Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U mnie swego czasu były dwie drzemki łącznie 4h, ale różnie się rozkładały, 3na 1, 2 na 2 bądź 1 na 3. Dzisiaj zaliczamy już trzecią pierwsza była 2h, druga 40 min a teraz liczę że do 16, ale jak mam trzy drzemki to wtedy później zasypia Małpeczka moja, bo po 21 bądź po 22, ale śpi wtedy zazwyczaj do rana, czyli do 6, a jak zaśnie 19-20 to mamy cyca po 3. Z tym, że teraz mam klina bo ta ostatnia drzemka była najkrótsza zawsze ok 30-40 min i późniejsza 17-18, a teraz mi się wydaje, że tą drugą za krótką sobie odbija. Zamieszałam chyba trochę z tymi drzemkami, ale nam w nich mieszają najprawdopodobniej zęby, dni mam takie, że bania puchnie tak mi się dziecko wydziera, na szczęście noce są spoko, chociaż wczoraj po 22 z płaczem się obudziła, to wyskoczyłam mokra z wanny, bo mąż chrapał w drugim pokoju i nie słyszał jełop jeden 😠 Warknęłam na niego i ładnie uśpił dziecko, ale z mojego relaksu w wannie nici, opluskałam się na szybko i ugrzeczniona poszłam spać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Independent_19 napisał(a):
Bardzo proszę o głosiki na mojego Synka w konkursie fotograficznym 😉
http://praca.policja.pl/portal/pwp/746/38752/Dokumenty_do_pobrania.html

Z góry dziękuję ;*

Tu macie poprawny link, bo koleżanka coś namieszała 😁
http://pl.lennylamb.com/#chusty/konkurs/2383
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny,uffff jak dawno do was nie zagladalam ale wiecie jak dziecko to i w parze ida obowiazki,ale ale powiem wam mam najwiekszego skarba na swiecie grzeczniutka przesypia mi cala noc w dzien spi mi po 2 3 godzinki karmie nadal piersia zabkow ma juz 2 ale dobrze znosi zabkowanie.Jesem szcesliwa mamusia;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zdjecia mozna zobaczyc na NK.narazie nie mam czasu aby wstawic ale jak tylko znajde chwilke napewno pokaze mojego skarba.Lenka urodzila sie 14 kwietnia o 14.10. od poczatku duzo jadla,teraz jest nie tylko na cycu juz jej wprowadzam zupki deserki i powiem wam ze dobrze reaguje nie ma zadnej wysypki ani biegunki wszystko jej smakuje;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uffff
doczytałam 🙂

ja coraz bardziej skłaniam się ku gotowaniu zupek dla Gu,
ale jeszcze jestem całkowicie wierna słoiczkom

Asienka - gratki rocznicy; wiele małżeńskiego szczęścia!!! 😆

Ania78 - gratki seksiku 😎

co tam jeszcze było.... ale mam sklerozę 😞

a, Ksawik fajniusi
w wersji jesiennej milusi i puszysty 😜

no i więcej nie pamiętam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem, Majka wstała o 18.30 więc dzisiaj ogląda z nami tv do wieczora
mąż jakieś fakturyw firmie porzadkuje, a ja Was nadrabiam
w miedzyczasie trzy telefony odebrałam, dwa razy gluty wyjęłam no a teraz na tron biegne, więc wybaczcie że się nie ustosunkuje do dzisiejszych postów

jedynie wrzuce, witaj perełko, Ksawi na zimę gotów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek mnie doprowadza do białej gorączki. Ja go sadzam zeby sie bawił a ten za chwile buch do przodu jakby chciał juz raczkować. A że jeszcze nie potrafi to ląduje na brzuchu i wrzeszczy żeby go znowu posadzić. I dzisiaj tak cały dzień.
Dzwoniłam dzisiaj do ciotki i w sobote jedziemy. Ale jestem happy 🤪 Dam się chyba z tej radości mężowi przelecieć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...