Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sztunia to zaszalałaś 🙂 ja nie pamiętam tamtych walentynek chyba byłam pijana 🙂 (żart) my co miesiąc coś świętujemy więc już się pogubiłam.

Wiem przed walentynkami dostaniemy łóżeczko małej 🙂 może najpierw sami je wypróbujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatta każdy czwartek w naszym wykonaniu jest tłusty...zresztą chyba nie tylko czwartek 🙂

ja też bym coś upichciła ale nie lubię jak mi się teściowa kręci i na ręce patrzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"golenie foczki" buahahahaha :laugh:

no my świetujemy czasem bez okazji więc nam też się czasem myli, a czasem nawet zapominamy o jakiś rocznicach 🙃 ale to niedawno wspominaliśmy więc tak mi się przytoczyło 🙂

lecę do mamusi narazka kulki waniliowe 🙂 i bez nerwów mi tu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elkka nie wiem czy dobrze zrozumiałam po pisowni bo ja to zaraz sobie wstawiłam "ó" wszędzie 🤪 ale powiedz następnym razem Mężowi też w żarcie że na przyjemności trzeba sobie zasłużyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc jajcary - dowcipniary:P
u mnie wieje sypie mrozi
ale narobilam sobie smaczka na te racuszki mniam
co to prochow to ja tylko lykam raz dziennie feminatal.
co do dyskusji nt kwasu f to kazda z nas jest pod opieka lekarza ktoremu wierzymy ktory dba o nasze dobro wiec musimy jemu ufac, same przeciez sobie jadlospisu lekowego nie ukladamy.
co do walentynek hmmmmmm, mojego meza pewnie najabrdziej zadowoliloby wyjscie zonki w sexi bieliznie a potem sexik. nie wiem moze przepasze sie wstazka w brzuchu i podowieszam czekoladowe serduszka:P nie mysle o tym jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry pełen emocji 🙂

ja tylko tardyferon fol.
folik odstawiłam jakiś miesiąc temu, jak zapytałam czy mam dalej brać jeszcze to usłyszałam, ze nieeeee 🙂 bo to co jest w żelazie już wystarczy.
mój gin twierdzi, ze dalsze branie kwasu już nie ma żadnego wpływu więc jest bez sensu.
co do tłustego czwartku, to u mnie co czwartek to bardziej tłusty bo coraz bardziej tłusta jestem ja :laugh:
ale racucha to ja chętnie jutro pochłonę 😉 😉 w ramach walki z podwyższonym poziomem glukozy 😉
a co na Walentyny? hmm.. moze hafla orientalna i tanieć brzucha dla ukochanego :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂\

jak tam ranek brzusie wam mija 🙂

u mnei mrozno sniezno i z domu ...ba z łóżka nie chce sie wychodzic 🙂

mam do was takie pytanie...

moja szawgiera potrzebowała na gwałt laktator i zakupilismy jej takii wypasny aventa, bo taki chciała a ze kosztiwał kupe kasy to powiedziałam ze wezmiemy sobie na spółke, bo ja dopiero za 4 miechy rodze (ona urodzila na poczatku stycznia przez cc )wiec damy rade. czyałam ze te co rodza przez cc nie maja dlugo pokarmu a ona jeszcze nie karmi piersia tylko mlekiem swoim z butelki,bo sie okazalo ze amly nie chce piersi ciagnac. stad moje pytanie....nie zycze jej zle ale... zaczełam sie zastanawiac czy damy rade sie podzielic tym laktatorem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widzę że wszytskim się dzisiaj na dowcipy wzięło 🙂
Ania taniec brzucha 🙂 tylko żeby Mąż Ci nie usnął 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=u4BIbXfknWg&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
albo wiem - niech ukochany zatańczy biodrami a ja go skonsumuję :laugh:
MadzikM a ty dałaś mi niezły pomysł z ta restauracją.
od dawna marzy mi sie konkretna pizza w konkretnej pizzeri i chyba juz zaklepię mijscówę.
a jeszcze, jak właściciel mnie zobaczy to na pewno na gratisik sie załapię.
najlepsza pizza, jaka w zyciu jadłam, mmmmm.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...