Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no i nawet sobie trochędoczytałam Was 🙂

klapi, my zostałysmy skierowane na morfologię jakieś 2 miesiące temu, profilaktycznie
ale ja jestem pewna że wszystko będzie ok, aco do rozmiarów to chyba Maja taki sam size jest 🙂

niebawem będziemy wkraczać do grona pełzaków, juz doczekać się nie mogę

u nas noc tragiczna, jeszcze nigdy tak Majka japy nie darła, a my bylismy nieprzytomni i w pewnym momencie ja już jej płaczu nie słyszałam, ale tatuś przy niej był więc spoko. podejrzewam że katar jest wziety od zęba, bo on jakis taki mega uciazliwy dla niej nie jest. A do tego ta akcja nocna to chyba własnie zębowa była, już widać go więcej, albo to drugi sie wyrzyna.

trzymam kciuki za mgr,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Za Hań kciukasy! Teraz wyniki modelowe będą 😁
My żadnej morfo nie robiliśmy, wydaje mi się że pytałam o to pediatry, ale spytam raz jeszcze przy następnym szczepieniu 🙂 Nie wiem jak Wy z bioderkami, ale ja na usg byłam tylko raz, bo nie było potrzeby więcej 🙂
Co do podobieństwa to jedni mówią że Aniela to wykapany tatuś inni że ja. Na początku moim zdaniem tata jak w mordę strzelił, teraz tatowe oczy (rzęsy na szczęście też), broda moja a reszta tak wypośrodkowana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia myslę że tak, a na nastepny dzień zagotujesz i będzie ok.

ja też mam zamiar co ugotować, ale czasu w dupe zero. Może w niedzielę rosól jej zapodam u rodziców:dupa idziemy do knajpy bo tata mój ma urodziny, no a wcześniej dziadki z nami na basen jadą, zobaczyć jak to Maja nurkuje, oby tylko ten katar się skończył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no debil ! przeciez wiadomo, ze Brzuch najwazniejszy 😁 😁

moja jakis czas temu miala katar
chyba z 10 dni ! hardcore !
jak podchodzilam z frida to juz byla mina krzywa
serce mnie bolalo jak musielismy jej kolejny raz gile sciagac 🥴
no, ale czego sie nie robi dla dobra Malucha ...

a LOla to cala Mama
taka sama piekna hehe 🤪 😁 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mlody to dla mnie w duzej mierze tatus, jak sie urodzil to byl caly on, pozniej podobny byl do mojego ojca z ta łysiną swoją, a teraz grzywę ma po swym tacie i babci- mam zdjecia, w sumie to on bardziej do tesciowej teraz podobny tylko ma oczy niebieskie po dziadku 😉
ale juz mowili mi cala mama, dziadek, moja siostra 😮

bylam w pracy ledwo co weszlam a juz trafilam na dywanik do dyrektorki 😜
no i wracam 8 listopada, bo od 5 w piatek zaczynac robote to im sie nie usmichalo cos w papierach pisac, nie wiem co to bylo, ale 5 mam jeszcze opiekę na mlodego.
A ta co mnie zastepuje taka wkur... bo jak ja przyjde to ona robote traci, a co ja temu winna, babka ma jeszcze 2 etaty i innych szkolach a sie uparla na ta szkole i chce na chama tu pracowac, ech jak ja jej nie lubie! 😠
asienka kiedy trzymac kciuki za obronę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po obiadku dzisiaj ugotowałam zupke jarzynowa na miesku, wczesniej przed calym tym doprawianiem koncowym, zabrałam wywar miesny z warzywami dla lili, duzo wyszlo wiec do słoiczka i na jutro będzie w sam raz

Co do bioderek to my miałyśmy w pierwszym miesiącu, na kontrole za 3 miesiace ale ze miejsc nie było to poszłyśmy jak lila skończyła 6 miesiecy a teraz na kontrole jak lila zacznie chodzic

Co do pobobienstw to nasza corka istny maz, z czego bardzo jest zadowolona moja tesciowa bo nie wola do Liliany LILA tylko Mariuszka 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wsadziłam dziecię do łóżeczka
i czekam aż samo zaśnie..zobaczymy czy da radę?
niektóre z was chyba tak robią? 🙂

no i przychodzi ta pora kiedy trzeba się za obiad zabrać 😠

wiecie co,od tygodnia nie mogę się do zakładu pracy dodzwonić..
na maile też mi nie odpowiadają 😮
wysłałam im wnioek owychowawczy i chciałam się dowiedzieć
co oni na to 🤔
ale chya nie mogą mi tego odmówić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My na bioderkach tylko dwa razy bylismy.
Pierwsze jak mlody mial 6 tygodni wtedy wyszlo ze lewe bioderko troche slabiej sie rozwija i lekarz kazal przyjsc jeszcze raz po 6 tygodniach. Wtedy bylo juz wszystko dobrze i na tym zakonczylismy przygode z bioderkami 🙂

A u nas zaczyna padac a ja za chwile do domku mam isc super 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia ja to Cię podziwiam
pracujesz, gotujesz i jeszcze krzesełko składasz..
normalnie zuch kobieta 🙂

nam jeszcze do krzesełka brakuje trochę
nie mamy jeszcze potrzeby, jak i tak na diecie jesteśmy

w grudniu Kawi ma imieniny i gwiazdka więc zrobi się liste
prezentów do św. Mikołaja i wszystko się zakupi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...