To akurat uważam że jest normalne. Jakbym była taka sama to nie byłoby dobrze.
Pytał mnie też czy jestem szczęśliwa - szczerze mówiąc to nie do końca. No i zauważył że coś jest nie tak, a wręcz źle.
Mnie to ratuje jedynie wyjazd stąd na troche.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka - mam tą fotę w swoim fonie 😆
Morf, a wiesz, że nie przyszło mi do głowy zeby nie dopuścic do tej drzemki ☺️
moze dlatego, ze Aro jest tak mega aktywny w dzień, ze jak tylko zamyka powiekę to ja jestem szczęśliwa do tego stopnia, ze do głowy mi nie przyszło nie pozwolić mu sie kimnąc 😁
ale moze masz i rację bo wiem, ze to nienormalne pory dla dziecka są - na takie późne zasypianie.
spróbujemy tej metody.
no zaraz mnie wkurw trafi!!! na kolanach źle, położę niedobrze i drze ryja w niebogłosy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
poczta brak słów wszędzie to samo wyczesane naburmuszone panie w okienku i w ogóle dupa 😁
ciąża podobnie jak niektóre z Was chciałabym miec drugie dziecko ale zdecydowanie nie teraz!!!za jakiś rok dwa owszem 🙂
iskra monia 😘 😘 😘
kupa standard 2 z rana po obiadku i w podwieczorek 🙂
hanka lisciowa rewelacja 😘
pozostałe spamiki także słodycz na maksa 😘
wspominki pourodzeniowe wzruszające
jozoAdaś też ma takowe plamiaki czerwone na buźce na 100% od wiatru i od śliny bo jak nie śpi na spacerze to wtrynia zabawki i wtedy sie strasznie ślini no i wiatr do tego gwarantuje takie poliki 🤢
co do kremów my stosujemy na całe ciałko na przemian tą robioną z wit a,e oraz exicipial almond coś tam coś tam i te kremy też na buźkę stosuje.
udanego dzionka
co do ubioru to z każdym dniem coraz chłodniej i coraz większe zmarwteinie mam czy odpowiednio ubieram 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no proszę cię Morf, nie powiesz, ze ja wtedy ładnie wyglądałam 😁
przecież byłam napuchnięta jak baloons i te moje powieki, wybroczyny na białkach, no i gabaryt ogólny słonia.
ale nie o to chodzi - wklejając to zdjęcie chodziło mi o moją minę - ten smutek, który miałam na twarzy i zmęczenie.
w ogóle nie było widać radości, która była gdzieś w sercu tylko ten smutek spowodowany szokiem.
ech... jak sobie to przypomnę - tą depresję i 5-cio dniowy amok, w którym byłam po utracie tej krwi.
wiecie, nie pisałam o tym, ale ja nie kontaktowałam przez kilka dni.
no ale mamy juz to za sobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chodzi mi o kremy na dwor
ja tez musze cos kupic bo nic nie mamy
moze ten nivea na kazda pogode ? on chyba na zime jest
tylko tez nie chcialabym zeby LOli swiecila sie jak psu jajca
nienawidze tych tlustych kremow

Morf wszystkie jak wyciagniete z pod ciezarowki wygladalysmy 🙂

no i wstyd ...
mimo, ze skonczylam Filologie Polska ...
nie wiem jak sie pisze "z pod" 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania z Babką było podobnie, że kilka razy jej się wieczorne drzemki trafiały, ale stwierdziliśmy z Piotrkiem, że to bez sensu, najpóźniej pozwałam jej się kimnąć o 15, w sumie już nie muszę o to zabiegać, bo sama zasypia przed 15 i kima nawet do 17, ogólnie tak intensywnie spędza czas, że o 19 już jest taki maruder, że widać jak sen ją morzy 🙂 Skro się nie gniewasz, to napiszę Ci swoje spostrzeżenia, może wykorzystasz kiedyś 😉
-wietrzę pokój malej przed drzemkami i snem
-obserwowałam dziecko, u mnie krzyki i marudzenie świadczyły o tym, że dziecko chce kimać, pocieranie oczu to już mega dobry sygnał, tak jak ziewanie, odlot przy cycu rzecz jasna też 🙂
- myślę, że jeśli chcesz zasugerować dziecku porę drzemki bez większego użerania się z nim, wyjdź z nim na spacer, bo dzieci często kimają na świeżym powietrzu- jeśli u Arona się to sprawdza, to nie wychodź z nim na wieczór, bo wtedy też Ci przyśnie i muka z podstępu.
Bierzemy poprawkę na to, że każde dziecko jest inne i to co się u mnie sprawdza, nie musi u Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejn Mamki.
Ja mam ten nivea na każdą pogodę i tylko jak wychodzimy to smaruje Hanke.Kąpie ją w Oilatum (wróciłyśmy jednak) i nic sie na buzi nie dzieje.

ja troche zgapilam to zasypianie samemu musze przyznac ze dziala. Jak tylko widze ze jest maruda i tarcie oczkow to klade do lozeczka, gadam. Podchodze max 2 razy i Haniut spi.
A wieczorem sama zasypia od kilku wieczorów..

U nas ostatnia drzemka o 19 , ale nie pozwalam spac dluzej niz 20-30 moinut.
no u nas spatul nocy o 2130 - 8.W nocy 2 razy cyc 3 i ok 6.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam odzywke tego syossa i wlosy -maslo. chociaz nie mam tenecji do przetluszczajacych sie włosów i myje czymkolwiek.
A ten syoss to chusteczkowy jest.


Bogusia- a moze pogadajcie tak sdzczerze szczerzew sczereze. Lepiej powiedziec to teraz niz za 2 lata jak sie uzbiera. Macie dzecko wiec jest o co walczyc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
vov Tata jakiego ma bicepsa 😎
a w porownaniu z moim Blondasem
Babka jest wlochata na maxa 😁
... chociaz podobno jej sie wytarlo 🙂

LOlka ma 4 dlugie wlosy na czubku glowy 😁

u nas LOlittas spi od 19/20 do 5
i od 5 do 7.30

a w dzien drzemie 3 razy
ok. 11, 14 i 16

chociaz jak byl zlot u nas w domu
to przysypiala tylko na chwile
kazdy pisk ja budzil
w zwiazku z tym
w tym dniu mialam bezsenne Dziecko
za to jak padla o 19
to spala do rana 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia z ostatniego tygodnia wiem że nie warto długo milczec i nawet jak jestes honorowa pierwsza zagadaj i nie wypisuj w nerwach tutaj na chłopa bo i tak go kochasz a czasem można za dużo niepotrzebnie w nerwach chlapnąc 🤢
co do drzemek to u nas różnie bywa czasem młay zaśnie tak o 18 najczęściej jak jesteśmy na spacerze albo jedziemy autem jednakże nie lubie jka mały już o 19 zaśnie na dobre bo tedy około 4 rano wstaje juz na dobre nie licząc pobódki nocnej na jedzonko uwielbima natomiast jak zasypia tak o 20-21 wiedy 2-3 jedzonko i 6-7 pobódka na dobre 🙂 potem dżemkas o 9 do 10 a potem to już różnie zależy od spaceru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...