Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o matko, Haniut już tak ładnie siedzi...a niedawno oglądaliśmy fotki jak się urodziła 😮 jak ten czas leci! Pyzę już od paru tygodni kąpię w "dorosłej" wannie 🙂

u nas nocka też średnia (4, 7 pobudki)...chociaż my to śpimy do 9 codziennie - tylko, że dla mnie to i tak za wcześnie 😮 ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Babol już kima dwie godziny, ja oczywiście nie bo latałam za białym bo rzyga jak kot 😉 Nie wiem co mu jest- jak do jutra nie przejdzie to wet się kłania. Do tego milion telefonów firmowych musiałam wykonać i jeszcze wannę i postrzyżyny zaliczyłam, korzystając z chwili wolnego zjadłam śniadanie, doczytałam Was i spadam jeszcze pozmywać 🤢 🤢 🤢
No to nie pozmywam na razie- Baba się budzi 😁
Kombiaki w realu fajne, ale muszę trochę przyoszczędzić więc nie kupiłam, Aniela już jeden ma, a miałam chrapkę na szaro różowy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiec tak:
weszlam na ta strone bebiko i patrzalam gdzie plasuje sie w glosowaniu, przeszlam 348 stron i juz jestem ponad 200, wiec w glosowaniu nie mam szans...a gdzie dojsc do ponad 900 strony, chyba bylabym kolo 1000...,
co jest glupie w tym konkursie ze mozna bylo wyslac tyle zdjec ile sie chcialo, przez to zrobilo sie tyle stron, powinno byc tylko po jednym zdjeciu i tyle,
po drugie, mialo byc zdjecie usmiechnietego dziecka a jest pare takich ze glowy dzieci sa poobcinane i takie zdjecia maja ponad 1000 glosow
a po trzecie jedna babka ze strony 56 ma 7100 glosow 🤪 🤪 🤪
no to sie rozpisalam i wyzailam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za stronkę Dotis. Tyle fryzur i jak zwykle na nic sie nie moge zdecydować hehe
Misiek zasnął z kupą w pieluszce. bedzie co wycierać a chusteczki mam na wyczerpaniu i tylko kilka zostało. pieluchy też się kończą a kaska bedzie dopiero jutro. Kurcze zawsze tak jest ze sie kończy wszystko na hura 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hakery hakery i tyle 🤢 ale rzeczywiście troche kicha, a jak w ogóle zakonczył się wakacyjny konkurs miss?! bo chyba cos przespałam 🤢
Agata to się nazywa wicie gniazda 😜 ja sprzatam codziennie 🤢 odkurzam scieram kurze i myje podloge 🤢 co 2 dzien pranie jedyne czego nie znosze to mycie kuchenki wrrr i tak czasem sobie 3 dni stoi z zaschnieta wykipiała woda 🤢
tragedia jak tak nie mozna na dwór na spacer wyjsc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sie pogubiłam. Na starym mleku NAN 2 jest podane że w 7 miesiącu średnio powinno się robić mleko ze 210 ml wody a w tym nowym NAN 2 Pro już jest ze w 7 i 8 miesiącu to 180 ml wody. Misiek by mi z głodu padł 😮 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow fajny 🙂

Dziekujemy ze kaplementy. Siedzimy ale nie raczkujemy. Chcemy ale sie wkurzamy i nie wiemy co zrobic. Kiwamy sie ale na boki. Cos tam nibu dupke podnosi ale zazwyczaj wszystkie konczyny w górze a cialo na podłodzę. Tłumaczę że to odwrotnie powinno byc ale nie dociera. Hania wie swoje.

Zainspiroawana rozową. Zrobiłam zupki Haniutowi.
Pomnidorówke
Brokółówkę
Marchewkówkę
Ziemnakówkę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Michaś to dalej szaleje. Ja go sadzam a ten buch do przodu żeby się przemieścić ale brzuch ciągnie w dół 😜 Już skubany jak go sadzam niedaleko siebie to się przechyla w moją strone z wyciągniętymi rączkami żeby go wziąć. Cwaniak 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduje się po 3 godzinnej drzemce 🙂 Lenka jeszcze śpiocha 🤪 niech śpi jak śpi to zdrowo rośnie 😉

u Nas nocka jak zwykle co 2 godziny pobudka a potem o 6.30

Kąpie mojego małego tarzanka w wannience w łazience w dużej wannie i wczoraj zauważyła że wisi kabel od prysznica więc go chwyciła dwoma rączkami jak lianę i się podciągnęła 🤪 i stoi na prostych nogach trzyma mocno i znów walka by usiadła.Małpiszonek zrobił się taki cwany że może jutro zacznie chodzić 😉 zastanawiam się nad obniżeniem łóżeczka ale jeszcze nie skumała że może się podnieść o szczebelki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...