Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

u nas jest tak że jak ja coś jem i trzymam Lenkę na kolanach to Ona robi coś takiego uhhh...uhhh...uhhh... to znaczy że też chce bo tak robiła na widok cycka jak była głodna a jak jej nie chcę dać to jest płacz 🤢 no i tak przedwczoraj jadłam obrane jajko Lenka chwyciła jak mały jaskiniowiec i spróbowała najpierw białko ugryzła ale wypluła niesmakowało jej a potem żółtko ale też jeszcze jej nie podeszło. Ona tak strasznie się rzuca na jedzenie, jakbyscie widziały co robi z gruszką...muszę to nagrać i Wam wstawić. To wygląda jak atak a nie jedzenie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asienka wszystkiego dobrego z okazji rocznicy 😘 😘

Spamiki rewelacyjne, nasze bobasy to jednak cudeńka 🙂
Monia krzeselko super my tez takie zakupujemy 🙂

Ilonka tule mocno wiem co czujesz. Wczoraj minely 2 miesiace od smierci mojej babci i zryczlam sie jak male dziecko jakos nie moge sobie wyobrazic ze pojedziemy na wies a jej w domku nie bedzie 😞 A swita bez niej to sobie zupelnie nie wyobrazam.

Jezeli chodzi o ! listopada to spedzamy w domku za to w sobote robimy objazd i wlasnie jedziemy na grob babci i Adama brata. Tych świat akurat nie lubie. Za to na BN zawsze czekam z utesknieniem.
A teraz tym bardziej ciekawa jestem jak misiek zareaguje na te wszystkie ozdoby, swiatelka i wogole 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy to macie dobrze
takie warzywka, owoce, jajeczka z ogrodow
zajebiscie i zdrowo
ja juz widzialam u nas na bazarach Baby
co to jajka prosto od kury sprzedawaly ...
a jajka mialy na sobie oznaczenia z hipermarketow
w te stragany ekologiczne tez nie wierze
jak juz to sklepy eko
no a tam towar majatek kosztuje ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Adas chyba juz bedzie sam sobie pomagal jak bedzie sie krztusic bo bardzo zaciekawil go ddtvn 😜
agata uroki malych miast 😜 tylko czasem nam nie zbzikuj jak reni j 😉 ja tam warzywa kupuje w biedronce nie szaleje podaje to co sami jemy nie bede 2 kuchni prowadzic bo i tak w koncu Adas wpadnie w rzeczywistosc a to w przedszkolu czy w szkole a tam obiady to raczej nie sa z ekologicznej laki 🤢 nie dajmy sie zwariowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No my dzisiaj tez zapodajemy zupke z dyni z zołtkiem.

A wczoraj pytalam lekarke o podawanie produktow z glutenem i powiedziala ze nie czesciej niz 2 razy w tygodniu serwowac mleczko z lyzeczka kaski zbozowej i tak przzez 2 tygodnie a pozniej juz mozna wiecej dodawac tej kaszki ale nie czesciej niz 2 razy w tygodniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 🙂
asnienka wszystkiego naj z okazji rocznicy!!
ania gratuluje udanego sexu 😜

u nas nocka jak zawsze polozylam mala o 22.00 i wstala o 6.30 🙂
wczoraj bylismy na szczepionce na zoltaczke i powiem Wam ze zniosla ja najlepiej ze wszystkich! 🤪plakala moze z 10 sekund 🙂 zaraz ja zabawilam i bylo ok!
aha wazy 7.200 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...