Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ja też jestem ciekawa spory brzuszek ma mi padł przez rozwolnienie zachciało mi się cipsów których mój żołądek nie toleruje ale co tam było silniejsze 😁 a twój brzuszek love też jest ładny ja fotke dam później jak mój wróci z pola i mi zrobi hi hi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde 😞 co za ciemnogrod w tym szpitalu, tam w gabinecie nie było usg!! i nie miałam robione;( byłam tylko badana palcem, i kazał mi stanik zdjąć i mi cycki macał , ugniatał itd:P nie miły personel, położna pipa jedna 😜 ale 😁 pojade na usg prywatnie w nast. tyg 😜 do najlepszego gin w wojewodztwie, już kiedyś chodziłam do niego 😜 i w tedy zobacze 😁 a takto, dalej jestem ciemna, nic nie wiem, a do szpitala mam 30 km i musze rano o 8 busem jechać, ale na tego busa muszę dojść 3 km na nogach i wrocić z busa też na nogach:P i jutro o 6:30 mam busa zaś bo muszę zrobić badania na przeciw ciała:P także jestem zdołowana, że nie miałam usg 😞

Mulant- ja też nie mam sklepu na wsi, też mi kupują wszystko za dużo, to albo pies, albo kot, albo po cichu wyrzucam w dal na dworze:P
Love- lody ciasteczkowe? a nie biszkoptowe?? ja ostatnio też jem dużo ale to albo śmietankowe albo czekoladowe:P
Nie wiem co napisać, bo czytałam waszą gadkę, ale już teraz zapomniałam o czym pisałyście 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pierwszy raz słyszę o lodach ciasteczkowych 😜
No nie ma, może jest w innym pomieszczeniu, ale gabinet wielki a tu ni ma:P ale pocieszam się tym,że i poźniej tym lepiej bo więcej zobaczę 😁
A i wcześniej napisałaś, że już 4 dni nie żygasz 😜 A jeśli zapeszyłaś:/??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha to będę dalej rzygała 🙂)) hehe...
Tak lody ciasteczkowe.... eh.... na pewno ciasteczkowe bo są najlepsze na świecie.!!!
Ja idę teraz w PL do gina.... kurde i ci powiem że głupia jestem... ale kit... nie wiedzialam, bo mogłam nie robic badań we Włoszech i tyle kasy na nie wydawać tylko w Pl. No ale.... cuż... człowiek mądry po szkodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha 😜 no mogłaś, ale Ty bynajmniej wiesz co i jak z Twoimi dziećmi a ja nie :P
Ogolnie wkurza mnie jedna rzecz. Mianowicie, kobiety w wieku powiedzmy 40- i wzwyż, nie czają tego ,że w Polsce jest metoda Neagalego czy jakoś tak, że tygodnie liczy się od pierwszego dnia ost. okresu. No i mowie mojemu chłopakowi przez telefon, że zaczęłam 3 miesiąc nie dawno, że jestem w 9 tyg. a on to powiedział swojej mamie. Mama jego powiedziała, że jestem jakaś tępa i nie umiem liczyć, bo jeśli jestem w 3 miesiącu to bym urodziła w styczniu. To ona jest tępa, liczyła to miesiącami. Bo ciąża trwa przecież pełne lub nie powiedzmy 40 tyg ( no powinna trwać pełne) czyli pełnie 9 miesiący, czyli można by powiedzieć że prawie 10:P
No.. ale ta kobieta nie rozumie że ciąże tak się liczy, że liczy się tygodniami. Bo według jej obliczeń wychodzi że jestem, w 1 miesiącu ;p a miesiąc temu się dowiedziała że będzie babcią 😜 w ogole tak tylko chciałam powiedzieć że mnie ona wkurwia, ale nie widziałam jej nigdy na oczy, bo siedzi w Niemczech, ani nie gadałam z nią. Poznam ją w grudniu chyba 😜 zresztą ja z moim jestem poł roku haha 😜 o boże jaki meksyk, nie znam w ogole jego rodziny, tylko z siostrą jestem na 'cześć'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co... tylko że moja faktycznie ma prawo tak myśleć... Tylko, że on mając tyle siana nie daje mi na wszytko... ja wole sama na siebie zarobić... tzn na wszytko nie dam rady ale jak juz daje mi to nie dużo... a ta mysli ze wszytsko co mam to od niego... Z reszta swoja kase tez mam odlożoną, ale kurde musi pieprzyć głupoty małpa...
a pewno polubi.... hehe.... pewnie u was normalna sytuacja jest heh 🙂) powodzenia życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki
ja wczoraj byłam u mojej gin - zrobiła mi usg 🙂 widziałam fasolkę 🙂 bijące serduszko, główkę, zalążki rączek 🙂)) dzidzia ma się dobrze. krwiaczek jest cały czas, ale nie ma wpływu na rozwój fasolki. za jakiś czas powinien się wchłonąć 🙂
w sobotę śmigamy na 2tygodnie nad morze dojodować Zulcie i fasolkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love, no teściowe to są takie małpy jedne:/ ja to zaś mieszkam w takim miejscu, że nie mam jak i gdzie zarobić bez zawodu 😞 teraz moj chłopak daje mi kasę na ciążowe sprawy, ale nim mi da to ja ze 100 razy powiem,że nie trzeba:P z tego co mi moj opowiada to jest fajna jego mama, o tacie też opowiada niby dobrze, ale ja już mam o nim złe zdanie.

Witaj nefretetete 😁 ja mam termin na 9 marca:P to Ty jesteś teraz w 10 tygodniu?? miałaś może ostatnio robione usg?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny. Pisalam juz kiedys na tym forum, ale tylko 2 razy, a tak to uzaleznilam sie od was, codziennie czytam wasze wypowiedzi. Obdarzona - juz sie balam ze cos sie stalo, ze tak dlugo nie pisalas wczoraj, ze moze cos zlego z dzidzia, no ale jak zobaczylam twoje wpisy to mi ulzylo, ze wszystko ok. Mam do was pytanie, kiedy robilyscie pierwsze usg? I czy bylo juz widac wtedy zarodek? Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona ja mieszkam z teściami i powiem ci że nie jest tak żle choć mam swoją kuchnie swoje pokoje ale i tak codziennie jestem na kawce u teściów jakoś nie mogła bym nie iść 🙂
nie moge narzekać na nią choć wiem że mojego męża brata żona jest tą najwspanialszą bo pochodzi ze wsi a ja z miasta ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiek01001 napisał(a):
Czesc dziewczyny. Pisalam juz kiedys na tym forum, ale tylko 2 razy, a tak to uzaleznilam sie od was, codziennie czytam wasze wypowiedzi. Obdarzona - juz sie balam ze cos sie stalo, ze tak dlugo nie pisalas wczoraj, ze moze cos zlego z dzidzia, no ale jak zobaczylam twoje wpisy to mi ulzylo, ze wszystko ok. Mam do was pytanie, kiedy robilyscie pierwsze usg? I czy bylo juz widac wtedy zarodek? Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie?

pierwsze usg miałam w 5tygodniu i 3 dniu ciąży
warto też się odzywać my tu nie gryziemy my tu płaczemy śmiejemy się i złościmy hi hi 🙂
i jest nam potem lepiej na serduszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niektore teściowe są spoko, a niektore takie, co biją, są niebezpieczne, choćby była teściowa mojej siostry, szarpała ją, wyzywała od dziwek, i w ogole nie nawidzi naszej rodziny 🙂 i jest naszą sąsiadką 🙂 ale to nic 😜 znam też teściowe ktore są zajebiste 🙂 np teściowa mojego brata:P
no właśnie Kasiek, my nie gryziemy:P dołącz jak najszybciej do nas już na całego, a będziesz czuła się raźniej i bezpieczniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...