Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczyny, chyba anwet nie dam rady nadrobic tego co nie czytałam na forum. u mnie w domkq istny szpital, najpierw Zuza z tym brzuszkiem i latanie po labolatoriach z robieniem badan dla niej, potem do lekarza, załapała jakis katarek od tego biegania a teraz juz i mnie połozyło w czwartek w nocy. i wstałam rano ledwo ciepła, z nosa leciało ciurkiem, 37,5 stopnia temperatura i wsyztsko bolało, zuzi z nosa tez leciało, ja patrze a ona jeszcze jakiejs wysypki dostała. przyszła tesciowa i od razu mówi ze to chyba rózyczka i akcja lekarz po raz 3 chyba w tym tygodniu. ale na szczescie sie okazało ze to tylko chyba jakies ugryzienia, ale tyle tego i na buzi i na szyi i na raczkach, ale tak jak powiedział lekarz, wszedzie tam gdzie pizamka i posciel jej nie osłaniała w nocy. takze skonczyło sie na strachu. teraz juz nam troche przeszło, przynajmniej sie z nosa nie leje, ale tez ciagamy i ja ledwo zywa, bo jeszcez wczoraj mnie dopadł bol reki, tzn barku, ramienia i az na cała reke prawa promieniuje. po apapie nie pzrechodzi takze niewesoło. jzu sie naczytałam ze to moze byc rwa barkowa... ociepieje zaraz z tymi chorobami i tym wszystkim co sie mnie w tej ciazy czepia.
a co u was nowego?? zmoe strescicie w skrócie jakies rewelacje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doczytałam tylko tym razem do wiadomości o zafręczynach i aż mi się papa śmieje... gratuluję obdarzona 🙂)) czasami jedenak faceci pomyślą...
moja mama dzisiaj rosół ugotowala... nalałam sobie talerz i mi schowała hehe, a ja bym sobie jeszcze zjadła... z resztą chyba nie świadomie bo zawsze mało jadłam, a teraz ona nie wie ile jestem w stanie pożreć. 🙃
ggulekk co do przegladania to nawet nie mialam w planach bo po co mi to? mnie wlasciwie przeszlosc nie interesuje. Ale to co mi sie nigdy nie przyda wywalilam do kosza, tzn wszystki moje ciuchy ktorych nie zabralam ze soba, no i misie ktore od chlopakow dostawalam hehe chyba je do dzici zabiore bo szkoda wywalić... fajne są 🙂
No pozatym moj mezo wczoraj popoludniu pojechal do kolegow i jeszcze nie wrocil ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
po porządkach w szafie Anastazji robię małą wyprzedaż
na moich aukcjach można znaleźć zimowe kombinezony, dresiki, pajace, bodziaki, rajstopki, skarpetki, śpiworki i wiele innych od 2,90 bez cen minimalnych
zapraszam do obejrzenia i licytacji
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6008355
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my dzisiaj rodzinna niedziele mielismy 😉Bylam u tesciowej cuszki przegladnac po Niko.chce miec wszystko na jednym miejscu.teraz takie piekne pogody maja byc to popiore juz wstepnie.I pochowam ,a pozniej pranie przed wlozeniem do szafy.tak cieplutko bylo...cos pieknego.w czwartek do lekarza ide.Jutro moze na badania juz pojade.Moze mi sie uda meza na zakupy namowic.Sypialnie chce jechac wybrac.Moze cos sie znajdzie.

Kolacja sie juz piecze.....kurczak w piekarniku,frytki i pekinska do tego.Juz sie ciesze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
a ja sądziłam że mój tylko ma takie odchyły żeby wołać na matkę swoich dzieci grubas ale widzę że nie tylko mój ma takie pomysły hi hi
ale mnie plecy bolą ;/


ja jestem krówką 🙂 a jak zbytnio marudzę to mówi takim niskim tonem słoniu, ale wiem że mówi to do mnie w dobrej intencji a jak mam doła że jestem łusta to mówi że absolutnie i tuli luli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
love napisał(a):
hehe ja tez raffaello jadlam 🙂
kurde mężo mi zaginął 😞


dzwonilas do niego?co on oszalal,albo tak zapil 🤪

tam wiem... ale jestem i tak wściekla, bo razem przyjechalismy i powinien byc ze mna a nie... eh... ale jeden plus ze sie wyspie sama bardziej niz z nim.. 😞
Nie dzwonie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziękuję dziękuję ;D na pierścionek to nie mogę się napatrzeć 😜
Dałabym zdj, ale ja robię zdj telefonem tylko i to nie oddaje tego co mam na palcu na żywo 😜
Nie miałam dużo do nadrabiania 😁
Wyczytałam,że mulant ma grzyba? na ścianie w rogu kuchni? że love gdzieś mąż się zapodział? że ewci@ i jej Zuzia chore są, że Sztunia pada po wypadzie z kwietniowkami, że Izunia je rafaello i miała rodzinną niedzielę 😜

Love co Michowi odwaliło no;/ ?
ale jestem zmęczona 😜 Muszę coś zeżreć:P chyba nie wiem co 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrócił jakiś kwadrans temu.... dzwonil ze mam mu otworzyc... ale musial 5 minut poczeekac az mi sie zachce dupsko ruszyc... zza chuja sie do niego nie odeezwe... kurde jestem zła jak nie wiem 😞 Bo ja sie martwie bo nie dzwoni a on sobie po całym dniu wraca... a dobrze wie ze bym nie zadzwonila do niego i ze zbyt uparta bylam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oby tylko tyle 😞 ej bo sory alle smsa jednego mogl napisac a nie...
zwlaszcza ze u moich rodzicow jestesmy i wie jaka jest sytuacja ze moj tata nie jest do niego przekonany a on jeszcze bardziej go uswiadamia ze ma co do niego racje... ja sie musialam nie zlle naklamac ze wiem gdzie jest i ze go nie bedzie a on nic sobie z tego nie robie... kurwa 20 lat nie ma zeby tak sie zachowywac. Nikt mu nie broni spotkac sie z kolegami a na pewno nie ja. Moglo by go nawet tydzien nie byc ale wolalabym wiedziec ze go tyle nie bedziee i gdzie jest.
Ma szczescie ze moi rodzice juz spia bo inaczej nie zle by tata go zjechal.
Prawda faceci to czasami nie sa warci niczego... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love....spokojnie 😉Z facetami to tak bywa.
Moj pojechal z NIko do przedszkola.Zaraz go poprosze o wyniesienie prania na dwor.Dzisiaj sie biore za porzadki w szafie.Bo pelno tam ciuchow po Niko.Musze segregacje zrobic i pochowac dla malego 🙂
Ile ja juz prania zrobilam chyba 4 pralki....i to trzeba prasowac 😞

Milego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
jeżu kolczasty, u mnie też szpital. Moje chłopaki kaszlą i smarkają, nawet mnie się katar przyplątał 😮 Idę do sklepu, będę smażyć naleśniki :P



co tu sie dziwic,ze wszyscy choruja.Taka piekna pogoda w dzien,a wieczorem zimno.
Mmmmm....moge przyjechac na jednego?Moze tez zrobie jak Nikos wroci z przedszkola.
Teraz wcinam sniadanko i jade do sklepu po klamerki,bo mi zabraklo,a pranie sie pierze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...