Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no biedna biedna 😞
Love, tak sobie myślę, że nas marcowek było dużo.. a jakoś zobacz, jakoś jest nas mniej. Wiele odeszło bez słowa, a powod nie wiadomy. Np gdzie jest Aine? Mrowka, Moniktta..? była też Kasia jakaś, Kala. Może nie mają czasu. Oby to był powod nie wchodzenia na brzuszek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Widzę, że przypadek tej dziewczyny odbił wam się we snach. Mi na szczęście nie.
Oj Love;/ dobrze, że to wątroba tylko. Ale wątroba potrafi dokuczać dokuczliwym bolem...

Kurde ja już się nie wysypiam. Jeszcze mogę chwilę leżeć na brzuchu jak śpię i nie boję się tak, ale nie umiem dłużej niż 3 minuty bo ja tam czuje takie nie opisane coś. Chyba już czuję okrągły domek fasolka. Automatycznie odwracam się na plecy albo na bok.

Kurczę. Dziś niby powinnam zaczynać 4 miesiąc, ale nie zaczęłam. Zacznę za tydzień. Tylko dlaczego każdy miesiąc trwa 4 tygodnie, a 3 miesiąc trwa 5 tygodni, no bo zaczyna się w 9 tyg?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OK OK. To jak będę w domu dzisiaj to muszę jakies porobić 🙂


Kurcze... szef mnie przed chwila zabrał do siebie i stwierdził że jeszcze trochę a bedziemy musieli współprace zakończyć bo już za bardzo widoczny mam brzuch... Debil 😞 Już wczesniej wiedziałam ze tak będzie ale mialam nadzieje że do tego końca września chociaż mnie potrzyma...
Nie wyobrażam sobie siedzenia non stop w domu. ;/Chyba się zanudzę bo mój też mnie nie chce na zdjecia brać bo niby przeszkadzam.. ;/ Ale lipa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Love no... z jednej strony w ciąży w domu czujesz się bezpieczniej i robisz to na co masz ochotę. Tylko Ty masz to,że nie masz tam wielu znajomych przy sobie a Twoj cały dzień w robocie:/
nie wiem co zrobisz. Może pojdź tam do jakiejś szkoły? hehe nie wiem, albo znajdź pracę co nie trzeba az tak z domu wychodzić? np robote przez neta:P też nie będziesz się nudzić 🙂
Albo po prostu się ponudź za wczasu bo jak urodzisz to nuda Ci nie zagrozi przez długie lata:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co... ja się tam własnie nie męczę. I tak mnie wkurza takie coś bo czuje się dyskryminowana.. :/
Znajomych to nie mam żadnych... tylko Ci co mieszkajją z nami ale oni z moim męzem pracuja i razem wychodza i razem wracają. 😞 Do szkoły nie pojde b slabo włoski znam, a pozatym nie zaczne tu zadnych studiów bo mi sie nie opłaca.... :/ Nawet jednego semestru bym niee skonczyla. Praca przez internet odpada bo jakos mało mnie to kręci. W sumie oprócz hotelu codziennie (albo co 2 dzien) obrabiam jeszcze zdęcia co moj mąz i team zrobia. No i jakies projekty robie na reklame,... No ale co to ma byc..;/ godzinka roboty co 2 dzien i nic wiecej.

A tutaj zajmuje się tym samym co ostatnio... Czyli recepcja w hotelu, a jak jest pora obiadu i kolacji to jako kelnerka bo wtedy ruchu na recepcji nie ma. :/
Szcerze powiem ze troche sie zaamalam...:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No no no fajnie jest zajrzeć na brzuszek i mieć co poczytać 😉 Mulant co Ci powiedzieli na pogotowiu?
Love, obdarzona ma rację ponudź się troche wypoczywaj, w końcu musisz dbać o siebie podwójnie 😉
Obdarzona masz już duży brzuch? Bo mój na wieczór jest ogromny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zdjcie dam za jakieś pół godziny bo czekam na meza az po mnie przyjedzie...;/
Kurde az sie zwolnilam dzisiaj z reszty dnia ;/ nie wytrzymam juz dzis ;/ Kurwa nie lubie takiej dyskryminacji... bo co? W ciazy to gorsza? Mniej gości bedzie? szkodaa słów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulek napisał(a):
No no no fajnie jest zajrzeć na brzuszek i mieć co poczytać 😉 Mulant co Ci powiedzieli na pogotowiu?
Love, obdarzona ma rację ponudź się troche wypoczywaj, w końcu musisz dbać o siebie podwójnie 😉
Obdarzona masz już duży brzuch? Bo mój na wieczór jest ogromny...

że to watroba a boli mnie bo moja skora się rozciąga a jest jej za mało jak na mój wzrost i będą robić mi się roztępy i tak samo będzie mnie boleć w tych miejscach gdzie skóra się naciąga 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...