Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zaraz zajrzę na wątek kulinarny, jeśli tam są już jakieś przepisy 😁
ale z tymi pączkami i plackami to na serio ochoty mi narobiłyście 🙂 tak myślę o tych pączkach, co Lady napisała o tych z sera chudego..jak już wszystko ucichnie, święta i sylwestry się skończą to je chyba zrobię, jeśli będę umiała 🥴

Kasia, no to witaj w klubie, obie my są jak salcesony 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Zaraz zajrzę na wątek kulinarny, jeśli tam są już jakieś przepisy 😁
ale z tymi pączkami i plackami to na serio ochoty mi narobiłyście 🙂 tak myślę o tych pączkach, co Lady napisała o tych z sera chudego..jak już wszystko ucichnie, święta i sylwestry się skończą to je chyba zrobię, jeśli będę umiała 🥴

Kasia, no to witaj w klubie, obie my są jak salcesony 😉


No i coz poradzic na to? Chyba nic, zostaje nam dalej jesc i tyc 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Kasia, no w sumie... bo odchudzać się nie wolno 😁 ale to może majtki takie wysokie do Twojej i mojej sukienki?


Kochana ja juz sobie dalam spokoj z ta suknia, jak nie moge sie w nia wcisnac teraz to na Sylwestra nie wciagne jej nawet na uda, bo ja sie zaklada od dolu 🙂 na loze worek od kartofli, wytne dziury na nogi, gore obwiaze sznurkiem i bedzie kreacja a'la Versracze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sobie ostatnio zamówiłam na allegro taką sukienkę z wysokim stanem i marszczeniem zaczynającym się pod biustem akurat na brzuchola, żeby założyć na wigilię firmową. I o ile z przodu wygląda ok to z tyłu opina mi schaby. Widać zero talii od tyłu i schaby na bokach, oraz wielką dupę 😞 Dupa to mi chyba urosła w ciągu ostatniego tygodnia 😞 Nie wiem co założę na tą wigilię :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe schabiki kochane 😘 Ja na Wigilię dostałam typowo ciążową sukienkę od mamy i całkiem nieźle wygląda. Ale jakbym miała ubrać coś starego to hmmm mogłabym występować w konkursie na największą kaczkę 😁 Super pomysł z tymi przepisami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super pomysł z pzrepisami i od razu prosze w wolnej chwili jeszcze raz przepis na te kotleciki gryczane plis plis 🙂
zjem jedna kanapke zapije colą i biorę się za przegląd ubranek
Maja widząc bombki, wyjęła jedna z pudełka i kppnęła haha szczescie ze mamy plastikwe i tak wszystkie 60 latało po domu, plujemy brokatem, ale ogólnie choinka slabo ją jara 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪 🤪10 body 56
4 kaftaniki
4 pajace
7 śpiochów
3półśpiochy
5 par rajstop!!!!
czapek od cholery
czyli takich rzeczy mam duzo
sztruksy i gruby polar, muszę jakies wyjściówki pokupować bo przy Majce to wszystko miałam pożyczone i tak patrze to ja nic wizytowego dla Poli nie mam 🙂 🤪

ale wiecie co wspomnienia powróciły, achhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady, oho..to mamy tą samą sukienkę, już widzę z opisu 🙂 tak jak Ty pisałaś i ja pisałam, z przodu zajebiście, z boku zajebiście, ale z tyłu tragedia. Mama mowiła, że mam sobie wysokie majty ubrać. Tzn kupić bo nie mam takich. Czy to ta?
http://moda.allegro.pl/jesien-sukienka-bombka-dla-mamy-na-ciaze-hit-4905-i2001121031.html
do mnie dziś ona przyszła, kolor cappucino 🙂 ale na obrazku kolor ładniej wygląda, ale ogolnie ładnie w niej wyglądam i jestem zadowolona, tylko ten tył. I zamierzam dużo dodatkow dać i będzie git.

Sztunia, haha plastikowe bombki są najlepsze jak ma się dzieci, albo zwierzęta w domu 🙂 a ubranek masz zapas, jeszcze dokupisz trochę i będziesz miała z głowy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki, wstalam wlasnie i wlasnym oczom nie wierze 🙂 za oknem jest sniegu tyle ze szookk ale fajnie 🙂 pieknie, bialutko ahhhh Światecznie, ale co z tego jak na sobote zapowiadaja +7 stopni i deszcz buuu :/:/
Jade po ksiazke do Empika dla Misia i po uchwyt do iPhona do samochodu tez dla Misia 🙂 nie mam koncepcji na prezent dla Niego, wiec niech beda sobie te dwie rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Lady, oho..to mamy tą samą sukienkę, już widzę z opisu 🙂 tak jak Ty pisałaś i ja pisałam, z przodu zajebiście, z boku zajebiście, ale z tyłu tragedia. Mama mowiła, że mam sobie wysokie majty ubrać. Tzn kupić bo nie mam takich. Czy to ta?
http://moda.allegro.pl/jesien-sukienka-bombka-dla-mamy-na-ciaze-hit-4905-i2001121031.html
do mnie dziś ona przyszła, kolor cappucino 🙂 ale na obrazku kolor ładniej wygląda, ale ogolnie ładnie w niej wyglądam i jestem zadowolona, tylko ten tył. I zamierzam dużo dodatkow dać i będzie git.

Sztunia, haha plastikowe bombki są najlepsze jak ma się dzieci, albo zwierzęta w domu 🙂 a ubranek masz zapas, jeszcze dokupisz trochę i będziesz miała z głowy 😁


Zastanawiałam się nad nią ale w końcu wzięłam tą:
http://moda.allegro.pl/ciazowa-sukienka-z-marszczeniem-na-biuscie-2914-i1992078212.html
Ona ma tylko z przodu ten paseczek pod biustem, a z tyłu opina balerony 😞

Łukasz się zaziębił 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeeść 🙂
Wtorek miał być dniem prezentów, a był dniem czarnej dupy znowu. Najpierw trzeba było zrobić zakupy dla babci męża, a potem kolega dzwonił żeby go z ostrym bólem brzucha do szpitala zawieźć i w tym szpitalu dzień nam zleciał, załatwialiśmy mu papierkowe sprawy na izbie i takie tam. Jak się można doprowadzić w wieku 25 lat do tego,zeby w jednym dniu popękały wrzody na żołądku i o mały włos nie rozlał się wyrostek, do tego skręt jelit - to trzeba być mistrzem w swoim fachu. No, ale przynajmniej się przyznał,że zeżarł, po dobie bez jedzenia, dwa zestawy antrykota z frytami, surówką, zapił browarem i teraz dętka spędzi święta w szpitalu. Ech.
Tak mnie w tym szpitalu brzuszysko zabolało,że myślałam,ze zaraz urodzę. Od razu mnie zbadali i się okazało,ze mała zeszła na sam dół i przeciągania urządzała. Ciśnienie mi zmierzyli, 100/60 bez zmian, czyli widocznie takie mam.

obdarzona, ja już od jakiegoś czasu mam tą sukienkę, kolor grafitowy, a ani razu nie miałam na sobie i zapomniałam,ze leży 😮 Nie wiedziałam,ze ciąża powoduje sklerozę 😁
Już mam co na święta założyć, o ile wejdę w nią...właśnie. Pewnie nie, bo jakoś mi była ciasna pod cycami. Ach tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady, mojemu też zimno na ustach się robi, przeziębiony,ze szok. Aspiryny nabrał wczoraj i pocił się jak mysz całą noc. Kurde, jeszcze w wigilię i drugie swięto pracuje, bo tamten osioł w szpitalu i nici z wyjazdu. Nie denerwuję się,bo to nie ma sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...