Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Izunia bardzo dobry makaron, tylko pilnowałam abym nie dała za dużo magii, bo za dużo magii nie lubię 😁
Love z tymi lodami zrobię jak sie przeprowadzę na strych i kupimy nową lodowkę z zamrażarką 😁 to w tedy może coś wyjdzie 😁
Izunia , ja też mam dziś nastroj podły. I pewnie nie chce Ci się tam iść, najchętniej byś powiedziała, że źle się czujesz 😜 też tak mam bardzo często.
Mulant, dobrze robisz 😁 trzeba protestować, i nie dawać chłopom na kompa wchodzić:P tak samo jak moj, wchodzi na allegro i auta ogląda, a i tak wie,że sobie go nie kupi 😜
Moj nie kopie w śledzione .
Ale czuję ucisk na pęcherz co jakiś czas, więc myślę że mały sobie tam czasem baraszkuje na dole koło mojego pęcherza a mnie to boli 😠 ale zawsze coś, lepiej to czuć niż nic:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no zrób zrób.... polecam 🙂))
Mi teraz ochoty na sheridian;sa zrobili 😞(( sobie piją a ja sobie mix herbat zrobiłam..... miętowa, rumianek z grendyną jak zawsze... 🙂
teraz książka w ręce i się za nauke biore... w koncu za 8 miesięcy matura i sie trzeba przygotowac... a ja jeszcze musze podanie i inne dokumenty do szkoly wyslac..;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
no zrób zrób.... polecam 🙂))
Mi teraz ochoty na sheridian;sa zrobili 😞(( sobie piją a ja sobie mix herbat zrobiłam..... miętowa, rumianek z grendyną jak zawsze... 🙂
teraz książka w ręce i się za nauke biore... w koncu za 8 miesięcy matura i sie trzeba przygotowac... a ja jeszcze musze podanie i inne dokumenty do szkoly wyslac..;/



ucz sie glosno bedziesz miec madre dzieci 🙂pojda razem z Toba na maturke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe 🙂 dzicioki już raczej w domu zostaną 🙂
do tego wybrałam dodatkowe przedmioty i chyba już tego nie ogarniam... duuuuuużo do przypomnienia 😞 No ale dam radę... trzeba się tylko za to zabrać.
oczywiście na brzuszku zostaje bo z samymi książkami to ja chyba oszaleje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale dziś szaleństwo było 🙂
a tu widzę dalej temat makaronu z maggi sięprzewija, ale lody mnie zaintrygowały ale ile ma być minus w tej lodówce i jakie lody polecasz, bo wydaje mi się że z algidy są nie za bardzo bo one takie kremowe wiec szybko się rozwalą, zrobię zrobię 🙂
a zmarzłam jak cholera tak ciepło było w parku, ąż nagle rachu ciachu i milion sweterków na Maję ubrałam a sama z jednym zostałam i dupa, w kominku palimy i herbate z miodem pije 🙂
dalej brzuchol mnie boli, ale trochę bulgotki czuje wiec chyba jest spoko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hm my mamy tutaj takie lody podlużne jak np ser pakowane i my je w plastry kroimy...
w pl jak robilismy to w albo domowej roboty lody a jak nie to jakiekolwiek bo jak jest niska temperatura to wszytsko zamarznie 🙂
ile na minus to nie wiem bo to nie ja robie 🙂) hehe a co do smaku to polecam jakies neutralne- np waniliowe, smietankowe 9bakaliowe odpadają i wszelkie sorbety)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Izunia, Ty już pewnie na imprezie 😜 pewnie jakoś sama dostałaś kopa i poszłaś:P
Nefre, fajny wozek, też właśnie taki chcę, coś w tym stylu 😜
Love, ucz się ucz a nie pazury malować:P no książkę pod poduszkę schowaj, idź spać, może samo wejdzie:P
Sztunia, dobranoc, ale się nie dziw , że zmarzłaś bo jesień jest i to kalendarzowa kurde:/
idę na film 😁 moja dzidzia się odezwała już trochę od 2 dni 😜
dobra. idę na film, chyba:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na nauke bedzie czas 😞 nie dzisiaj 🙂) ale do przypomnienia mam sporo...
przed chwilą otwieram książkę przygotowanie do matury z angielskiego- jakies rozszerzenia i pierdoły.... czytam czytam i stwierdziłam ze nie umiem nic.... hehe kurde ja niby umiem angielski perfect ale chyba tylko użytkowo.... jesli chodzi o takie cos jak na maturze pisemnej, czyli list czy jakies tam glupoty to wymiekne :/ wole ustną 😞
o i małzonek namawia mnie do maturki z włoskiego 😁 hahah bo wlasnie pismo pisze do mojej szkoly- ale nie wiem czy to zart czy na serio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...