Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lady to dobrze, że poszłaś w kierunku swojej pasji tylko szkoda, że w pracy nie masz kontynuacji :/
Love teoretycznie po każdych studiach jest praca, ale nie dla wszystkich, a niektórych kierunków jest po prostu za dużo, zwłaszcza na prywatnych uczelniach. I co najważniejsze trzeba już pracować w trakcie studiów, w zakładzie czy tp. związanym ze swoim kierunkiem. Po studiach od tak bez znajomości bardzo ciężko jest znaleźć pracę po każdym kierunku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale sie pokopiowalo;/ sorki
no tak sa takie studia... ale np ja... chciałabym isc na studia... kierunek prawo rodzinne czy cos takiego... no i co... skoncze studia, a jak bede chciala znaleźć prace w jakiejsc kancelarii to supa.... bo albo trzeba miec znajomosci, albo ci powiedza na wejsciu ze DOŚWIADCZENIE, a skad mam to doswiadczenie zabraac? j bo nie oszukujmy sie ale wszedzie powiedza to samo, czlowiek po studiach praktycznie to to nie ma zadnego pola do popisu bo kazdy wymaga od nich doswiadczenia i nie pomysli o tym ze gdzies musi tego nabrac ;/ no ale takie zycie..
a prawo dla przyjemnosci i dla rozwijania moich pasji to raczej nie....
sie ciesze ze mam jeszcze troszke czasu na wybor kierunku.... chociaz w sumie jak na razie mam tylko 2 opcje takie bardziej przyszlosciowe i jedna co bardziej jest pasją dla mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia ja nie padam ale deszcz pada 🙂
gulekk no tak ale to tez nie jest proste bo nie na kazdym kierunku znajdziesz prace w trakcie studiow...
rozumiem jakies staze, praktyki ale o to wydaje mi sie ze tez nie jest tak prosto bo mysle ze zadna dobra firma nie przyjmnie byle studencika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Lady to dobrze, że poszłaś w kierunku swojej pasji tylko szkoda, że w pracy nie masz kontynuacji :/
Love teoretycznie po każdych studiach jest praca, ale nie dla wszystkich, a niektórych kierunków jest po prostu za dużo, zwłaszcza na prywatnych uczelniach. I co najważniejsze trzeba już pracować w trakcie studiów, w zakładzie czy tp. związanym ze swoim kierunkiem. Po studiach od tak bez znajomości bardzo ciężko jest znaleźć pracę po każdym kierunku.


Zdążyłam w sumie nawet polubić to co robię choć zawsze sądziłam, że cyferki to mój wróg 😉 Żebym była zadowolona z tego co robię to bym musiała zrobić ten doktorat i wykładać na uczelni, a na to nigdy się nie zdecyduję, bo za małe zarobki. Kasa też jest ważna :/ Ewentualnie kariera dziennikarska by mnie też satysfakcjonowała. Nie marzę o tym by być nauczycielem polskiego w szkole. To by było spełnieniem moich najgorszych koszmarów 😎
Cóż jeszcze może sie różnie życie ułożyć. Na razie starczy tej pogoni za karierą, czas się wykazać na innym gruncie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love kilku moich znajomych wkręcało się do firmy, polecając nawzajem na studiach i pracowali na początku jako praktykanci, a teraz po obronie na pełnym etacie jako inżynierowie. Więc kombinując można dużo. A o jakich kierunkach jeszcze myślałaś? hmmm początkowo ambitnie medycyna i nawet się dostałam, ale stchórzyłam 😜
Lady jakbyś chciała na doktorat jeszcze masz czas, ale zgadza się kasa też się liczy. Jak teraz masz niezłe pieniądze z tego to warto było. Najważniejsze, żeby nie mieć chorej sytuacji w pracy i jakiś mega stresów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Padam na mordkę, bo tak mało spałam dziś w nocy. Zeżarłam już całe ciasto, więc chyba idę spać. Łukasz wrócił i wygląda jak zombie po 20 godzinach jazdy samochodem 😲
Muszę sobie jutro jakiś stanik kupić, bo mnie ąz cycki bolą tak się cisną. Wreszcie będzie można kupić jakąś inną literkę zamiast A 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo ide sie zaraz kompac... rano o 5 wstaje i jade na zakupy z kolezanka... tzn moj menzo nas zawozi bo ja juz nie mam sily jezdzic i mnie pasy uwierają ;/ gdzies blisko bym jeszcze jechala ale po mediolanie nie bede jezdzila bez pasow bo juz raz mandat wlecial 😞(((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
jo ide sie zaraz kompac... rano o 5 wstaje i jade na zakupy z kolezanka... tzn moj menzo nas zawozi bo ja juz nie mam sily jezdzic i mnie pasy uwierają ;/ gdzies blisko bym jeszcze jechala ale po mediolanie nie bede jezdzila bez pasow bo juz raz mandat wlecial 😞(((



o 5 zakupy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gulek: no właśnie u mnie atmosfera jest bardzo fajna, a prezes przyjeżdża raz do roku jak dobrze pójdzie. Wprawdzie mamy jeszcze innych szefów zza granicy i tu wizytacja jest częściej, ale to nie to samo jakby sie miało super ważnego pana prezesa na stałe przez ścianę w pokoju obok. Dla Polaka prywaciarza tym bardziej bym nie chciała pracować 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Mówisz Sztunia, że w H&M są zawyżone rozmiary, bo właśnie jutro chciałam coś kupić tam jak będę szukać prezentu dla taty. Strasznie mi się ciuszki stamtąd dla dzieci podobają.


body np. maja do tej pory w jednym chodzi 74, a nosi juz rozmiar 86, więc te ubrania ogólnie sa takie fajne "rosnące" 🙂 wogóle ona wiekszośc z hm nosi jeszce 80 ale ja ich szmatki uwielbiam bo naprawde dla mnie są spoko gatunkowo i w miare przystepnej cenie
bo np. w smyku ubranka już są trochę mniejze niż w hm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
jo ide sie zaraz kompac... rano o 5 wstaje i jade na zakupy z kolezanka... tzn moj menzo nas zawozi bo ja juz nie mam sily jezdzic i mnie pasy uwierają ;/ gdzies blisko bym jeszcze jechala ale po mediolanie nie bede jezdzila bez pasow bo juz raz mandat wlecial 😞(((


To tam nie można bez pasów w ciąży jeździć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja juz wykapana i włoski umyte
mąż dzidzie uspił i robi mi frytki!!!! bo któraś tu wspominała że jadła
ja jestem mgd inż. spełnienie marzeń mojego taty nie powiem bo pod koniec studia mi się nawet spodobały ale wiedziałam ze pracowac w zawodzie nie bede bo mnie to by chyba zmuliło i fury zaczełam sprzedawać 🙂
hmmm miałam cos jeszcze napisać ...
aha ggulek nie chwale się ale dzisiaj poki co tez już mi leci na brazowo ale zobaczymy jak bedzie po nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maja ma halo na punkcie kotów
mamy ich od cholery a do tego podkrada swoim kuzynkom kolejne, ostatnio podkradła Zuzi (11 lat) wiec ona mówi spoko niech wexmie uu mnie leży na pólce taki fajny siwy wysokośc ok 40cm z Ikei byłam przekonana że pobawi się i go zostawi a ona od tej pory spi z nim i bez niego się nie rusza
tak samo jak z tą figurka o której kiedyś wam pisałam.
więc piesek mysle ze mógłby nie przynieśc zamierzanego efektu a jak tak patrze to koło 250zł musimy wydać, no ale my jej poki co prawie zadnego konkretnego prezentu nie kupilismy więc mozemy tyle wydać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
maja ma halo na punkcie kotów
mamy ich od cholery a do tego podkrada swoim kuzynkom kolejne, ostatnio podkradła Zuzi (11 lat) wiec ona mówi spoko niech wexmie uu mnie leży na pólce taki fajny siwy wysokośc ok 40cm z Ikei byłam przekonana że pobawi się i go zostawi a ona od tej pory spi z nim i bez niego się nie rusza
tak samo jak z tą figurka o której kiedyś wam pisałam.
więc piesek mysle ze mógłby nie przynieśc zamierzanego efektu a jak tak patrze to koło 250zł musimy wydać, no ale my jej poki co prawie zadnego konkretnego prezentu nie kupilismy więc mozemy tyle wydać 🙂


kotek obowiazkowo musi byc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...