Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja znów kur..a w szpitalu!! W nocy w zaspach snieżnych mnie mój misiek wiózł w warunkach total extreme - modliłam się żeby nie urodzić
U mnie:
- szyjki brak - już sie spłaszczyła
- skurcze dość bolesne 30 sek. i czeste( 10-12 dzień)-lekarz mówi że mogą już takie być w 7 m-cu
-dupa mnie boli od leżenia
-w pipce krążk wielkości krążka zasłaniająceo zawór wystający od ściany a do kranu taki mega krążek - masakra. Nie wiem po co to mam skoro szyjki nie ma więc nic nie zaciska - chyba tak żeby w pipie ponosić bo mam tyle komfortu w ciąży że mi postanowili krążek wjebać
Ogólnie huj by to szczelił...............
zawziełam się i chce udowodnić całemu światu że to nie ja bede pierwsza z naszego grona- choćbym miała pipką do góry i pod kątem 30 stopni leżeć kolejne 2 m- ce.


Ajak już się uda to jak pójdę w polskę to tydzień mnie bedą szukać:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja znów kur..a w szpitalu!! W nocy w zaspach snieżnych mnie mój misiek wiózł w warunkach total extreme - modliłam się żeby nie urodzić
U mnie:
- szyjki brak - już sie spłaszczyła
- skurcze dość bolesne 30 sek. i czeste( 10-12 dzień)-lekarz mówi że mogą już takie być w 7 m-cu
-dupa mnie boli od leżenia
-w pipce krążk wielkości krążka zasłaniająceo zawór wystający od ściany a do kranu taki mega krążek - masakra. Nie wiem po co to mam skoro szyjki nie ma więc nic nie zaciska - chyba tak żeby w pipie ponosić bo mam tyle komfortu w ciąży że mi postanowili krążek wjebać
Ogólnie huj by to szczelił...............
zawziełam się i chce udowodnić całemu światu że to nie ja bede pierwsza z naszego grona- choćbym miała pipką do góry i pod kątem 30 stopni leżeć kolejne 2 m- ce.


Ajak już się uda to jak pójdę w polskę to tydzień mnie bedą szukać:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o i tekst mi sie wkleił!!

Kłapoucha jedno i drugie.
Mam niewydolność ciśnieniowo- szyjkową a do tefo dochodzą skurcze które są przedpowiedzią porodu tak więc lipa .

Wkurwiłam się na maxa. Jeszcze tydzień temu byłam 100 % okaz zdrowia-i to tylko w ciąży chodzić a tu taki cios bez zapowiedzi.

O ta z gongiem i z jajkiem od Drzyzgi by mi się przydała!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloooooo

Wrocilam z zakupow,jestem przeszczesliwa bo udalo mi sie kupic sliczny plaszczyk na moj brzusio i to po przecenie:laugh:

Gadalyscie o szczepieniach,tu wszystko za free,corcia dostala caly zestaw pneumokoki,meningokoki....kury,kwoki :P
I wszystkie inne wazne szczepionki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello zdam relacje po wczorajszej wizycie 😁

maly wazy 1452g, ruchliwy co nie miara, kazal mi liczyc kopniaki musi byc 10 na dzien, on to wyrobil juz o 5.30 rano :P

ogolnie wszystko w porzadku, lezy wysoko, szyjka wysoko, termin na 5 kwiecien, ale moze uda nam sie przed swietami tak stwierdzil 😁

no i po raz 4 pokazal klejnoty hehe

klapoucha- mi wspaniale udaja sie nalesniki, a i tak zawsze pierwszy idzie na odstrzal, ale ja nie wyrzucam do smieci, ja go jem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello kitty! :laugh:
ja juz po usg genetycznym!iiii..na dzien dzisiejszy córka bez wad!!ale trzeba kontrolowac dalej(przy tym konflikcie serol.)
mała była ruchliwa!zakrywała sie znowu..he he i podobno ma plaską,a długą głowke,wiec lekarz stwierdzil ze nie bedzie lubila na poczatku spac na pleckach heh,ale to,tzn ta główka z czasem dojdzie do siebie!wszystko to przez to, że ułozona jest ksiezniczka miednicowo,pupą! do świata i stąd to!i mam małe szanse zeby rodzic naturalnie,bo jesli zmieni pozycje to najprawdopodobniej tylko przekreci sie przodem do ludzi!!
acha, w bonusie dostałam foteczke malenkiej buźki, i łapki!!i sie zachwycam juz nie wiem który raz...
p.s. tylko imienia wciąż brak..ehhh 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...