Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ja dopiero teraz usiadłam na dupie - tak mnie mały wyeksploatował dzisiaj, że nogi mi w dupę wlazły.
monia - ściskam mocno za twój "stelaż" ale za Werke przede wszystkim 🙂
ech, jak ja wam zycze zdrowia, oby wszystko to złe juz przeminęło.
Dresiara rózowa stójka łóżeczkowa - słodka z tymi wyszczerzonymi zubkami 🙂
Ha z ta kością to jak jakiś kanibal wyglada 😁
iskra - saperkę ci wysłałam kurierem 😉

no mam tyle spraw i nawet kurka kompa nie mogę przy nim odpalić.
byłam z nim sama cały dzień i jutro też bo bartek wyjechał na zdjecia do lublina.
a Aro? Aro miał dziś jedna godzinna drzemkę i to dopiero na spacerze w wózku bo inaczej menda mała nie chciała w ogóle pomyśleć o spaniu. zmęczony był, oczy w rozjazdach ale spać nie chciał wiec jeczał, jeczał, jęczał, jęczał..... do urzygania.
w końcu o 19-ej stwierdziłam, ze kąpie potwora i kładę spać no i sie udało 19:45 - spi.
dwójka górna juz biały punkt więc męczy go i niestety pewnie mogę sie spodziewać kilku pobódek zanim do niego dołączę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
melduje sie i ja 🙂
my dzisiaj aktywnie i pol dnia poza domem
bylysmy u fajnej Cioci
i troche latalysmy po miescie
2 h spacer tez zaliczony ( nogi weszly mi w dupe )
szybkie zarcie w MC-u ( obrzydliwe bylo )
weki zrobione ( dzisiaj - zupka jarzynowa z kurczakiem i obiadek brokulowy tez z kurczakiem )
herbata wylana na laptopa Mamy
siku zrobione na poduszke Mamy
rozmowa i video konferencja z Dziadkami przez skype'a
skradziony i wyssany batonik ze stolu i ryk bo Mama zabrala
Bandyta spi od 20, Maz w firmie, a ja wegetuje z "Na Wspolnej" 🙂

sciskam chorowitki ( ja juz zdrowa ! ) 🤪
i wyciagam z dolow !

o! teraz widze, ze spamy byly
no coz moge napisac - oczywiscie Dzieci mamy najfajniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako wioskowa znachorka stwierdzam że masz uczulenie na pierdolenie głupot przez innych 😜
Pewnie znowu bede miec zębową jazde nocna. Choć pewnie niektóre z was by taką chciały, a ja narzekam ☺️
Jak się przebiją te zębiska pewnie Miś wróci do spania bez przerw. Teraz to gryzie wszystko i wszystkich. Tak dzisiaj zasypiał że urwał wiązanie od ochraniacza. W końcu Pudzian to Pudzian 😉
U niego jakoś zęby parami idą najpierw dolne jedynki a teraz górne - czyli przepisowo.

Machnął mi dzisiaj 4 kupy. W przebieranie 3 wrobiłam tatuśka hehe 😁
Z ostatnia ja miałam do czynienia bo tak jakoś z cichacza ja zrobił i nieświadoma byłam. Ja mu ściągam pampersa a tu kupa wyleciała na puzzle. Padłam prawie ze śmiechu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy z moim kręgosłupem wszystko ok. Może jakiś zdeformowany czy jak.
Bo od lat męczy mnie kość ogonowa. Jest bardzo łatwo wyszuwalna i wogóle nie ma zadnej osłony, jakby za bardzo do środka wygieta była. Tylko skóra naciagnięta i tyle. Nie mogę przez to za długo na twardym siedzieć i ciągle ranie sobie te skóre na niej. Wczoraj właśnie siedział na podłodze i chciałam sie przesunąć i od razu mnie cholernie zabolało i dzisiaj boli mnie i mam rankę bo skóra pękła. Nie wiem czy przejść się z tym kiedys do lekarza czy po prostu tak mam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...