Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

izunia1986op napisał(a):

juz konczw sprzatac.Makaraon zaraz sie ugotuje i ide lezec mam wszsytko gdzies.Zle sie dzisiaj czuje i na dodatek humor cos sie pierdoli 😠

A bo taka pogoda do dupy dzisiaj... ja zjadłam paczkę delicji, to mi się trochę humor polepszył, widocznie cukier mi spadł 😁

obdarzona, fajna fotka z tymi literkami =o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona: super masz piłeczkę 🙂 Też chciałam zdjęcie z literkami sobie zrobić jak już będę wiedziała czy Weronika czy Borys się w brzuszku kryje, bo widziałam gdzieś u kogoś taką fajną sesję scrabble'ową 😉
Ja robię właśnie wołowinę w sosie, kluski śląskie i surówkę z kiszonej kapusty, marchewki i jabłka. Jak robiłam ta surówkę to zeżarłam pełno samej kapusty tak mi ładnie pachniała 🙂
Moje maniunie chyba wreszcie odpłynęło od krzyża, bo przestał boleć i znów czuję ruchy w brzuchu 😉 Póki co ma jeszcze mnóstwo miejsca i może sobie pływać w te i z powrotem 😉
Nie mogę się już doczekać do środy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasne,ze album o wiele lepszy niz folder w kompie 😉Posprzatane 😉Maly ladnie kurze poscieral i odkurzyl u siebie w pokoju.Matko ja ledwo chodze tak mnie krzyz boli 😞Dzwonil mezus i kazal mi lezec.Dowalilam do pieca,zebym mogla sobie troche odpoczac.

Ja ostatnio od tesciowej z fotami bylam-500zdjec:blink 😁obrze,ze znajomy to fotograf,bo tak to majatek za wywolanie.
My bylismy na sesji rodzinnej w kwietniu i placilam za 10 zdjec 99zl-trwalo to jakies 1,5h.Teraz biore kolezanke co foty robi na weselach i zrobi mi sesje z brzuchem.Ale to tak w 8 m-c chce.Z Niko mam zdjecie jakies 2 tyg przed porodem...fajnie sie wspomina.

Teskno mi za mężęm 😞 😞 😞Łeeeee....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia, ja jestem też na etapie wizji, ale jeszcze tydzień i mężu weźmie wolne, i zaczynamy. A wizji mam tysiące i kurwa nie wiem, co z tego wyjdzie. Bartek się z nami kłóci, bo chce mieć pomarańczowy pokój, a ja myślę z jakim kolorem to połączyć eh...dzieciory 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Sztunia, ja jestem też na etapie wizji, ale jeszcze tydzień i mężu weźmie wolne, i zaczynamy. A wizji mam tysiące i kurwa nie wiem, co z tego wyjdzie. Bartek się z nami kłóci, bo chce mieć pomarańczowy pokój, a ja myślę z jakim kolorem to połączyć eh...dzieciory 😁



moze z zielenia?Mi sie bardzo podoba u dziecka zielony kolor.Nikos mial kiedy niebieski ciemny na dole i do gory jasny i bylo zimno jakos.A teraz ma trawke zielona,zolty i sufit niebieski i jest super.Tak mi sie podoba.Wlasnie ostatnio dokupilismy Pluto z pianki na sciane.Bo brakowalo przyjaciele od Niko.Teraz sa takie super rzeczy.

Jestem ciekawa efektu koncowego tych waszych wizji 🙂Moj maz sie za glowe lapal jak kazalam malowac trawe 😁Ale najpierw musial z malarzem szablon z robic -hihihihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam szczęście bo mój dzicior nawet nie wie że pokój jej robimy tzn nie kuma 🙂
u mnie napewno białe ściany z jedną zieloną, kupujemy białe meble, nad łóżkiem zrobię jej chmurke z materiału żeby miała cipło od ściany i tera szukam naklejki w kształcie teczy zeby z chmurki wychodziła dywan mamy jedynie jeszcze lampe ale tym się nie przejmuję bo coś wymyslimy fajnego.
Łożeczko wybrane meble prawie prawie jedynie jakieś pierdoły ale to w międzyczasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek meble już ma, z jego przeprowadzką do nowego kącika będzie mniej zachodu i pracy. Ale ja się nie mogę doczekać jak sie będę zabierała za pokój małej 🙂 Zapomniałam Wam powiedzieć, że wyhaczyłam w sklepie z antykami taką zajebistą dębową komódkę, idealną pod przewijak i w ogóle pasuje do kołyski, już jest zaklepana 🙂 teściowa mi mówiła,że u Dawida babci w stodole stoi też dębowa szafka, wysoka dość i wąska z szufladami i półeczkami, muszę jechac i zobaczyć. Wszystko trzeba odnowić i zakonserwować, umalować lakierem w jednym kolorze i będzie ekstra. Tym się jaram najbardziej 🙂 A ściany chyba jakiś fiolecik, nie za ciemny. Zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
ale swiatecznie 🙂
my nigdy szopki nie robilismy
ale żywa choinke zawsze mamy w tym roku kupie taką najbardziej kłującą co by mi młoda nie podkradała ozdób hiihihihi


ja tez mam zywa i to z mojej posesji.Ale juz na drugi rok chyba zabrakinie,bo same wielkoludy sa.
Ja zamiast bombek mam ozdoby z masy solnej.W tamtym roku z Niko robilam,do tego szyszki i pelno slodyczy.Choinka wyglada pysznie 😉Jakos bombki mi sie juz znudzily.Za to tesciowa robi z ozdob takich na szydelku robionych.W biedronce byly w tamtym roku i moje mi tez zakosila 😠Super to wyglada tak na bialo.
wiecie,ze juz wieniec awentowy powoli bedziemy robic.Czas leci.Ja juz mysle nad jakims.Musze kiedys zoabczyc jakie mam ozdoby.Fajnie juz powoli tak swiatecznie sie robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...