Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
On nie reagował- mamisynuś:P
Ej a właśnie:P zaczniecie może już powoli składować takie 'swoje rzeczy' , nie pożyczone dla dzidzi? bo słyszałam, że wiele par zwleka, a potem przychodzi im wydać kilka tysięcy i są w szoku.
Wiem,że to dla niektorych wyda się głupie, że tak szybko kupujemy itd. Ale mam na myśli drobne rzeczy, typu body, rożek, pościel do łożeczka itp. Warto jest ponoć rozłożyć takie zakupy na cały okres ciąży, a to raz kupić pieluszkę tetrową, a to za 2 tygodnie podusię itd:P wozek i łożeczko, to może tak pod koniec, może w 8/9 miesiącu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ja zaczynam od tego miesiąca kupuję już kocyk pościel taką ładną widziałam na allegro i już bede miała miej rzeczy do kupienia a w tamym miesiącu kupiłam sobie piżamy podomkę i laczki do szpitala w razie 😁 bo powiem że w domu miałam takie coś ale na swoim jeszcze nie posiadałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha 😁 no ja też planuję kupować drobne rzeczy. Też chcę kupić pościel, kupie chyba kremową, bo taka neutralna i dla chłopca i dla dziewczynki 😁 i rożek też ale to na allegro:P myślę też aby zacząć składować tetrowki:P
o ubranka zacznę się pytać powoli, czy ma ktoś pożyczyć, bo rozmiar 56 dla noworodka to nie opłaca się aż tyle kupować, bo to drogie, a po miesiącu dzidzia wyrośnie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe.. No ja, aż zazdroszczę jak ktoś ma fajną teściówkę. 😁 Ja włąsciwie jutro będę musiała moją zobaczyć, bo muszę w Warszawie jakieś dokumenty odebrać... Aż mi się odechciewa wszystkiego jak o tym myślę. :/
No trochę tych wydadków będzie. No właściwie u mnie to wózek droższy nie będzie ale reszta to x2. Ubranek duuuuuuuuuuużo od kuzynek dostanę i kuzyna, bo u mnie w rodzinie to dzieciaków jak nie wiem hehe. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi. Pytalam sie dlatego, ze martwie sie. Ja mialam robione w 5 tyg i 3 dniu i wcale nie bylo widac zarodka. Pecherzyk mial 7,4 mm. Kurcze mam caly czas obsesje ze moj pecherzyk jest pusty, a nie moge juz tego sprawdzic bo jestem w niemczech i wracam do polski dopiero za 3 tyg.
Jesli chodzi o tesciowe to niestety sa te dobre i te zle. Ja na swoja nie powinnam narzekac bo jest dobra kobitka, ale czasem cos powie wczesniej niz pomysli, a to czasem boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Jak dobrze, ze jest taka strona jak ta. Wlasnie poogladalam galerie usg z 5 tyg i ulzylo mi. Lezka sie zakrecila w oku, usmiech sie pojawil na twarzy 🙂 Jest sporo zdjec na ktorych nie widac zarodka nawet w 6 tyg 🙂 Ciesze sie strasznie 🙂 pozdrawiam was wszystkie mocno, mocno!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę że podonie myslimy. Ja właśnie siędzę przy 'kawie i ciastku'... tzn dokldniej rumianek sucha beza ale pomarzyć można 🙂)
Zaraz się id pakować a tak mi się nieeee chce, że nie wiem czy kiedyś mi się czego bardziej nie chciało;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia- no właśnie, spokojnie , zarodek na bank jest:P jak pojedziesz za 3 tyg do Polski to akurat będziesz w 10 tyg i będzie już bobasek, a nie jakaś tam plamka:P
Love i mulant- ja jednak nie kupuje ciuszkow ani przydatnych rzeczy jeszcze. Mama stwierdziła, że jestem poj*** i to za wcześnie:P to racja, ale jak przyjdzie jej zakupy zrobić ze mną w 9 miesiącu w kilka dni, to pożałuje 😁
A co do żarcia, właśnie wrociłam od koleżanki i muszę coś zjeść:P na pewno to nie będzie jajko. Blee;/ mam obrzydzenie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Kasia- no właśnie, spokojnie , zarodek na bank jest:P jak pojedziesz za 3 tyg do Polski to akurat będziesz w 10 tyg i będzie już bobasek, a nie jakaś tam plamka:P
Love i mulant- ja jednak nie kupuje ciuszkow ani przydatnych rzeczy jeszcze. Mama stwierdziła, że jestem poj*** i to za wcześnie:P to racja, ale jak przyjdzie jej zakupy zrobić ze mną w 9 miesiącu w kilka dni, to pożałuje 😁
A co do żarcia, właśnie wrociłam od koleżanki i muszę coś zjeść:P na pewno to nie będzie jajko. Blee;/ mam obrzydzenie 😜


ciszków jeszcze nie ale pościel mogę sobie kupić i koc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...