Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Boze dziewczyny, Wy o żarciu non stop i piszecie co tam sporzadzacie, a ja głodna, i jeszcez po pracy do dentysty. i potem pewnie z godzinę nie bede mogła jesc. i nie ma mi kto ugotowac a wy tu desery i ciasta 😞 buuuu a mi tesciowa czasami zupke ugotuje, czy leczoz cukinii zrobic, ale tez nie chce jej wyjkorzystywac. ale nie ze codziennie co innego. i ja sie chyba az tak dobrze nie odzywiam jak wy. Wy to dupkom dogadzacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej grubej dupie wszyscy wkoło dogadzają. Babcie była u mnie z dziadkiem, to krokiety z barszczem przywiozła. Mama dzwoniła,ze na niedzielę jak przyjedziemy to mi zrobi bigos (bo uważam,ze robi najlepszy na swiecie) i cały garnek fasolki po bretońsku, bo mogę ja jeść na okrągło. Teściowa znowu atakuje mnie rosołkami, sernikami i sałatkami. Do tego jeszcze sama uwielbiam pichcić. Zgroza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rossie napisał(a):
Mojej grubej dupie wszyscy wkoło dogadzają. Babcie była u mnie z dziadkiem, to krokiety z barszczem przywiozła. Mama dzwoniła,ze na niedzielę jak przyjedziemy to mi zrobi bigos (bo uważam,ze robi najlepszy na swiecie) i cały garnek fasolki po bretońsku, bo mogę ja jeść na okrągło. Teściowa znowu atakuje mnie rosołkami, sernikami i sałatkami. Do tego jeszcze sama uwielbiam pichcić. Zgroza.


normalnie jak bys była w pierwszej ciazy i to by był ich pierwszy wnuk. ja swoich rodziców mam daleko i dogadzaja mi jak do niech pojade. a tesciowa opiekuje sie i tak zuza wiec nie chce jej wykorzystywac, a sama nie mam weny i siły stac przy garach non stop.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zawzse fasolke robie sama , w sumie to nic gotowe nie jem bo nie lubie, kurde zeby mi tak ktos gotowal, moi rodzice beda mieli 1 wnuka ale jakos mi gotowych dan nie przynosza, ewentualnie skladniki i jakies owoce a tesciowa dzwoni zawsze jak am pomidorowke bo jej jest najlepsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W koncu laptopa dostałam.
Dzięki za mile slowa, ja sama mam nadzieję że bedzie dobrze.
Jak na razie musze zostać w szpitalu do odwołania- nie określono terminu wypisu.
Pewnie jak wyjde tez bede musialam sie oszczedzac przez jakiś czas.
smacznego wsyztskim bo widze ze kazda cos je.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
W koncu laptopa dostałam.
Dzięki za mile slowa, ja sama mam nadzieję że bedzie dobrze.
Jak na razie musze zostać w szpitalu do odwołania- nie określono terminu wypisu.
Pewnie jak wyjde tez bede musialam sie oszczedzac przez jakiś czas.
smacznego wsyztskim bo widze ze kazda cos je.

ale co ci jest dokładnie love??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
W koncu laptopa dostałam.
Dzięki za mile slowa, ja sama mam nadzieję że bedzie dobrze.
Jak na razie musze zostać w szpitalu do odwołania- nie określono terminu wypisu.
Pewnie jak wyjde tez bede musialam sie oszczedzac przez jakiś czas.
smacznego wsyztskim bo widze ze kazda cos je.

ale co ci jest dokładnie love??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No z tego co wiem to raczej jak bym nie przyjechala wczoraj to bym za ciekawie nie mogla skonczyc ale jest ok jak na razie. Skurcze mialam przez gorączke, a do czasu jak dojechalam to mi do 39.6 podskoczyla ale obnizyli i zostawili na obserwacji. Dzisiaj czekam na mojego gina bo innego nie chce skoro on moze przyjechac i bede miala usg, i inne badania.
Wczoraj tylko morfologie mi zrobili i badanie moczu i wyszlo na to ze mam jakies bakterie po grypie jeszcze, a antybiotyk jak skonczylam to od nowa sie wszytsko zaczelo bo powinnam dluzej brac.
Jak na razie mam jakies kroplówki na wzmocnienie i witaminy. Pewnie w tym tygodniu już z tąd nie wyjdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laptopa bede miala ale tez caly dzien nie bede siedziala bo musze odpoczywac. Tez myslalam ze bede mogla troche popracowac ze zdjeciami na kompie ale nie moge za duzo siedziec- w sumie siedzenie przed kompem tez meczy w jakis sposob.
dzisiaj odespalam wszystko chyba.... obudzilam sie dopiero o 13. Wczoraj cos mi dali i tak zasnelam ze szok.
Co i jak bedzie dalej sie dowiem wieczorem po usg. Musza serca maluchow sprawdzic i czy nic sie innego zlego nie dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
Laptopa bede miala ale tez caly dzien nie bede siedziala bo musze odpoczywac. Tez myslalam ze bede mogla troche popracowac ze zdjeciami na kompie ale nie moge za duzo siedziec- w sumie siedzenie przed kompem tez meczy w jakis sposob.
dzisiaj odespalam wszystko chyba.... obudzilam sie dopiero o 13. Wczoraj cos mi dali i tak zasnelam ze szok.
Co i jak bedzie dalej sie dowiem wieczorem po usg. Musza serca maluchow sprawdzic i czy nic sie innego zlego nie dzieje.



Trzymam kciuki.Czekam na wiadomosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love, wszystko będzie dobrze na 100% 🙂 w takim razie wchodź na kompa jak dasz rade i zawsze pisz co i jak no i po usg i ktg też powiedz co z dziećmi 😁
Izunia, biedna Ty. To chyba Twoja zmora ciążowa?
Na nasze marcowki jakaś klątwa spada chyba;/ Najpierw mulant potem Love, Izunia ma coś z hemoglobiną 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Love, wszystko będzie dobrze na 100% 🙂 w takim razie wchodź na kompa jak dasz rade i zawsze pisz co i jak no i po usg i ktg też powiedz co z dziećmi 😁
Izunia, biedna Ty. To chyba Twoja zmora ciążowa?
Na nasze marcowki jakaś klątwa spada chyba;/ Najpierw mulant potem Love, Izunia ma coś z hemoglobiną 😞



Najważniejsze,zeby nasze dzieci byly zdrowe.Ja sie reszta wyników nie przejmuje tylko ta Hb.Po jakiego h...a ona spada.Wredna jędza 🙂Jutro jade po buraki bede sok pić....bleeee. Bede pic,albo wymiotowac-Hehheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...