Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja jak bym mogła to bym Sławka palenia oduczyłą. Fakt przy małym nie pali ale i tak dziecko co się nawdychało to już jego. Dzisiaj widziałam w programie jakimś że babka test dziecku robiła na obecność nikotyny w organiźmie. Babka paliła ale nie przy dziecku. Wyszło że mała ma już nikotyne w sobie. To było w Anglii więc teścik taki paskowy pewnie można tam dostac.
A jeżeli dla faceta ważniejsze są fajki ... Moim zdaniem nie przesadzasz a tylko starasz się chronic dzieco jak możesz. Wiadomo że nie da sie go uchronić przed wszystkim, ale taki śmierdziel w domu nic przyjemnego. Właśnie mój wrócił. Może go troche pomęcze z tymi fajami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masakra tymi fajami!
Ania78 - wg mnie to nie paranoja, rozumiem o czym piszesz
ale tego kumpla zaprosiłabym i tak, tyle że jak pisze Agatta, nie musi brac Matysi na ręce itp.
Nasz sąsiad i sąsiadka zza ściany palą na maxa na balkonie a nasze balkony i okna są tak usytuowane że czujemy w mieszkaniu każdego wypalonego fajka 🥴
i co możemy na to poradzić? nic

Agatta - jeśli byłby zestaw dla chłopca, ten za 17,99 to ja bardzo proszę, 74 lub 80.
😆 😆 😆 😆 😆
masz farta do lidla (przynajmniej w temacie kombi) to może uda ci się upolowć jakiś zestaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj Sztunia 😘

bobasy zdrówka 😘 😘..
Ksawi zaczął symulować
kaszel jak go do leżaka odkładam

ciuchy z Lidla dla nas za małe, bo nosimy już spokojnie
80, no i oczywiście kolor nie ten

Ilona pewnie czyta z ukrycia..a jak nie to na fb się
pojawia

Wiktoria kobietka w każdym calu, podobieństw do
chłopca nie zauważyłam

Ksawi śpi od 20, a ja redsika piję 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jest jeszcze jedna rzecz. ten kumpel nie bardzo kuma temat dzieci w ogóle...nie chce mieć własnych, dzieci to przeszkoda w życiu i tak dalej. nie wiem, pospieszyliśmy się z tym zaproszeniem, a teraz będziemy się męczyć w pierwsze święta Tyśki, albo się kumpel na jakiś czas obrazi 🥴 ale im dłużej o tym myślę, tym bardziej dochodzę do wniosku, że jednak nie chcę z nim spędzać świąt ☺️ ☺️ ☺️ może jakiś inny termin...sorry, że wam marudzę, ale ja z tych co to się mocno przejmują takimi rzeczami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widzę że Emily mały pomocnik Mikołaja wzięła sie już za pakowanie prezentów 🙂
ja kupiłam Mai zabawkę do wody, taka fajna spiewa jak leży na plecach i pływa a jak się ją na brzuch da to też spiewa tyle że przy tym bulgoce 🙂 czeka na szóstego 🙂

no i jeszcze pracowniczy Mikołaj 12.12 tam będzie porządniejszy prezent i wystarczy, dziadkowie też rozdysponowani,

mamuski się chyba nie chwaliłam moje dziecko robi kosi kosi, papa rzadko ale się zdarza raczej połączone z maźganiem po buzi i robi indianca, najpierw ja robie oooooo i klapie ręką po buzi i jak zazynaj jej dotykać ustek to też robi ooooooo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Albo przeoczyłam Wasze streszczenie, albo go nie było, ale wnioskuje że wszystko oki u Was, u nas gitara gra, maż właśnie zaserwował mi kanapy, bestia już od dawna śpi 🙂
Co do fajek to mąż palił jak byłam w ciąży i nadal pali, mi też się zdarza zajarać- no cóż wstyd mi ☺️ ☺️ ☺️
Michaś siostry ma kolki 😞
Ilonka mi słodycze wysyła na gadu, bo mam okres i wielkie zapotrzebowania na czekoladę 😁 😁 😁
Dobranoc 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna przewiduje wlasnie taki final naszej klotni ...
jak zwykle ☺️ 🤪

Morf co my Ci tu bedziemy pisac ...
jak Ty i tak przyznajesz sie, ze nie czytasz 😉 😁 😁
a tak serio to ja np oprocz tego, ze u wszystkich chyba wszystko ok
nie pamietam co bylo dwa dni temu ☺️

gratki dla Majuska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...