Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mam nadzieję, ale jak wyląduję w szpitalu na porodówce i nie będzie mnie 3 dni to bartuś mój jest w stanie w tym czasie spowodować efekty tsunami i trzęsienia ziemi razem wzięte w tej małej klicie, a do tego moze jeszcze cieczka się przytrafi suce i pieczęcie będa wszędzie 😆
juz mam taką tragiczną wizję.
nie wiem czy uda nam sie przeprowadzić do kwietnia ale jeśli kupimy jedno konkretne mieszkanie to juz wiem, ze nie bo ludzie moga się dopiero wyprowadzić w czerwcu.

ze zwierzakami jest taki los, dają dużo radości, są upierdliwe i trzeba sie nimi zajmować jak dziećmi - ale warto je mieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja jestem uzalezniona od sprzatania wiec boje sie tego co zastane po powrocie ze szpitala 🥴
co do szczepien jestem tak samo zielona jak ty aniu, ja nawet nie wiem gdzie moje dziecko bedzie milao rejon, w mojej przychodni czy jest jakas dziecieca, lewa jestem, na szczescie kolezanka rodzila 3 tygodnie temu wiec bede ja molestowac co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... a ja wlasnie wrocilam z Centrum bo sprawa "niecierpiaca zwloki" wyciagnela mnie z domu 🤢 ... na ta cholerna chlape ...

... tyle mi tych ulotek z "domow rozkoszy" 😉 powkladali za szybe i wycieraczki ( jak to w Centrum ), ze pol godziny auto "czyscilam" ... wiec tak "czyszcze" sobie to auto ... a tu nagle wielki autobus przejechal obok - wlewajac mi chyba z 10 litrow brudnej kaluzy do srodka ( bo jak ostatnia pipa zapomnialam drzwi zamknac ☺️ ) ...
oczywiscie przy okazji zmoczyl mnie od gory do dolu ... jak szmate ... no po prostu super extra rewelacja ... nie dosc, ze nic mi sie na miescie nie udalo zalatwic to jeszcze czeka mnie myjnia i pranie ...

... ale kupilam juz skladniki takze przynajmniej racuszki sobie zrobie ... i na pocieche - utucze sie nimi jak swinia ...
☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka dobrze gadasz, u mnie odkurzacz jest na pełnym etacie, bo żwirek się roznosi do tego sierść dochodzi. Wczoraj zasypałam w pozycji mistrza jogi, bo otoczyły mnie trzy wieśniaki, a ja głupia nie potrafiłam ich z wyra eksmitować, jeden qrcze pod pachą, drugi pod pitką, a trzeci na nodze, dopiero Cosiek mnie z opresji wybawił i przeniósł futra na drapak 🙂
Nie ma co, kochane są i nie oddam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilona 1000zl?chyba troche przesadziłas? 🙂
u nas 300zł wiem,bo szczepiłam na menigokoki 220zł i pneumokoki 300zł,ceny są teraz mniej wiecej takie same.

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3152587
http://www.pneumokoki.pl/

Na polskim rynku są dwie szczepionki - jedna Prevenar dla dzieci do 5. roku życia. Podaje się ją w różnych dawkach w zależności od wieku dziecka - niemowlęta muszą przyjąć 4, a dzieci powyżej 3. roku życia jedną. Koszt szczepionki to 250-350 złotych. Druga - Pneumovax - to szczepionka dla dzieci od 2. roku życia i dorosłych. Jej koszt jest kilkakrotnie niższy niż Prevenaru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphinum powiem teściowej żeby przyniosła cenę wszystkich szczepionek bo ona te małe bobaski szczepi i męczy więc wie co ile kosztuje.Niestety szczepionka na pneumokoki i inne świństwa nie jest refundowana i trzeba zbierać do skarpety na nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta, dzisiaj tego fiuta z autobusu myszy zjedzą 😠 😠
Morfina tego się właśnie obawiam. I wyobraź to sobie na 17 metrach 😲 😲
a dodatkowo to chyba pipka nie będzie dobrą kochająca "siostrą", tylko zazdrosną wściekłą małpą o czerwonych oczach czyhającą na niechcący wysunietą rączkę pomiędzy szczebelkami.
i niech ta baba to zobaczy to ja dziekuję ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh Ania dzieki za wsparcie 😉
a wiesz ... najwyzej Twoja Pipka i pies moich rodzicow ( Woody ) zamieszkaja sobie gdzies razem bo ta mala lajza jest tak zazdrosna, ze przy nim przytulac sie nie mozna, obejmowac, dotykac ... NIC ... nic nie mozna nosic tez na rekach ...
bo nosic to mozna tylko jego - Krolewicza z bajki 😉 :P

dobra ... znowu musze wyjsc z domu 🤢
kur ... od rana jakis hardcore ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka no ja chyba miałam czuja z tą ciążą i w lipcu przeprowadziłam się z kawalerki do dwóch pokoi, więc znam ten ból. Wydaje mi się jednak, że pies jest bardziej usłuchany i do wyrka raczej nie wskoczy, ja się bałam tego, że moje przytulasy będą chciały z dzieckiem spać i podduszą niechcący, dlatego zapadła decyzja o zmianie metrażu 🙂
Co do szczepionek to i tak jestem podłamana, płac za wszystko człowieku! Dupa, dupa i jeszcze raz dupa! Ilona czekam na cennik jeśli to nie problem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania78 ja już się nie mieszczę w moje spodnie ciążowe 🙂 i ganiam w getrach i rajstopach 🙂 zresztą tak mi wygodniej a nie będę teraz nowych spodni kupować bo to tylko 3 miesiące a muszę na płaszczyk wydać bo ten się rozchodzi w guzikach a dopiero co je ładnie przeszyłam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...