Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kala- w garda na via Napo Torriani w Medio. 🙂)) Myślę e będzie spoko tylko nadal co do języka się boję.
sztunia- około co 2 miesiące. Bo mąż m zlecenie i no niestety tak trzeba.... a na wykonani ma określony czas.
obdarzna- zobaczysz jeszcze zdążysz się napodróżować...a dla mnie to w ogóle przyjemne nie jest :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ło to nie jestem sama 😁 ja na Chorwację jadę za rok 😁 chyba 😜 już dzieckiem i całą rodziną:P moja mama sobie tak wymyśliła, dzidziuś będzie miał już ze 4-5 miesięcy to jakoś damy rade z nim.
Nie wiem czy się napodrożuje bo nie mam z kim 😜 no Ty nie masz z tego przyjemności bo masz mdłości JESZCZE:/
Kala, dobranoc wam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja właśnie też chcę iść na basen, ale stroj mam za mały 😜
No sama chciałaś, ale to żałujesz teraz?
Kurde ja to się cały czas boję,że poronie;( no tak się tego boje ,że szok. Praktycznie każda kobieta roni, tak wnioskuję z tego forum i innych. Ronią zwłaszcza w 1 trymestrze. I ja mam taką mega schize, że szok. Sorry,że też was schizuję ale mnie to nie daje spokoju, nie wiem jak mam pozbyć się takich myśli;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przetań miec takie mysli bo się poschizujesz z tego co widze zostało ci 3 tygodnie do konca pierwszego trymestru, wszystko bedzie dobrze. Każda zapewne ma okropne mysli, czy donosi czy bedzie zdrowe i czy poród przebiegnie bez komplikacji, ale myslenie o tym nie zmieni biegu wydarzeń, bądx dobrej mysli i ciesz sie tym stanem bo jest to najcudowniejsza rzecz na świecie, mysl o tym jak niebawem koło 20 tyg przywali ci ktoś od środka a potem jak zobaczysz ta mała istotke na swojej piersi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...