Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej mamuski 🙂

iskierka - pokoik dla Remika sliczny,maly pewnie zadowolony 🙂
komoda tez super 🙂
nalwos - masz niezla figurke,zazdroszcze tyleczka :P hihih

co do biegunki to mam wrecz odwrotnie 😞 cisne cisne i nic :P a jak juz cos wyleci to maly bobek o wielkosci 2 zlotowki :P

pachwina ciagle napierdziela... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biore fenoterol,a po nim trudno szybko urodzic,nawet jak sie odstawi,tylko mnie pewnie czeka i tak cesarka,no nic co bedzie..!w kazdym razie jeszcze nie teraz...bo i tak by mi jej pewnie nie dali,bo musialaby przebywac w inkubatorze,co?
w szpitalu dostalam serie zastrzykow na "szybszy rozwój pecherzyków płucnych u płodu" ..to w razie wczesniejszego porodu..
a tak zmieniajac temat,mam wrazenie ze ta moja Kalina wogole nie spi,no ciagle sie rusza...:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajne dzieła, pokoik i brzuszki...

nalwos mój np nie jest duży "do przodu" ale na boki rozepchany jakoś...
Ramka super, że już wróciłaś! będziemy trzymać kciukasy 🙂

co do spania to ja sypiam po 11 godzin ☺️ z siuraniem na śpiocha (od 3 do 4 razy) mała dziś gmera przy śledzionie i oby to nogi były, a nie ręce 🤔

a nadal macie durne sny? mam wrażenie, że od chwili kiedy zamknę oczy do momentu przebudzenia ciągle mi się coś śni.

jestem głodna i boli mnie głowa. idę naszykować jakieś żarełko póki małż śpi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... moja Mala tez caly czas szaleje ...
czytalam, ze Dziecko objawia swoj temperament juz w brzuchu ...
no to moja konkretnie go objawia 🤪

najlepsze jest to, ze jak tylko zaczynam chodzic - momentalnie w brzuchu - cisza, a jak tylko usiade - od razu szalenstwo ...
mam nadzieje, ze nie bedzie trzeba jej caly czas nosic ...
bo przeciez sama nie pojdzie na spacer :P

sny ? ostatnio snilo mi sie, ze jakies robaki po mnie chodzily i wczepialy sie w skore - po prostu super 🤢
a tak to jak zwykle - sny, ze Konrad mnie zdradza 🤢 🤢 🤢

doti moze Dzidzia Ci cos uciska 🤔
bo mnie tez ciagle boli a wg mojego Gina - mi uciska ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dotis mnie suszy non stop, dlatego przy łóżku zawsze jest butla wody...wypijam średnio ok 4 litrów płynów na dobę 🤪 wszystko popijam wodą, nawet herbatę :laugh: 😁

a sny mam durne, dzisiaj duuuużo wody, wszędzie woda...chyba pić mi się chciało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kobietki 🙂

poczytalam Was, poogladałam Was i wszystko pieknie fajnie.
agata to chyba nasze "kwietniowe" dzieciaczki beda bardzo temperamentne i charakterne, ja przez caly weekend mam jakies mysli przesladowcze ze duzo wczesniej urodze, w nocy przez sen tylko stekam, w sobote maly tak sie wiercil ze mialam wrazenie ze chce glowa juz sie wypchnac dzis tez sie prezy jak opetany.

zamowilam dzis wreszcie posciel w srode kupujemy wozek i lozeczko no i zostanie nam zakup ubranek i kosmetykow.

ogladam lyzwiarstwo fugurowe na dwojce i sie rozmarzylam , jak bylam mala ogladalam zawsze takie transmisje z dziadkami i potem na torze albo na zamarznietych lakach jak jezdzilam bawilam sie ze jestem taka figurowa lyzwiarka ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mój pewnie będzie wyburzeniami za pomoca wybuchów się zajmował w pzyszłości :laugh:
tak mnie nawala ostatnio, ze aż mnie ściana brzucha boli, jakby mnie ktoś zbił pałką.
no nic, zwlekam się.
miłego dzionka zycze bo jak juz sie wypuszczę to nie wiem, o której nadciągnę z powrotem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka ja tez z dziadkami lyzwiarstwo ogladalam i tez lyzwiarka bylam 🤪 ... albo gimnastyke artystyczna z ta wstazka ... pozniej wiazalam sznurki, jakies tasiemki do kija i biegalam po podworku jako gimnastyczka :P :laugh: ...
to byly czasy ☺️

... no ja jeszcze lozeczka nie mam, ale trzeba bedzie zamawiac bo ( i tu tez jak asienka ) mysli mam, ze Amelka jakos wczesniej wyskoczy ... nie wiem dlaczego, ale tak mam 🤔

... dobra ide sprzatac bo nigdy sie nie zbiore ...
ale mi sie nie chce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czlowiek znaczy sie kobita to uzaleznione od sprzatania sa, ja to moglabym codziennie scierac kurze , odkurzac podlogi i zmywac ja na mokro, koszmar ale nie chce mi sie do kwadratu (dzisiaj)
jesli chodzi o kupke to nie wiedzialam ze rozwolnienie prorokuje porod 🤢
najczesciej na zadko wale jak mam wizyte u lekarza nie znosze tego dnia pod wzgledem moich mysli i zachowania ale jak juz zobacze usg to sie jaram na maxa.
wybaczcie ale wlansie pedze na tron:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...