Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej
co do "normalnego"jedzenia powiem wam tak,jak wiem,że chcę dać małej spróbować to co my jemy to daje z głowa,zadne spalone,przypieczone czy Bóg wie co,ale np:zwykłe ziemniaki,marchew z groszkiem ,filet z kurczaka itp...są to minimalne ilości nie talerz obiadu.
Co do podawania zwykłego mleka,mam kolezankę ktorej córa odkąd skonczyła 6miesiecy była na krowim zwykłym mleku,dziś ma 5 lat,zdrowa,mądra,fajna.Ja nie podawałam,do dzis remik nie pije bo nie lubi.Emce tez nie mam zamiaru.
Tak poza tym my kochane na czym byłysmy wychowane? 🙂
czipsy to dla mnie przesada,gupota!ale każdy robi jak uwaza.
Emka zajada dużo rzeczy takich jak my,ale są to malusie porcje.
jestem zdania ,ze nie ma co przesadzac ani w jedną ani w drugą stronę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierka ja myślę dokładnie tak samo jeśli chodzi o jedzenie Arunia tez dostaje do spróbowania to co my jemy ja gotuję zupy pod niego doprawiam dla reszty domowników dopiero jak powyciągam dla niego 🙂nie mam kiedy gotować 2 garnków dzisiaj przywieźli mi 4 króliczki i 4 gołąbki więc będzie miał co zajadać maluszek a w sobotę robiłam gołąbki i Areczkowi bardzo smakował farsz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak sobie myślę, że ta ostatnia szczepionka wcale nie jest bardziej bolesna niż poprzednie, tylko nasze dzieci już więcej kojarzą i stąd ta reakcja 🤔

Co do jedzenia
jakoś jeszcze nie mogę się przełamać do supermarketowego jedzenia
zwłaszcza mięsa drobiowego
i młody zjada słoiczki i owoce z działki rodziców
ale za jakis czas i tak będzie jadł to co my

chociaż chciałabym aby jak najpóźniej poznał smak np. słodyczy
(o chipsach i coli nie wspomnę)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do słodyczy 🙂
moj syn od zawsze wedział ,ze słodycze są tylko w weekend!tak jest do dziś.
Nie można ich zabronić,bo dziecko i tak gdzies się ich napcha,taka prawdą,lepiej wyznaczyć granicę,gdzie i kiedy można,to samo tyczy sie coli.
Wszystko jest dla ludzi,w życiu nie z takimi pokusami się napotkają,trzeba ich nauczyć jak z nich korzystać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja mala je takie jedzenie jak my, ale to sa sladowe ilosci, nie robie jej oddzielnego jedzenia..., dopiero probuje wszystkiego wiec na wieksze porcje przyjdzie pozniej czas...
co do szczepienia to nie zgodze sie z jozo, bo moja mala dopiero zaczela plakac jak pani wyciagala juz igle i szczepionka zaczela sie rozchodzic...a nie na widok igly
spadam spac dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...