Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ilona a pisałam Wam, że mojej siostrze ciotecznej wywołali, a ściemnili jej że badają pracę łożyska czy coś w tym stylu, a ona biedna dała się nabrać i w efekcie cesarką się skończyło i wypisali ją dokładnie po trzech pełnych dobach, gdzie ja leżałam 6.
Miejsce musieli zwolnić i tyle 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nie zaluje ze mi wywolywali, ale juz twardnienie brzucha mialam i skurcze, wiec szybko mi sie uwineli- 3 godziny od podania oxy juz Iggi byl na swiecie 😁

ale za to boje sie kolejnego porodu- mam wrazenie ze bedzie dluuuuuuuuuuugi 🤔 i nie tak szybki jak igorowy 😉

choc moze bedzie jeszcze szybszy i nie zdarze do szpitala dojechac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mimo tego, że mój poród skończył się cesarką, na dodatek miałam wywoływany, ale ja iinego wyjścia nie miałam dobrze go wspominam. miałam taka opiekę, że jak opowiadałam innym to mi nie wierzyli. wogóle to dabli nie tylko o mnie ale i osoby towarzyszące. Fakt, że poród był dla mnie bardzo ciężki i mógł sie skończyc nienajlepiej dla Nikoli, ale dzięki temu, że nie powiedzieli co sie dzieje, nie wpadałam w panikę. dziś już nie pamiętam bólu, stresu, dzieci są zdrowe więc jest dobrze 🙂 Gdyby było inaczej do dziś by mnie pamiętali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez jeszcze moze bym i z brzuchaczem pochodzila ale lekarz stwierdzil ze mlody jest juz na tyle uszykowany do wyjscia na swiat ze on by nie czekal i ze mam jechac na porodowke.Jak mi tak powiedzial to sie ucieszylam ze mlody bedzie z nami jeszcze tego samego dnia.
a po podaniu oxy porod trwal 20 min.

I tak samo jak iryskowi wydaje mi sie ze drugi nie bedzie juz taki rewelacyjny 😮
Ale co tam wszystko da sie przetrzymac dla takiego szczescia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia23 napisał(a):
Tak siępilnie uczył ze zjadł kawalek kartki 🤢 Mam nadzieje ze nic mu nie bedzie.

Pyza zjadła kawałek ulotki, nawet nie wiem, kiedy... a tak jej pilnowałam 😮 i wykupkała drugiego dnia - stąd w ogóle wiem, że doszło do ponadplanowej konsumpcji 😉...a ile się zastanawiałam, co to jest w tej kupie takie dziwne... 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
spamy super az milo popatrzec na te"domki" naszych dzieci,jak patrzylam na wasze foty zaraz skoczylam na moje heh fajnie powspominac jak sie bylo takim wielorybem 😜

emilka - lilka szczesciara narazie nie bedzie miala szczepionek u mnie jutro niestety wypada...a o chrzest sie nie martw bedzie tata i siostra dasz rade 🙂

Majeczko - gratuluje zabka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...