Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Adaś cały czas jedzie na 150 ml i nic więcej.
Bogusia zabije za frytki ślina mi cieknie jak nie wiem 😠
troche się rozjaśniło ale dalej wieje wiec kiszka siedzimy w domu 🤢
miałam zabrac sie za mycie okien i pranie firanek ale to juz w przyszlym tygodniu sobie zapodam zajecie 😉
zakladka na moje kochanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gu maksymalnie 170 z butli łoi na raz
najczęściej na 140 się kończy
ale ja mu daję butlę tylko rano (szkoła przygotowująca do żłobka), poza tym je obiadki, deserki i cycusia po południu i w nocy

Bogusia - u mnie na mleku (Bebiko2) jest napisane, że w 7. miesiącu i powyżej dzieci mają pić 210 ml mleka 3 x dziennie
a koleżanka mówiła, że u niej jest napisane (nie wiem jakie mleko daje) że 180 ml, ale 4 x dziennie

tak czy inaczej
mój tyle nie wypija
no chyba że tymi nocnymi karmieniami nadrabia
bo w dzień to jak pisałam rano do 170 mleka, potem cyc ok 15 i o 19 100-120 ml kaszki na moim mleku a po kąpieli do zaśnięcia cyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie dlatego nie biorę udziału w takich konkursach, bo idą przekręty na maksa.
Sposób jest prosty- wystarczy mieć neta z dynamicznie przydzielonym adresem IP- taki cud serwuje nam np Tepsa 🙂 Nabijasz punktów do woli z tym, że za każdym razem musisz się łączyć i rozłączać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym mu 180 dała to by mnie Michałek do sądu podał 😎
Jeszcze by mi dziecko schudło i co by było 😜
Trzymam się tego ile zjada i na ile ma chęci. Ostatnio zaczął trochę kaszki zostawiać. Ale to tej Nestle i chyba mu nie podchodzi. Wypija ok 210. Nie wiem dokładnie bo mam miarke w butelce do 180 a wlewam mu więcej wody więc jakos tak wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co to kurwa jest?
[URL=http://img246.imageshack.us/i/16670692.jpg/][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/1599/16670692.jpg[/IMG][/URL]
Dziecko mi się z płaczem z drzemki obudziło, dwie godziny temu podałam misiowy jogurt, zjadła niecałą połowę, moze to byc jakas reakcja na ten specjał? Pod tym oczkiem ma też od jakiegoś miesiąca krosteczki,ale pediatra nic nie kazała z tym robić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...