Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agatta, jaką masz pikną pipkę :laugh: :laugh:
dzewczynki, wpadłam na chwilkę w międzyczasie.
zaraz lecimy do Bartka mamy na kolacyjkę 🙂
Kupiłam jej zajebistą kurtkę na wiosnę.
chciałam taką sama ale nie było juz rozmiaru. cóż, najwyżej Gocha będzie mi pożyczać 😉 😆
został mi jeszcze tylko prezent dla taty mojego i papier do zapakowania. nie dałam już rady dzisiaj dłużej po sklepach łazić. wszystko mnie już bolało łącznie z głową, a kolejki w sklepach porażające 😠 i wszyscy na mój widok oczy w sufit.
no to spadam się szykować.
buziska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

______________v____v
______________vv_v_v
____________vvv__vvvv
_____________v__vvv
_____________v_vv
____________$$$$
____________$(•)$$
___________$$$$$$$
__________$$$$$_$$$
________________$$$
_______________$$$$
___$$$$$______$$$$$_$$$
$_$$$$$$$$$$$$$$$$_$$_$
_$$_$$$$$$$$$$$$$$_$
___$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$
___$$$_$$$$$$$$$$$_$$__$
__$$$_$$__$$$$$$_$$$___#_o
$$$$_$$_____$$$_______/___|
$___$$_____//____o____#_o
$__$$_____/|____ooo___##
$__$_________/___|___###
$__$_____###_||\__|_|__V_
$$_$$_____##___||_|_/||||///
_________v_#____|||_/||||///




Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia, niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia 🙂 A naszym Maluszkom Brzuszkowym życzę by rosły duże i silne i oby Zajączek był dla nas łaskawy i sprezentował nam bezbolesny poród :*

Kochane Brzuchalki :* wrócę na brzuszek dopiero po świętach...teraz mnóstwo przygotowań i jedzonka 🙂 [img size=209]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brillantnoel16abx8.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kuleczki oto raport z wizyty u dżina:
*dzidzia zdrowa
*waży ok 380g
*mierzy ok 17 cm
*wszystkie narządy rozwijają się prawidłowo i są odpowiedniej
wielkości
*w czasie badania wierciła się jak szalona, trudno było ją uchwycić, ale dżin powiedział że raczej dziewczynka choć nie daje 100% pewności. Może na następnej wizycie będzie bardziej widoczne 😉

Wszystkim, które zostawiają Brzuszek na Święta życzę zdrowych, spokojnych, rodzinnych i pełnych miłości chwil spędzonych w gronie rodzinnym. No i oczywiście wielkiej wyżerki, już na samą myśl cieknie mi ślinka 😉

Buziaczki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuski 🙂

Chcialam Wam zyczyc zdrowych i pogodnych swiat w gronie najbliższych. Oby wasze malenstwa rosly zdrowo.. 🙂 I smacznego karpika i uszek.. 🙂 Teraz mozemy sobie pozwolic na odrobine szalenstwa 😉

A ja ide kleic pierożki na jutro bo wyrobie sie ze wszystki .. 🙂
Pozdrawiam buziaki 🙂 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... wlasnie wrocilam od frycka ... siedzialam chyba 3 godz w jednej pozycji 🤢 Caly tylek mam teraz po prostu odretwialy i boli mnie jak cholera ...( ups, chyba nie wypada wyrazac sie przed Swietami bo jeszcze Mikolaj uslyszy ☺️ 😉) ... ale przynajmniej jestem odrestaurowana, po renowacji, normalnie wygladam jak nowa 🤪 i nawet pryszcze tak sie w oczy nie rzucaja 😉

Ania73 smacznej kolacji z tesciowka 😉

kahna super, ze Twoja Dzidziunia zdrowa i wszystko ok !

Ania78 nie mecz sie ! - bierz Rennie bo mozna ...
i podrzuc kawaleczek rybki ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... a poniewaz widze ( doczytalam ), ze niektore Brzuszki nie pojawia sie juz w Swieta ... w zwiazku z tym ja rowniez juz dzisiaj zycze Wam Wszystkim Mamusie ( i oczywiscie Waszym Dzieciaczkom 🙂 ) - cudownych, białych, miłych, radosnych, pogodnych, spokojnych, zdrowych, przepelnionych cieplem i miloscia ... Swiąt Bozego Narodzenia !

🙂 [img size=369]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/swieta.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...