Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jozo Agata trening czyni mistrza.Zobaczyćie za tydzień jak będa kebaby sprzedawać 🙂

Ilonka Tort ładny mi sie podoba pismo troche dziwne ale wiadomo o co chodzi.
My torta nie bedziemy mieli 🙂 Jakos tak wyszło w ustaleniach ale na roczek Hance coś fundniemy 🙂
Dla nas te chcrzciny to taki troche przymus i troche je odbębniamy.Wiec sie nie staram 🙂

Co z Nadinką?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
emilka1986 napisał(a):
a ilonka wstawilas juz te podziekowania dla gosci ta figurke bo chyba przeoczylam ????
a to kupie sobie podobne moge????

Na allegro tych aniołków od zajebania jest, slabo migdały w woreczkach można kupić- do wyboru do koloru.
Miły gest dla mnie zbędny ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doczytalam uff 🙂

Buziaki dla Nadinki zeby szybciutko wrocila do zdrówka 😘

Sztunia ja mam podobny problem z tesciami a wlasciwie tesciowa radosci w jej wykonaniu nie uswiadczylam 🥴 Nie zapomne jak Adam zadzwonil do nich zeby poczhwalic sie ze bedziemy mieli syna, jakos przeszlo to u nich bez echa a moja rodzinka non stop do nas wydzwaniala i gratulowala.
Szkoda mi tylko Adama bo widze ze go to boli.

Moja mama nauczyla Filipa pic herbatke z kubka i teraz jak widzi ze my cos pijemy to rwie sie do kubka jak szalony 🙂

A kupek to u nas wczoraj bylo az 4 oczywiscie tlumacze to nadchodzacymi zebami.
dziasla biale mlody drazliwy a ich jak nie widac tak nie widac.

Lenka cudownie wygladala, prawdziwa krolewna i ciesze sie ze wszystko poszlo zgodnie z planem a tort wyglada rewelacyjnie 🙂

Mnie tez bardzo czesto nachodza takie nostalgiczne nastroje patrze na ta moja spiaca kruszynke i zastanawiam sie jak to jest cudownie skonstruowane ze taka mala istotak powstaje z milosci dwoch osob. I oczywiscie za kazdym razem rycze jak bobr z radosci ze maluda pomimo naszych przejsc w ciazy jest z nami bo niestety wielu kobietom lezacym ze mna w szpitalu nie udalo sie donoscic ciazy i to jest dla mnie ogromna niesprawiedliwosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mlody tez Turek, drze sie az uszy wiedna 😜

czy wasze bejbiki tez sie tak przytulają do was mocno, kocham to!! 🤪 nawet przetrwam wyrywanie wlosow przy tym 😁

my tez kupke ze sluzem mielismy, wczoraj i dzis tez, moze winogrono, bo zjadl w sobote?

mialam pojsc do pracy ale kluczy nie wzielam z domu, a jestem u mamy i nie mam jak wyjsc, grrr
a moze to i dobrze, bo ziąb na dworze, co to bedzie jak bedzie zima 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi ja zapłaciłam za swoje jakieś 20zł pewnie że sobie kup jak Ci się podobają 🙂

a co do figurek to prawda indywidualna decyzja rodziców ale jacy goście zachwyceni że to nie tylko Oni dają ale dla nich też coś jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka tak mowia ze zwekszona ilosc kupek moze swiadczyc o zebach.

Irysek no to fakt co to jest jeden dzień 🙂

A ja w zeszlym tygodniu mialam faze i caly czas myslalam o drugim dziecku.
Oczywiscie jest na to jeszcze czas ale jak sobie pomyslalam jak pieknie jest byc w ciazy to normalnie zachcialam byc juz :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek wczoraj ustrzelił 3 kupale i o innym zapachu. Moze to po nowej kaszce. Ale tak jeszcze wczoraj marudził ze szok. Niby chce spac a jednak nie zasnie i puzzle poozdabiał odciskami swoich zabków. Nie wiem czy to znak kolejnych perełek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem jeszcze bo Słoń śpi jednak.

Ania ja czytałam że rozwolnienie, kupa ze śluzem i większa ilośc kup może świadczyć o idących zębach bo wtedy produkuję sie wiecej śliny i ona dostaje sie do kupy no bo nie wszystko dziecko wypluwa.Ale jak wiadomo przyczyn moze być 100.
U nas nie było wiecej kup tylko łapanie się za uszy.

Ilonka figurki to bardzo fajny pomysł!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...