Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mi po herbacie też nie dobrze :/ Nie wymiotuję niby ale wieczorami jakbym poszła do toalety i mocniej język wyciągnęła to spokojnie by wszystko wyleciało. Kwas mi się dosłownie uszami wylewa. A już był taki moment, że było lepiej. Teraz znowu mi się robi coraz gorzej, jak w pierwszym trymestrze ;(
Przeszły Ci te dolegliwości po porodzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To chociaż jest pocieszające. Nie będę już tak narzekać, bo inni mają gorzej i w szpitalu leżą, więc moja zgaga jak wielka by nie była to pikuś.
Z dobrych rzeczy to butki mi dziś przyjdą, bo dostałam maila z Siódemki 😁 I jeszcze jakaś druga paczka z Siódemki, już nie pamiętam co 🙂 Może się później przejdę do pracy na ploty jak nie będzie padać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem, co dzisiaj na obiad. Może jakaś ryba z ziemniakami i surówka z kiszonej kapusty... Hm...tylko czy mi się chce gotować? 😁
Kasia ja jak leżałam w pierwszej ciąży na patologii i jak miałam tę jedyną dziennie godzinę bez kroplówki,brałam prysznic i szłam do sklepiku coś sobie kupić, to specjalnie robiłam spacer przez oddział noworodkowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki 🙂
MIkolaj juz u Was byl?Bo u mnie nie 😞
W przedszkolu Mikolaj udany,ale sie szwagier nameczyl z gromada dzieci.Nikos wujka nie poznal i to bardzo wazne 😁Zaraz dzwonie do kuriera jak tam daleko nasza paczka od Mikolaja 🙂

Naresice sobie usiadlam.a obiadek dzisiaj spagetti maz uwielbia.
Maly jakis dziwny jest.Strasznei mu w brzuchu bulgocze.Zobaczymy co to bedzie jak zje obiad w przedszkolu.O 13 jade po niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 😉 ja właśnie z 2 godziny temu wrociłam z badań tej krzywej cukrowej i padam na ryj. Trochę was doczytałam ale jestem tak zmęczona, że nie chce mi się pisać, ale powiem :

Astra, biedny ten Twoj synek, oby wrocił do zdrowia 😉
Mulant, takie schizy z kopaniem to normalka 😎
Kasia, też bym zjadła chipsy ale nie paprykowe bo zgaga:P
Lady, noo narzekamy na zgagi i inne a są kobitki co męczą się w szpitalach, ale na coś musimy ponarzekać 😎
Sztunia, Ty pewnie w domowym już ciepełku 🙂 🙂
Nightmare i Izunia, a wy nie za stare aby Mikołaj was odwiedza? i na bank byłyście bardzo niegrzeczne, że Mikołaj stwierdził że nawet rozga wam się nie należy.

Ja też nic nie dostałam, oprocz kubka z glukozą o ktorym chcę zapomnieć, chcę pozbyć się zapachu tego napoju z nozdrzy i przełyku.

Idę spać, booo nie dam rady 😉 będę wieczorkiem 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak astra w domku, znaczy się w domku u rodziców bo mama mnie już nie wypuści spod skrzydeł przynajmniej do 15 grudnia do wizyty 🙂 u pani doktor, bo podobno u mnie moze to łożysko wskoczyć na miejsce i będzie końcówka ciazy super 🙂
no i niestety moje miejsce kasia zajęła 😞 fuj nienawidze wątróbki
ide zrobic drzeme, tablety wypiłam Majka spi, drzemniemy się i będzie Mikołaj, w sumie zuje że do mnie nie zawita, bo z Michałem ustaliliśmy że kimy sobie perfumy w sumie na Mikołaja i wigilie, a że ja dodatkowo ruszać się nie mogę no to kapa 🙂
cukier strzele sobie w poniedziałek przygotowuje się do tego mentalnie
mam nowe tabletki i chyba działają bo krawienie coraz mniejsze 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny wstyd mi sie przyznac,ale moje firanki sa czarne 😞Wlasnie jedne sie juz mocza,a biale wrzuce na dluzej,bo tego na serio potrzebuja.To chyba od palenia w piecu ,ale w sumie pralam je na wielkanoc-to chyba dawno temu 🙂
Maz obiecal umyc dzisiaj okna,ale kiedy jak poszedl do brykieciarni robic brykiet,bo zamowienia sa i trzeba byc gotowy.Ale moze ja juz sobie firanki dzisiaj naszykuja,a jutro jak wrocimy z usg to umyje okna i powiesi je.Ale sie ciesz,ze bede miec czyste okna i firany 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie Mikołaj był w pracy 😉 Z mężem kupujemy sobie prezenty na gwiazdkę, bo ileż można 🙂
Wróciłam właśnie i jestem głodna jak wilk. Odgrzewam kluski na parze i sos z mięskiem do tego. Jakiś ogór kiszony by się przydał do tego. Muszę zajrzeć czy jeszcze mi zostały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady, oo to pewnie Mikołaj dał słodycze Ciii? fajnie, że masz co ugotować 😞
ja wciąż cos podgryzam aby zlikwidować ten smak i zapach po glukozie.

Miałam spać, już prawie spałam kiedy Szymek wrocił ze szkoły- moj siostrzeniec a że nikogo nie było no to ja musiałam mu zrobić jeść, pić i lekcje z nim porobić. I teraz jakoś wewnętrznie śpię, nawet nie wiem co teraz piszę ale właśnie pomyślałam sobie pisząc to,że jest taki cudowny napoj jak kawa, myślę że taka mocniejsza raz kiedyś Filipkowi nie zaszkodzi.. Idę robić tę kawę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jutro już mi się z gotowaniem nie upiecze, bo zjedliśmy zapasy od teściowej.

A Mikołaj każdego roku taki sam. Przysyłają kurierem z Niemiec ładne kalendarze adwentowe. Na Gwiazdkę starają się zawsze inny prezent wymyślić. Aczkolwiek pracodawca nie musi być zbyt kreatywny by pracownik był zadowolony z prezentu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...