Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
elkka - faktycznie to co opisujesz jest prawdą. Moja siostra tam mieszka w tamtym roku rodziła - opieka w czasie ciąży olewcza, ale za to poród bez porównania do Polski! Odzielna sala, znieczulenie bez problemu, duże zainteresowanie, pyszne jedzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie ma sie stalego lekarza ginekologa-zawsze trafia sie na kogos innego-lekarz prowadzacy to lekarz rodzinny"od grypy" nie wiem po co do niego chodze-bada mi jedynie cisnienie-ma w swoim przedpotopowym gabinecie LEJEK do sluichania dziecka-ktorego i tak nie uzywa 🙂 🙂 🙂 🙂
pyta ciebie w ktorym jestes tygodniu a za list ze mozesz leciec samolotem kasuje 20e 🙂 🙂 🙂 🙂
oj ile bym dala za swojego gina z Polski 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w walentynki znowu będę sama. Jakoś się nie udaje ich od 3 lat spędzić razem. Ale mam szczęście. Bilelizna dobra rzecz, ale chyba w moim rozmiarze to nie robią jakiś fajnych 😞 Zresztą kto miałby mnie w niej oglądać 😞 😞 😞 Ja nie wytrzymam do powrotu Tatuśka. Jak wróci to będzie miał przegwizdane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elkka ja lezalam w szpitalu ponad tydzien temu no i masz racje z jedzeniem...sniadanie jest to samo platki i tosty z dzemem ale na obiad i kolacje masz do wyboru 1 z 3 dan no i ja na kolacje mialam frytki bekon i kielbaski i laska ktora ze mna lezala a urodzila dzien przed zamowila sobie to samo 🤪 a karmila piersia...jedzonko mega odjechane jak dla Matek karmiacych ale oni wlasnie sie tutaj nie przejmuja tym irolki jedza wszystko i tyle.
Amii 😘 😘 😘 😘 😘 zawsze i wszedzie hehe zagladaj 🙂
Elkka wyslalam Ci maila z gg :P w razie czego oddzywaj sie jakbys miala jakies pytania 🙂
moim lekarze jest Dr Rojek i jestem mega zadowolona 🙂 a z uslug Medicusa zrezygnowalam bo jedyne co umieja to kasowac za wszystko...
Pozdrawiam Was raz jeszcze 🙂 Dbajcie o siebie i Malenstwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde Walentynki
ja takiego szału nie mam, ale pamiętam jak w tamtym roku na naszą budowę wzięłam stolik, krzesła, piękne nakrycie, na betonie rozłozyłam lighty w kształcie serca, a daniem głównym było spagetti i duszenie na stojąco bo wszędzie było tyle syfu 🙂
a teraz zielonego pojęcia nie mam, może dam się wysmarować kremem na rozstepy 🙂

no no słonik rewela, ale nie wiem czy to niezbyt perwersyjne :P :laugh: :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo i jeszcze tłusty czwartek 🙂 to będzie tłusty bardzo 🙂 w takim momencie marzy mi się swoja własna cukiernia 🙂 czytałam że któraś z Was ma taki interes 🙂 ja to bym chyba z niej nie wychodziła...stały klient darmozjad 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jA TEZ MIALAM ISC DO rOJEK ALE NIE NA REKE MI DOJEZDZAC DO cORK DO gP WIEC CHODZE DO iryski 🙂 🙂 🙂
co do Medicusa mam juz negatywne wyrobione zdanie-stracilam kupe pieniedzy tam na dentyste dla corki a i tak wyladowalam z nia w szpital;u rok temu z powodu zebow wiec wole isc do irlankiego dentysty.....
wszystkiego dobrego zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no, ale prawda jest taka, ze anitek dosc mocno jednak narzucilas nam swoj tok myslenia 🙂 ... ja tam nie mam zamiaru wchodzic w tego typu dyskusje bo kazda z nas ma swoj rozum, swojego lekarza ( ktoremu ufa ) i i tak zrobi po swojemu ...

uwazam tylko, ze straszenie nas teraz i narzucanie swoich teorii jest zupelnie nie na miejscu ...

o kurcze ! rzeczywiscie niedlugo walentynki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...