Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehe ja to chyba sie dzisiaj wczesnie nie poloze... bo piatek a w piatek nie mam na to szans 😁
zaraz ide paznokcie malowac \ 😁 musze cos mega fajnego wymyslic, (wczorajsze dzielo przy zmywaniu zepsułam) a potem sie szykuje i na kregle jedziemy 🙂 hehe ja chyba ta kulą tam bede 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sie kobitki rozpisaly 🙂Maly zajarany,ze az sie baterie wyczerpaly.Masakra....fajnie widziec usmiech dziecka 🙂

Ide jakas kolacje zapodac,bo dzisiaj bez obiadu.MAto jak maz by to wiedzial to zaraz opierdziel.MAly chce płatki nestle duo,ale z zimnym mlekiem.Rano zrobilam z cieplym i pies sie najadl 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo te płatki w ciepłym mleku to się w papkę zamieniają. U nas kolacja to z grubej rury, maly dużo je wieczorem, dzisiaj kanapki z żółtym serem i z pomidorem, do tego kakao. Płatki czasami je,a le jeśli już ma chęć to raczej na drugie śniadanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Bo te płatki w ciepłym mleku to się w papkę zamieniają. U nas kolacja to z grubej rury, maly dużo je wieczorem, dzisiaj kanapki z żółtym serem i z pomidorem, do tego kakao. Płatki czasami je,a le jeśli już ma chęć to raczej na drugie śniadanie.



on to roznie.Moze jeszcze zje bulke.Zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...