Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Kasiu tak się zdenerwowałam, że dostałam skurczy i zostawili mnie na obserwacji... dlatego nie odzywam się do mojego.


O jeju 😞 to niedobrze. No to faktycznie musial Cie mocno zdenerwowac 😞 i teraz pewnie mecza Go wyrzuty sumienia... Wiesz oni sie na tych rzeczach, w ktorych my jestesmy oblatane nie znaja i poza tym nie interesuja. Nie wiedza jak takie rzeczy jak kupowanie wyprawki dla dzieciatka jest wazne dla nas... Gdybys mu powiedziala o jakiejs czesci do samochodu, ze jest potrzebna to by biegiem ja zalatwil bo to jest meska rzecz, a jezeli chodzi o babskie rzeczy i pomoc dla nas to umywaja rece niestety, nie wszyscy oczywiscie, zdarzaja sie wyjatki. Jak juz mowilam Tobie Gugulku moj Michal tez nie przywiazuje uwagi na razie do kupowania rzeczy dla Marysi, moze jak nadejdzie juz czas blizszy porodu to wtedy bede Go cisnac, ale poki co odpuszczam sobie, bo nie ma sie co stresowac, oni i tak nas kobiet nigdy nie zrozumieja, moze gdyby nosili dzidzie pod serduszkiem to inaczej by do tego podchodzili, ale tak do czasu kiedy jest w brzuszku to jakos sie nie przejmuja specjalnie. Ale jezeli chodzi o moja osobe, gdy mnie cos zaboli albo stekne to Michal stoi pierwszy przy mnie, martwi sie o nas poprostu.
Badz spokojna, nadejdzie czas na naszych chlopcow i beda sami nas wyciagac do sklepu zeby kupic cos bobaskowi 🙂
3maj sie kochaniusia cieplutko w tym szpitalu i nie mysl o mezu, tylko o tym ze najwazniejsze jestescie teraz Wy kobiety i Wasze zdrowko!! 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Kasiu tak się zdenerwowałam, że dostałam skurczy i zostawili mnie na obserwacji... dlatego nie odzywam się do mojego.


O Boże nie warto się tak denerwować. I tak zrobisz po swojemu. Mój w łeb dostał za to, że prawie wszystko chciał używane kupować. Sam niech se nosi używane. Ja kupuję i go o zdanie nie pytam.

Kasia fajnie, że podałaś te ćwiczenia. Też skorzystam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale pospałam......

Co do facetów to już tyle razy stwierdzałyśmy,że to jakieś czubki są.I znowu się potwierdziło.

Wiecie ja mam dobrze,bo moim obrońcą jest Nikoś i zawsze mówi do męża -tatuś nie denerwuj mamy,bo będzie Alanek płakać,a mame będzie brzuszek boleć 🙂Głupio mu się robi i przestaje gadać głupoty.
A co do ciuchów to mój też zero reakcji....jedynie traktory już chce kupować 😠Czubek jeden.


Dzisiaj mam zamiar w szafie z ciuchami zrobic porzadki.Mam nadzieje,ze się uda 😉Ale pierwsze co to musze piec wyczyscic,bo sie prosi 😁
Wczoraj był taki znajomy starszy mi drzewa nanieść do kotłowni i mówi dziecko ile Ty tego spalisz 🤪 🤪Ja kocham ciepło i mam ogien 24h.A jest ciepło w domu,a nie gorąco.



Kurcze mały coś ma jakiś głupi kaszel 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ggulek, o jej 😞 no co za cham:/ co on sobie wyobraża! chyba mam nadzieję, że zrozumiał teraz co złego zrobił i że to nie jest jakiś mit że nie powinno się denerwować ciężarnej. Na pewno wszystko będzie dobrze 😘

Kasia, ja też będę to ćwiczyć 🤪

Izunia, nie raz dzieciaki są na serio poważniejsze od starszych, zwłaszcza ojcow 😎 bo jak im się coś powie to one biorą sobie to do serca i szanują 😁

Lady, to tak samo jak moj 😎 tylko, że moj nie chce abym kupowała w lumpeksie, ale też nie w sklepie 😎 i tak źle i tak, nie wiem może wg. jego myślenia mam je sobie wyczarować. Ale i tak w dupie to mam i masz pełny kosz ubranek 🙂


ja właśnie wstałam sobie 😁 jem śniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Izunia masz bardzo mądrego synka. Pomyśleć, że taki maluch lepiej potrafi zrozumieć, że mamy w ciąży nie można denerwować od dorosłego chłopa.



Bo jezeli on ma byc grzeczny to tatus tez musi,prawda? 🤪 🤪

Właśnie gotuje małemu kasze manna,ale ma zachcianki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale miałam wczoraj doła boże 😞
ale dziś już nie mam pełen uśmiech na twarzy hi hi 🙂
oh te hormony mój wczoraj mnie unikał bo jak by mi naszedł to by była przemoc w rodzinie biedaczek a przecież nic nie zrobił ☺️
teraz mi jest wstyd za swoje zachowanie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
Ale jaja 🤪 🤪

Mój Nero ma branie 🙂Dzwoniła taka babka co ma też goldenka i chce przyjść zapoznac ja z Nero ☺️Mam nadzieje,ze cos z tego wyjdzie,bo oni bardzo chca małe pieski.Uuuu...to Nero poszaleje-jak sie spodoba psinka 🤔

uuu i to taki prezent na świeta nero dostanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
Ale jaja 🤪 🤪

Mój Nero ma branie 🙂Dzwoniła taka babka co ma też goldenka i chce przyjść zapoznac ja z Nero ☺️Mam nadzieje,ze cos z tego wyjdzie,bo oni bardzo chca małe pieski.Uuuu...to Nero poszaleje-jak sie spodoba psinka 🤔


Fajnie by było 🙂 Ja miałam boksera i też go dla jednej panienki bokserki właściciele chcieli, ale ona go nie chciała 😞 Biedna psina. Się zaślinił, zasapał i nic z tego nie wyszło 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
Ale jaja 🤪 🤪

Mój Nero ma branie 🙂Dzwoniła taka babka co ma też goldenka i chce przyjść zapoznac ja z Nero ☺️Mam nadzieje,ze cos z tego wyjdzie,bo oni bardzo chca małe pieski.Uuuu...to Nero poszaleje-jak sie spodoba psinka 🤔


Fajnie by było 🙂 Ja miałam boksera i też go dla jednej panienki bokserki właściciele chcieli, ale ona go nie chciała 😞 Biedna psina. Się zaślinił, zasapał i nic z tego nie wyszło 🙃



Ja jej powiedziałam,ze najpierw trzeba sprawdzic czy sie pokochaja 🙂Bo zwiazki na sile sie szybko rozlatuja 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Ja się wzięłam dziś za porządki w sypialni - myję meble, układam wszystko w szafach i wywalam zbędne graty. Ostra selekcja następuje! Mamy w mieszkaniu mało miejsca, a rzeczy od małej przybywa...

Ja tam nie mam nic przeciwko braniu rzeczy dla dziecka używanych przez znajomych, typu ciuszki, wanienka, kołyska, łóżeczko itp. To się przecież nie zniszczy, a jak ma u kogoś leżeć na strychu i się kurzyć, a nam się akurat przyda, to czemu nie? Mamy właśnie taką paczkę znajomych, od których dużo dostaniemy, bo dzieci nam się rodzą w odstępach mniej więcej rocznych. Każdy coś dokłada do wspólnej puli i wyprawka leci dalej, do następnego potrzebującego 🙂

Muszę poszukać jakiś przepisów na sałatki, bo w kółko robię te same. A może macie jakieś swoje ulubione sprawdzone?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia właśnie się biorę, bo łosoś już posolony i zwilżony cytryną nabrał mocy w lodówce, pieczarki też mam usmażone, więc czas się ze szpinakiem rozprawić 🙂

leliva co do sałatek to ja lubię i najczęściej robię taka prostą z tuńczyka i tradycyjną grecką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😘
Ja właśnie weszłam już do swojego łóżka, wypisałam się bo małej nic już nie zagraża i mama mnie przywiozła. Powiem tak może nie interesują się tak bardzo wyprawką itd, ale nie mają prawa krytykować, bo człowiek się stara, żeby nie wyszło za dużo, ale żeby wszystko ująć, a słyszysz tylko marudzenie... Chciałabym wszystko w styczniu kupić, żeby na luty został tylko wózek i spokojnie czekać w domu. Ja jestem strasznie wrażliwa i mnie takie komentarze ranią, on o tym wie i powinien szczególnie teraz stopować. Jestem już tym zmęczona na prawdę, kilka dni jest pięknie, cudownie, a potem on narzeka. To nie jest miłość. Tak się tym przejął, że dzisiaj nawet się nie odezwał. Zaczynam się zastanawiać coraz częściej, czy nie zostać z rodzicami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady, a jak robisz tą sałatkę z tuńczyka? Ja właśnie mam puszkę w lodówce i znalazłam też prościutki przepis z kukurydzą, ogórkiem zielonym i majonezem - miałam w planie ją wypróbować, ale pewnie Twoja będzie lepsza 🙂

Ggulek, myślę, że jak się wyparzy wanienkę, to będzie ok, to jednak nie to samo co szczoteczka do zębów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...