Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
... wrocilam i nie ma mozliwosci zebym jeszcze dzisiaj tylek ruszyla z domu ... zeby sie walilo i palilo 🤢

NEW kurcze, bidulko - bardzo Ci wspolczuje 😞
... TRZYMAM KCIUKI !

klapuszek te placki Knorra robilam 2 razy ( bo dawalam im szanse, ze moze za drugim podejsciem wyjda dobre ) i albo taka niezdolna jestem albo zawsze wychodza do dupy ... mi nie smakowaly ani razu ...

irysek i Ramka gratuluje zdrowych Dzidziaszkow 😉

oj tez jestem ciekawa ile moja Kruszynka wazy ...
tak dawno jej nie widzialam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dotis podziwiam Ciebie i inne mamusie które jeszcze nei wiedzą 🙂 ja juz chiałam w 20 tyg wiedzieć 🙂 bo podobnież już można 🙂 i 3 tyg później ( 2 próby były nie udane , bo sie wstydziło dzidzi i sie zakryło nóżkami) wiedziałam ze mam w sobie małą księżniczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DOTIS ja w pierwszej ciazy nie wiedzialam do konca i niespodzianka byla wspaniala 🙂
a i teraz nic pewnego,bo na USG dzidzia nie chciala sie wypiac porzadnie 😉

Zreszta mam cos dziwnego z lozyskiem,od lozyska odchodzi mi taka odnoga jak podluzny balonik i nozki dzidziusia tam wpadaly wiec ciezko bylo cokolwiek zobaczyc,a co do tej odnogi to wszyscy mi mowia,ze czasami tak sie robi.I kurde nie mam pojecia co to jest ani nikt nie potrafi mi wytlumaczyc co to jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Padam na pyszczek nawet jak dla mnie to za dużo się dzieje. Dowożenie jedzenia do szpitala masakra bo przecież w styczniu nie ma się co spodziewać śniegu drogowcy zaskoczeni a jak 😠 :laugh:
Jeszcze byłam na balu z Weroniką i teraz niedawno wróciłam chciałam wstawić zdjęcie ale mój brzuszek strajkuje i zdjęć nie przyjmuje.
Super że dzieciaczki rosną zdrowe.
New nogi skrzyżować i nie wypuszczać nikogo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia jeszcze bedzie sie prosil o Twoja uwage ...
a Ty go wtedy krotko !
moze jakies kwiaty przyniesie czy cos ... 😉

monia Ty to normalnie Matka Polka jestes 🙂
tysiac obowiazkow na glowie a ze wszystkim dajesz rade ...

Ania73 masz juz pojemnika na sika ? :P :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka mój Michał razem z moim szwagrem spotykają się co czwartek, od jakiś może 2 lat, taką tradycję sobie zrobili. na pocztku był basen, kręgle jakieś tam rozrywki, a potem piwko. Po pewnym czasie zrezygnowali z rozrywek a piwko zamienili na flaszkę, nam to z siostrą nie pasuje, że piją na tygodniu i rano wstają na bombie i jada do pracy. A oni nie rozumieją że my im nie zabraniamy się spotykać, tylko zabraniamy im pić. A no i najlepsze jest to że to ja jestem frajerem i wymyslili sobie że jednego albo drugiego bdę do domu potem o 23 wozić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...