Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mamusia jedzie do mnie żeby mi okna umyc dachowe, co bym rączekw górze nie trzymała 🙂
a ja mam niemoc jakąś
wiecie od ponad dwóc lat mieszkamy w domu i zaczynaja nam się pierwsze rzeczy psuć, masakra , niektóre pierdoły ale jest tego coraz wiecej, a to lampka na schodach się spaliła, a to oświetlenie pod wanną się urwało (Maja urwała) a to nad wanną wysiadło i stres był czy płytek nie trzeba kuc, a to pilot taki łączący tv z n nam się zdupił i zeby przełączać szafka musi byc otwarta bo tam jest dekoder, a to odpadła mi zadroska z okna i nie da sie jej przykleic bo wszytskie tasmy z dupy a nie chce okna niszczyc, brama wjazdowa szwankuje, w kominku sterowanie pwietrzem się zdupiło i trzeba konminek rozbierać normalnie przez ten tydzień mamy tyle strat ze szok, a zaczęło się od tej jebanej opony 😞 spieprzaj pechu siosiosio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
łeee matus... no to nie zle sie pierdzieli ale spokojnie skonczy kiedys 🙂
co do pilota to ja teraz nie mam w ogole bo ostatnio sie cos wyglupialismy z mezem bo jakies pierdoly wlaczyl i przez okno wylezial i sie roztrzaskal... nawet po niego nikt nie poszedl bo siara... piloty fruwajace przez okno hehe..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love, ja z domu nie wychodzę, to w tamtych rzeczach chodzę i są teraz na mnie dobre, są to głownie kimona, koszule i pumpy ;D bo w pumpach nie wyjde z domu bo mi żadne buty nie pasują:P
Sztunia, ja mieszkam ponad 19 lat w swoim domu ponieważ tyle żyję, a ogolnie moi rodzice mieszkają w tym domu 21 lat i jak tu się wszystko pierdzieli.. mimo,że moj tata remontuje non stop coś, mamy wszystko ok ale np. drzwi do kibla, jak nie zamkniesz na klucz to drzwi się nie zamkną, mojego okna w pokoju nie da się otworzyć bo wyleci z jednego zawiasu na gorze, mikrofalowka pęknięta, 4 lapmy od 10 lat nie świecą, zegar się zjebał, w dżwiach od sypialni wylatuje klamka, a okno tarasowe przecieka:P Masakra.. i wiele innych. Tak to jest jak się ma dom:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się w leginsach czuję jak goła, jakoś tak dziwnie. Ale po domu łażę. Do tego długa koszula i mozna przezyc 😁
kurwa
jestem głodna

Sztunia, tak to jest, jak w domu za duzo elektroniki i pierdół 😁 I tak dwa lata to długo 😁 czasami zamiast pomyśleć o funkcjonalności to myslimy o tym,zeby "ładnie wyglądało", a potem różne niepotrzebne wydatki trzeba ponosić, juz ja wiem, jak to jest :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też się czuję goło w tych cienkich leginsach ale w tych grubych zimowych czuję się jak ryba w wodzie 😜
hm... ja zjadłam ciasto drożdżowe i wypiłam nescafe 3in1:P
Jak kupujemy też sprzęty do domu też myśli o cenie, choć tanie nie znaczy gorsze ale przeważnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja uwielbiam leginsy 🙂 na poczatku tez tak sie czulam jak bym gola byla ale sie przyzwyczailam i pokochalam je 🙂
a dresik to w domu dla mnie najlepszy 🙂)) dlugie spodnie albo pumpy + ciepla bluza i jest dobrze 🙂
a do spania nie mam jak... hehe przewaznie w pumpach albo bokserkach a gora tylko stanik albo jakas koszulka.. dlatego mowie ze musze sobie cos kupic bo nie bede tak spala przeciez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obdarzona, mnie nie zaspokajają takie przekąski 😁 niedawno był obfity obiad, a ja już marzę o jakimś porządnym kebabie. Kurde, fast foody to mój grzech. Ale co ja mam zrobić... ☺️ 🤨

mulant, mój ostatnio ma mnie woła "big ass". Ciekawe, czemu? 😁
love, ja to do spania najchętniej bym skarpety wełniane założyła, o dresach nie wspomnę 😁 Kupiłam sobie takie grube piżamy ostatnio, kolorowe skarpety i tak się utulam 😁 a mój ryczy ze smiechu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja leginsów nie lubię bo mam kompleks krzywych nóg

no ja to ci powiem zeby ładnie wyglądało to jest u mnie pojechane, Mihcał chciał kino domewe, ja kręciłam nosem bo nie chciałam tych wszystkich głośników, no to znalazł taki długi panel pod tv i jedyne co toi to subwoofer, to nic że zbeiralismy na to dłuzej o wiele bo w 3dupy kosztowało, ale gosników nie mam 🙂 wszystko wisi i kabelków nie moze być 🙂 za cholere nie zgodizłam się zeby na szafce mi dekoder stał no to wpadł na pomysł ze wsadzi go do szafi w blacie wywierci dziurkę i taki jakiś pilot zamontuje że tylko taki malutki kwadracik koło lampy bedze stał i bedzie się kanały zmieniało no to się zdupiło 🙂 właśnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ale wolno nam, nie? To dla dzieci ☺️
będziemy się martwić, jak urodzimy hehe
I pomyśleć, że ja w pierwszej ciąży przytyłam tylko 6 kilo, a po porodzie straciłam to z nawiązką, bo aż 10 kilo. A teraz już czuję, jak się zapuszczę... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra, no mi takie przekąski też żołądka nie zapełnią ale poprawią humor.
hehe Love, to te witaj w klubie.. ja jeszcze 4 dni temu ważyłam 53 coś a teraz dziś na czczo się zważyłam to już kurde 54,4:/ jasny gwint no;/ boję się, bo tyję cały czas ale na wadze, ja u siebie nie widzę jakiejś większej rożnicy, ale mama mowi, że stałam się potężna, że mam takie udziska i w ogole :/ ide do lustra obejrzę się:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mom biedra jak halinka... hehe
dobra łe tam 🙂)
ale serio mi wsyztsko co przytyje idzie w uda i biodra... w sumie brzucha malego to ja nie mam bo moja mama rano stwierdzila ze ja z dnia na dzien mam ogromnijszy ;/ jeszcze trcohe a jak bede siedziec to brzuch bede miala na kolanach- lub miedzy nimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama 18 lat temu w ciąży z moim bratem oczekiwała bliźniąt 😁 Brzuszysko miała na kolanach, nie mogła nawet nóg sobie umyć, tato jej szorował. I każdy mówił: "ło, ale będziesz miała duże dzieci". A tu się urodził. Jeden. Ważący 5200g 😁 z twarzówą, jak Mongoł jakiś 😁 Dobrze,że mu ta facjata wyładniała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...