Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
amii ale ty sie tak nie spinaj, wybralas dla swojej corki imie i nikt nie kaze ci zmieniac, nie obgadujemy tego imienia, wyrazam swoja opinie ze u nas na miescie jest duzo dziewczynek ktore maja tak na imie i ja dla swojego dziecka nie chce tak samo, chialam blanke ale skoro moj powiedzial ze nie to bedziemy szukac takiego, ktore spodoba nam obojgu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ami ryba nie denerwuj sie 🙂
to twoja księżniczka,tobie masie podpbać to imie nie nam,moimzdaniem bardzo ładne imie ale u nas w szczecinie ich wiele,ale czy to ma dla ciebie jakies znaczenie ,ze sie tak pieklisz? 🙂)daj spokój,emilek ponoc tez duzo ale nie u nas i mam to w d... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta - ja też czekam na czwartek, na połówkowe USG 🙂
Ilonab - ja też dopiero wstałam, sen 12sto godzinny
Iskierka_ania25 - ciuszki śliczne, mam nadzieję, że wygrasz licytację
MadzikM - podrzuć trochę tych pierogów, mniam
Amii - Oliwia to śliczne imię, mi się podoba i najważniejsze żeby tobie również się podobało
Klapoucha - 2 rozstępy to nie tragedia, mi się porobiły na tyłku ale smaruj się 3-4razy dziennie i jakby trochę się zmniejszyły a co najważniejsze nowych brak, teraz pozostaje się modlić aby przed porodem nas nie "wysypało"

Dziewczyny też wam cieknie siara?Bo mi już od ponad tygodnia, nie za wcześnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już taki zestaw rozstępów że żadne nowe chyba już na mnie wrażenia nie zrobią. W każdym razie jeszcze nowych nie dojrzałam. Za to mi masę naczynek popękanych się pokazało :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My z mężem co roku obskakiwaliśmy dwie Wigilie i po jednej w samochód i ponad 80 km gnaliśmy na drugą. W tym roku powiedziałam że za żadne skarby świata nie wsiade w Wigilię w samochód. Niestety teraz takie rozwiązanie nie jest rozsądne i spędzamy Wigilię u mnie a najwyżej w pierwsze albo drugie święto pojedziemy do Adama rodziców. Oczywiście wszystko zależy też od tego jak będziemy się czuć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadzikM u mnie tez pierożki dziś 🙂
Amii my wybralismy Kuba i tego imienia też dużo ale gwizdam na to 🙂 chcieliśmy Alex ale nie chcę by ktoś wołał Olek bo bym zabiła chyba.

U nas w wigilie jak co roku najpierw jemy u Emili a potem u moich rodziców.Chciałam by w tą wigilie było tak że zjemy wszyscy razem ale Emila nie chce więc jej zmuszać nie będziemy.

Iskierka prześliczne maluśkie wdzianka.
Emi może siostry chcą Ci psikusa zrobić i na ślub przyjdą.

ROZSTĘPOM MÓWIMY KATEGORYCZNIE NIE I A SIO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...