Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sztunia, ja bym się wybrała do drogerii i zapytała, czy nie mają gdzieś na składzie, albo czy nie mają możliwości zamówienia tych perfum. Bo przecież tych wycofanych ze sprzedaży nie utylizują, tylko muszą je wyprzedać gdzieś na boku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
astra nie wiedzialam 🙂) hehe nawet nie wiem czy mamy wpisane na liscie 🙂)) gratuluje 🙂
ciekawe ile bedzie chlopakow a ile dziewojek 🙂) hehe
ja od zawsze naomi campbell wild peard uzywam i chyba nie grozi mi jak na razie wycofanie 🙂 a jak tak sie stanie to przeciez sie nie zalamie 🙂) hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe 🙂 ja bardzo chciałam dziewczynkę i chociaż to było mało prawdopodobne, pani gin powiedziała,że siusiaka nie widzi 🙂 ale mam 3 listopada jeszcze wizytę, to zrobi mi usg i jeszcze raz sprawdzimy, bo aż nie dowierzam : 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe 🙂 ja bym musiala sobie jakies koszulki do spania kupic bo nie mam w czym spac 😉)) do tego musze w koncu o jakims plaszczyku na zime pomyslec i jakis sweter sobie kupic bo nie mam zadnych cieplych rzeczy.... w nic kompletnie nie wchodze. no i jakies rajty pod spodnie zeby mi dupa nie zmarzla bo pewnie sie niedlugo zacznie pogoda zmieniac.
no wiec wiesz 🙂)) czy cche czy nie to musze- ale ja i tak chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja płaszcz mam, nie śmigany, nowy, bo zamówiłam na allegro w zeszłym roku i okazał się za duży - teraz będzie jak znalazł. Ciuchów odpowiednich u mnie dostatek, bo ja się na obcisłego nie noszę 😜 (już się nie ma tej figurki, co się miało zanim się pierwsze dziecię urodziło hehe). Jedynie, to jakiś sweter wyjsciowy bym sobie moze dokupiła. Brzucha aż tak mi nie widać, ale jak wyskoczy większy to pewnie zrobię napad na sklep z odzieżą ciążową. Na razie mi się nie chce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z jednej strony mam dwie pary jeansów jedne spodnie czarne więc w sumie mogłabym oblatac, ale jednak to jeszcze pół roku więc mogłabym sobie zrobic dobrze 🙂
najwazniejsze to to że mam płaszcz ciążowy udało mi się kupić w tamtej caży i jestem z niego bardzo zadowolona tylko koleżance pozyczyłam i pasek zgubiła chyba albo nie wie gdzie dała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe 🙂) no ja tez nie chce za duzo rzeczy kupowac ale jak musze to kupuje bo ja powaznie nie mam co na siebie ubrac... wczesniej nosialam tylko obcisle topy, sweterki, obcisłe spodnie biodrowki a teraz to chyba jakbym gdzies rozciela to bym w to weszla.... juz mam ogromny brzuch i nie ma szans zebym w czyms dluzej pochodzila... ale kupie cos uniwersalnego, rozciagliwego zeby mi do konca ciazy wystarczylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...