Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
klapoucha napisał(a):
btw ilonki
nie jej cyrk nie jej mały
tak chyba było
wiec ja odczytuje to jak samowolne odejscie z naszego cyrku

Ja to odczytałam na stylu wolnoć Tomku w swoim domku, czyli że piła do wychowania dziecka, ale to juz lepiej Ilony spytać, bo my tak możemy gdybać w nieskończoność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Morphinum napisał(a):
My mamy mowę stękaną, więc takich cudnych dialogów u nas brak 😉
Odnalazłam wątek z Iloną (sorry laski, że znowu o tym) i wymiana zdań jak wymiana zdań i jedna i druga miały rację, a ja że mam gówno w gębie, to czy sqrwiały czy jebany to mnie nie rusza tak na prawdę. Przy dziecku staram się nie bluźnić i lecą ostre motyla noga, kurcze pióro, kundziu mundziu i inne cudowności. Ale...
No właśnie, musi być ale...
Sztunia napisała:
ale z tego co wiem raz z "klatki" uciekłas bo meczyło cię to wszystko
wiec moze odpocznij i nabierz dystansu 🙂
W moim odczuciu zabrzmiało ja wyproszenie z forum, a to już fajne nie było.
To mam nadzieję tyle.
Spadam opisywać ciuchy po Anieli 😁


morf może i to było jakims tam wyproszeniem
tylko mnie już naprawde cała ta sytuacja mocno irytowała
z ilona mamy osobne zdania co do wyrażania emocji
nazywając maję jebanym terrosrysta czy jakoś tak, chciałam wyrazić totalne wyjebanie tym ile musiałam się nameczyć aby nie okazać mega frustracji przy mai, a chciałam upuścić krwi tutaj, co spotkało się z jej odzewem i ok. były głosy obojetne, były zdania za mną i za iloną też, a ja odniosłam wrażenie że jak mówiła o cyrku to mówiła własnie o naszym forum bardziej, wiec dlaetego zaproponowałam jej odpoczynek, bo pamietam kiedyś też męczyła ją wieczna rozmowa o kupach pieluchach i sama zniknęła na jakiś czas.
nie chce mi się poruszać tego juz więcej ponieważ ogólnie nie jestem osoba konfliktową i raczej jestem nastawioną do świata przyjaźnie, miałam nawet kapę przez to że tak się stało i chciałam coś odkrecać. I wiem ze nie powinno się mówić o nieobecnych ale ilony postawa dla mnie w póxniejszym czasie była niezrozumiała i przestałam działać w tym kierunku poniważ ilona obraziła się na wszystkie prawioe brzuszki,
finito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
dziś naprawdę chciałam napisac,przemyślałam w pracy wiele...pomyślałam,ze wróce do domu i napiszę do was.
Ale po tym co ja tu czytam,ze morfi dalej brudy stare wywleka na swiatło dzienne,kiedy to już dawno było,przezież dopiero co sytuacja się klaruje to po co roztrząsać coś co było?
Ilona czyta rozumiem ją,ja też czytałam was mimo,ze zarzekłam się ,ze nie wejdę,nie da się.
Myślę,ze ilona żałuje...i pewnie by tu chciała wrócić do nas...ja tam nie mam jej nic za złe,młoda dziewczyna wiele jeszcze przed nią,jeszcze ją życie zaskoczy 🙂i wychowanie Oliwii też,jeszcze kiedyś będzie się smiała z tego,ze nas wykasowała z fb.
Szkoda,bo ja z nią pisałam czasem na gg i fajna osoba z niej.
Przykre,ze mnie wywaliła ze znajomych,chociaż wcale jej nie znam was też nie ale bliska mi dość była ,przynajmniej tak mi się wydawało.
Obrażanie się niestety wynika z wieku ilony,z wrażliwości ,za bardzo bierze do siebie wszytsko ,ja już się trochę nauczyłam tego nie robić ale dalej czasem mam z tym problem.

Pamiętam tę sytuacje ,niepamietam co napisałam więc nie pisze ale wiem,że też czasem emke pod nosem wyzwe.
Ilona miała inne zdanie ,mało kto ją chyba wtedy poparł, po co się tak uniosła,walcz ilona o swoje zdanie,było trzeba powiedziec" to wasze danie,ja mam takie"i koniec a nie foch i chu...
Co ma twój mąż do nas????zna nas ,ze ci doradza?
DOBRA KONIEC TEMATU.
Sory ale już tu nie widzę miejsca tu dla siebie,robo się dziwnie,chora atmosfera.
Także znikam przynajmniej na jakiś czas a póżniej się zobaczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra, jakie stare brudy wywlekam? Polecono mi zaznajomienie się z tematem zarzucając jego nieznajomość, Tobie też to radzę i dopiero wyciągaj wnioski, ok? A swoją drogą, to Twoja konsekwencja prosi o pomstę do nieba 😉 😜
Sztunia mi się nie musisz tłumaczyć, ja chyba potrafię większym mięchem rzucić i nie wydaje mi się to jakieś straszne i że jestem przez to złą matką, ale rozumiem argumenty obu stron, mam nadzieje, że to jasne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kocham was dlatego konsekwencja kiepska,przecież przyznałam się do tego.
Klapi ok,ja tez znam takie małżeństwa ale czy warto było tak to wszytko urywać?
ucinac kontakt z osobami do których się "leciało" jak było ciężko??
Jakby tu nie było,co by się nie działo, to wam wchodzę się żalić a na kogo można liczyć też już wiem,nie zawsze jest tak,że jak kogoś wspierasz to on ciebie tez będzie...kiedy ja się o tym przekonam?
Morfi sory,miałas prawo szukac i oceniać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla mnie to, co zrobiła Ilona to postawa głupiutkiej kozy
i brak zrozumienia, że inne zdanie to nie koniec "związku"
zrobiła, co chciała
i ja też robię, co chcę

niemniej szkoda, że tak zrobiła
i nadal mi jej trochę brak.
tym bardziej, że Lenka z tego samego dnia, co Pyzunia.

a w ogóle to proponuję:
skończmy już temat
bo pewnie nakręcamy
tematy dla Ilonki i jej męża
na kilka dni co najmniej
(wredna małpa ze mnie ☺️ 😁 )

padam na ryj po małpim gaju. dwie godziny wspinania, ślizgania i tych różnych innych rzeczy.
plus bieg z przeszkodami do kibla bo
mamo kupa!

Majonez super gada!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja juz sie zgupialam co morfi miala na mysli
Ale co tam
Mam nadzieje ze iskra wrocisz do nas
Masz dwojke dzieci i czasami twoje rady byly pomocne
Wiem pewnie ze jestes troche na mnie zla za to co napisalam o sytuacji z adminem
Ale ja tak czulam...
Mialas prawo sie z tym nie zgodzic i szanuje to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie ja staram sie w zyciu kierowac jednym mottem
" jezeli 3 osoby mowia ci ze jestes pijany to tak jest i nie kloc sie z nimi tylko idz spac"
Co odnosi sie do tego ze jezeli kilka osob mowi ze prawda jest inna niz ja sama mysle to moze warto sklonic sie ku wiekszosci...
Jestem tak samo mloda jak ilona kahna czy bogusia
A jednak sie roznimy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morfi chciałam się tylko jakoś ustosunkować, bo mnie to najbardziej tyczyło , wielka kropa.

iskra napiszę,
wiecie co my w gronie przyjaciólek mamy takie "babskie combry" wyjeżdżamy wtedy gdzieś same, pijemy na umór, wywlekamy brudy, kurwujemy, płaczemy, godzimy się a rano wstajemy na kacu, wpsominamy bo filmy pourywane i wracamy do rzeczywistości
w tym moemencie wydaje mi się że powoli urywają nam się filmy....
więc co jutro kac i zmiana tematu 🙂

iskra czekam więc na Ciebie cierpliwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny,...........na litość boską...... ja pierd........było minęło ....toż to normalne jaja !
Sztunia jutro kac na maxa , mam nadzieję.
chciałabym by od jutra omijać temat co najmniej zażegnany admina i emocji odejścia Ilony bo chyba to bardziej nakręca atmosferę
zegnanie witanie matko i córko............jak ktoś chce to jest i nie musi sie tłumaczyc że poszedł że wrocił fajnie że się szanujemy za decyzje
Koniec kropka.
Czy ktoś wie co u Moni??????????????Dawno jej nie było ........Dziewczyna w trakcie naszych wspólnych postów przeszła wiele warto sie skupić na takim temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi przez to, że mam mniej ruchu przez to skręcone kolano, dupa zaczyna rosnąc ☺️ ☺️ ☺️
Chcę sobie załatwić naświetlanie na kolano, ale oczywiście na kasę chorych. po co mam płacić i teraz tak, mam skierowanie z pogotowia i to jest podobno njważniejsze, byłam u ogólnego żeby dał mi skierowanie do ortopedy, czyli mam już dwa, trzecie będzie od ortopedy i mam nadzieję, że na tym się skończy moja bieganina i 3 skierowania wystarcza na naświetlanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...