Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dzeiwczyny,z braku laku nadrobiłam na forum wszytskie braki. news nr 1 to zareczyny obdarzonej- gratuluje kochana!!!!
my z zuzia juz lepiej, ja niby w domku bop mnie gardło boli a ona jzu wychodzi na dworek z babcia, wiec mam chwilke dla siebie. boli tylko strasznie głowa i katar gdzies zalega głeboko w nosie, ale ogolnie nie jes xle. zuza sie buntuje strasznie,w szytsko na nie, chyba sie przywyczaiła ze ja zawsze w pracy a tu mama w domku i krecka jzu ze mna dostaje. bo z babcia zupełnie inaczej. to chyba znak zeby wracac do pracy, bo inaczej wszyscy zwariujemy.
poza tym u nas nasza tez okropnie bajkowa, ulubiona bajka "Dora poznaje swiat" i tylko non stop chce ogladac. drze sie o to juz od rana. ale przynajmniej mamy kare jak jes niegrzeczna nie ma dory 🙂 hehe zobaczymy zcy bedzie skutkowac, bo narazie, to tylko "nie nie nie"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie wiem coś ostatnio taka tu cisza tak dużo do czytania mam że szok !!! 🤪
ociągacie się a ja dziś mam sadzone na obiad bo mój wybredny się zrobil i wszystko mu się przejadło bożę oszaleć można !!!
wczoraj mnie brzuch bolał i mąż mi kolację zrobil i nawet karmił hi hi
mam kawałek mięska szynki i nie wiem co z nią zrobić jakieś pomysly wkońcu kupilam sobie szynkę babuni boże byłam też w mieście ale żadnego sklepu nie odwiedziłam z ciuchami bo podobno czasu nie było ;/
ale jak po jakieś części do ciągnika to siedzi w sklepie nawet i 2 godziny nic sobie nie kupiłam tylko tą szynkę babuni eh;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant ale masz szynkę babuni czy szynkę mieśko ?
bo z szynki mieska to zrób gulaszyk 🙂
ja dzisiaj sznycel indyczy ziemniaki i kalafior chce mi się pomidorówki ale dla samej mi się nie chce gotować, jutro pizze zrobię bo już składniki kupiłam a w piątek sadzone jajo tylko co w czwartek hehhe

cisza tu grobowa normalnie więc biorę się za sprzątanie chyba

kupiłam sobie prazynki wieczorem się najem 🙂
mam plan dzisiaj uderzyć na lumpa tylko nie wiem kiedy mąż wróci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
23 listopada mam połówkowe usg i wtedy może się dowiem czy jestem marcówka czy kwietniówka, żeby wiedzieć, w którym wątku się udzielać 😉 Choć do końca to pewnie nie będzie wiadomo 😉
Odwaliłam numer, bo staraliśmy się o dziecko przez pół roku i wtedy za bardzo świrowałam: wyliczałam dni płodne, w środku cyklu nie odpuściłam baraszkowania z mężem, a tu nic nie wychodziło. Gin kazał mi wyluzować i nie myśleć tyle o tym. Żeby nie mieć pokusy przestałam zapisywać kiedy dostałam okres i ogólnie bardzo starałam się przestać myśleć o ciąży 🙃 Od drugiego cyklu takiego eksperymentu byłam już w ciąży 🤪 Tylko teraz to ja nie jestem tak na sto procent pewna, w którym jestem tygodniu. Lekarz twierdzi, że to 19/20 tydzień i że na pewno załapie się na barana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady dokładnie co to za lekarz?
ja w dwóch przypadkach wiedziałam kiedy mam okres ale ni cholery nie pokrywało się to z wiekiem fasoli i w przypadku pierwszej ciąży data porodu wyznaczona była prawie idealnie i teraz poki co od jakiegoś 8 tygodnia stoi w miejscu jedynie waha się o kilka dni, ale od 13 tc mam datę potwierdzoną i koniec kropa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ło matko i corko 😜 miałam lekturę 😁 ale nieraz miałam więcej do nadrabiania;D

i tak wszystkie informacje pomieszały mi się, ale postaram się coś od siebie 😜
Leliva, a to zdradliwa pogoda no;/ chwila grabienia i już katar;/ ja też mam katar ale krwisty:/
Love, ty chyba dziś byłaś u tej przyjaciołki? u mnie moja dziś była;D oj nie mogła się napatrzeć na brzuch i zadawała pytanie ' jak to jest z taką małą piłeczką' 😜? a dobrze, że się na swojego fochasz, co on sobie wyobraża. Nie myśl czy zachowujesz się chujowo czy nie, ale to on przegiął a nie Ty 😜
Ewci@, ło tam coreczka Cię nie wygania 😜 tylko ma zły humor 😜 nie znam tej bajki, ale chyba wszystkie dzieci mają manię oglądania tej samej bajki przez np. miesiąc albo dwa bez przerwy. Moj siostrzeniec 10 lat temu jak był mały to przez kilka miesięcy 2-4 razy dziennie oglądał Krola Lwa hakuna matata czy jakoś tak, potem jak był starszy to Shreka 😜

Dalej nie pamiętam 😞 co kto pisał 😞
Lady pisała, że nie wie na kiedy ma termin. No coż i tacy lekarze się zdarzają:/ co prawda to trochę taka niepewność nie wiedzieć, ale ważne, żeby było zdrowe 😁 fajnie jakby się okazało, że jesteś marcowką, to zapraszamy jakby co;D

Astra pisała, że się nie wyspała, ja tam super spałam, Sztunia też dobrze spała, ktoś tam jeszcze źle spał, Izunia chyba 😜 nie wiem, ja dziś zajebiście spałam ale szybko miałam pobudkę 😜
Ale się obżarłam, a ile mam sprzątania! masakra:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak leże, ale sama się wystraszyłam, jeszcze tak nie bolał... Jak już to w tedy kiedy się bardzo zdenerwowałam i to było chwilowe, a ja z tym bólem się dzisiaj obudziłam... :/ ale dobra pogadajmy o czymś miłym, nie chce o tym myśleć, musi być dobrze. Mam durnych ludzi na roku, bo jeszcze niektórzy nie skapnęli się, że jestem w ciąży, a jakaś obca babeczka mnie zaczepiła i zapytała: kiedy będzie dzidziuś? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love czasami bardzo widać, bo brzuch lubi mi tak pęcznieć 😜 aaa i ta babeczka powiedziała, że dzieci urodzone w marcu najlepiej się chowają 😁
Sztunia zdam wam relację jutro jak wrócę, może mi jakieś zdjęcie da bo ostatnio mi nie dawała, ale przynajmniej bierze mniej kasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...