Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tak pierwszy raz, bo to od 6 miesiąca jest, a nam tygodnia brakuje. Popłakuje mi teraz bardziej i to oczko mocniej łzawi od drugiego, tak jakby zaprószone było 🤢 No ale raczej to nie zaprószenie, bo plamę ma na nosku i kilka takich mikrobów na główce i skroni. Chyba oleję trening i pójdę z dzieckiem do lekarza- nie chcę wyjść na jakąś histeryczkę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie po jogurciku. A to na mleku krowim był, a może jakiś owocowy? Bo jeżeli tak to pewnie od tego. Ewentualnie wapno można podać. Ja nie zabardzo sie wypowiadam bo Misiek każdą rzecz zje i nic mu nie jest. taki śmietnik mi sie trafił, że wszystko pożera 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia na ja też w szoku jestem, bo moja też wszystko mogła jeść jak na razie, ja karmię piersią i też wszystko szamałam, a nabiału to tyle że szło rzygać, ale ja uwielbiam. Jogurcik ten dla dzieci kupiłam na pełnym mleku, malinowy. Już blednie jej to, ale jak zapłacze to znowu purpury nabiera 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może, ja też kilka razy dawałam małej jogurt nasz, ale tak na czubeczku łyżeczki, jadła waniliowy, jagodowy i wiśniowy i nic jej nie było. Dla mnie to dziwne, że ten jogurt w lodówce nie stoi 😮 😮 😮 Teraz już po plackach śladu nie ma, ale jak zapłacze to od razu wyskakują a jak się uspokoi to od razu znikają. Moja wiedźma nauczyła się płaczem wymuszać, właśnie dała taki koncert, bo chciała siedzieć,a ja ją wpakowałam do bujaczka, bo co za dużo to nie zdrowo, a ona w taki pisk, olałam ją i dziecko się uspokoiło 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie maz mi powiedzial, ze neostrada tak ma ze po kazdym rozlaczeniu sie i polaczeniu nadaje nowy adres ip, wiec co tu sie teraz dziwic ze tyle punktow maja, matki z ojcami siedza i ciagle neta wylaczaja dwa dni i punkty nastukane 🤢 🤢 🤢, zal mi takich ludzi ze nie potrafia uczciwie grac...
zdjecie zakladowe haniutka mi sie nie otworzylo 😞 😞
moja wlasnie polegla, a my dzisiaj wlasnie zaczelismy remont u taty w pokoju, wiec syf w calej chalupie, jak ja nie lubie remontow 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my dzisiaj wróciłysmy ze szczepienia i Kajunia waży 9,3 kg a Zuzka 11kg różnica miedzy nimi to 22 miesiecy. Jak nosze Kae to wydaje mi sie ciezsza. Staram sie jej dawac mniej razy pierś a wiecej zupek ale i tak przybiera. to dobrze ze jest cały czas na tym samym centylu tzn 90. Nie bede jej przeciez odchudzac. Tak wiec mam niejadka i wszystkojadka. Przez to ze jest tak grubiutka wolniej rozwija sie ruchowo bo przewraca sie tylko z brzucha na plecy i nawet trudno jest jej złapac sie za kolana. Natomiast staje juz jak do raczkowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W przychodni naszej już pediatry nie ma , o 19 skoczymy na pomoc doraźną, dałam dziecku wapno i czopa w dupkę i ululałam, niech sobie pośpi- jeszcze świetlik czeka ma swoją kolej- biedna tak bardzo płakała i oczek nie wiem czy z bólu czy ze zmęczenia nie otwierała 😞 Ale bezsilna się czuję 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki dalej.
Pamietam jak brat oczy kiedys sobie zatarł jakimś zielskiem co rosło przed domem. Tak mu oczy spuchły że prawie nic nie widział. Dostał zastrzyk z wapna i mu przeszło. kiedyś go psiknęłam sprayem z Avonu po opalaniu i wysypki dostał. Najadł się kiedyś truskawek dużo i tez wysypka. A teraz już nic. Także może dla babeczki za szybko na jogurcik albo ten jej nie odpowiada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
shit !
Dziecko jadlo mleko z kaszka z butli
i zatkal sie smoczek
pozniej drugi
zrobila takie pieklo, tak ryczala,
ze juz pozniej nic jesc nie chciala ...
a zasnela z wysilku juz przed 19 🥴
bidulinka moja kochana ...

kahna Ty Ksawiemu chyba kaszke na noc dajesz
jakich smoczkow uzywasz ?
przeszlas juz na te po 6 miesiacu ??
bo nie wiem jakie jej smoki teraz kupic ( bo chce wymienic juz na nowe )
zeby tez ta kasza przechodzila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...