Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
love napisał(a):
obdarzona widze ze nie wierzysz we mnie 🙂 ale posprzatalam 😁 hihihihihi
no i sie pouczylam, a teraz przerwa 🙂 a uczylam sie angielskiego... tzn slówka 😁 i czasy se poprzypominalam bo mi sie pierdzielą powoli... ;/ no i uporzadkowalam noptatki z polskiego.. tzn lektury...
i juz nawet zrobilam i pozarlam wszytskie frytki i sie nie podzielilam 😞
a co do wlosow to ja kiedys codziennie musialam myc a teraz co drugi dzien 🙂
izunia myslisz ze doszedl by w calosci?


Obiecuje,ze ladnie zapakuje 😉Ciekawe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Izunia maleństwo rośnie jak na drożdżach! U mnie też zaczęło. Właśnie dodałam nowe zdjęcia brzucha i fotkę wielkiej stopy 😁 Trochę słabo widać, bo to zdjęcie zdjęcia. A pępek mi się robi ogromny i głęboki 😮


no jestem ciekawa ile bedzie wazyc w grudniu.szczerze to sie boje.Mysle,ze do kilograma nie dobije 🙂
Alanek chyba czuje,ze o nim pisze-wierci sie dziubek nasz malutki.

Kurcze kolezanka jest w ciazy i jej syn ciagle gada,ze mama tez ma Alanka w brzuchu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Izunia maleństwo rośnie jak na drożdżach! U mnie też zaczęło. Właśnie dodałam nowe zdjęcia brzucha i fotkę wielkiej stopy 😁 Trochę słabo widać, bo to zdjęcie zdjęcia. A pępek mi się robi ogromny i głęboki 😮


no jestem ciekawa ile bedzie wazyc w grudniu.szczerze to sie boje.Mysle,ze do kilograma nie dobije 🙂
Alanek chyba czuje,ze o nim pisze-wierci sie dziubek nasz malutki.

Kurcze kolezanka jest w ciazy i jej syn ciagle gada,ze mama tez ma Alanka w brzuchu 😠


A ile teraz waży Twoje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Izunia maleństwo rośnie jak na drożdżach! U mnie też zaczęło. Właśnie dodałam nowe zdjęcia brzucha i fotkę wielkiej stopy 😁 Trochę słabo widać, bo to zdjęcie zdjęcia. A pępek mi się robi ogromny i głęboki 😮


no jestem ciekawa ile bedzie wazyc w grudniu.szczerze to sie boje.Mysle,ze do kilograma nie dobije 🙂
Alanek chyba czuje,ze o nim pisze-wierci sie dziubek nasz malutki.

Kurcze kolezanka jest w ciazy i jej syn ciagle gada,ze mama tez ma Alanka w brzuchu 😠


A ile teraz waży Twoje?


600g było 10.11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady widze ze twoj brzuszek powoli rosnie 🙂) sliczny jest 🤪
izunia ty grubasie hehe 🙂) kurcxze ale ci urósł brzuchol 🙂) super jest 🙂 niedlugo mnie dościgniesz 😁 ja tez mowie powaznie ale pisalas cos o swietach wiec mysle ze wtedy bedzie najlepiej tzn przed bo akurat w pl bede a do it mysle ze by nie dotarlo nic w calosci ;/ hehe ze ci sie chce 🙂)) ty sama pieczesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
lady widze ze twoj brzuszek powoli rosnie 🙂) sliczny jest 🤪
izunia ty grubasie hehe 🙂) kurcxze ale ci urósł brzuchol 🙂) super jest 🙂 niedlugo mnie dościgniesz 😁 ja tez mowie powaznie ale pisalas cos o swietach wiec mysle ze wtedy bedzie najlepiej tzn przed bo akurat w pl bede a do it mysle ze by nie dotarlo nic w calosci ;/ hehe ze ci sie chce 🙂)) ty sama pieczesz?


no chcemy robic z malym.Jak wyjda to ci wysle 😉Bo wiesz babie w ciazy to wszystko sie niszczy.
Grubas to malo powiedziane-słonica jestem.Co ja moge,ze tak rosne 😞Ale sie pocieszam,za Alanek tez rosnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia to dobrze ze rosniesz 🙂) nie ma co sie maqrtwic i narzekac... 🙂) ja tak samo i do tego jak se pomysle ze jeszcze tak duzo moge urosnac to jestem przerazona... 🙂))
ja tez bede pewnie cos piekla ale nie mam pojecia co... wiec jak wymysle cos to oczywiscie tez ci wysle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
izunia to dobrze ze rosniesz 🙂) nie ma co sie maqrtwic i narzekac... 🙂) ja tak samo i do tego jak se pomysle ze jeszcze tak duzo moge urosnac to jestem przerazona... 🙂))
ja tez bede pewnie cos piekla ale nie mam pojecia co... wiec jak wymysle cos to oczywiscie tez ci wysle 😉



z wypiekami czekam na Dawid,bo ktos musi te ciasto zagniatac.Ja z bolem robie kluski sląskie,bo mnie dotyk mąki ziemniaczanej odgania.Hehhe....to jest meza robota.Jakos damy rade z ciasteczkami.
Teraz tyje,ale pozniej bedzie z czego zleciec 😉Heee...dobre tłumaczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
lady kup cos dobrego 🙂


Cukiernia, która jest na przeciwko poczty była już zamknięta 😞 Ale mam jeszcze ciasto, które upiekła nowa dziewczyna od nas z pracy i mi zapakowała do domu 😁

A śpioszki są słodkie i niby malutkie, ale tak sobie pomyślałam jak je zobaczyłam, że jednak kawał klocuszka będzie trzeba urodzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
lady kup cos dobrego 🙂


Cukiernia, która jest na przeciwko poczty była już zamknięta 😞 Ale mam jeszcze ciasto, które upiekła nowa dziewczyna od nas z pracy i mi zapakowała do domu 😁

A śpioszki są słodkie i niby malutkie, ale tak sobie pomyślałam jak je zobaczyłam, że jednak kawał klocuszka będzie trzeba urodzić 😉



aha,ale cosik dobrego masz 🙂
ja ide przeglad lodowki zrobic,kolacje pora zjesc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dziękuję :* Mała jest najważniejsza, gadałam z mamą i moim i biorę tą cholerną dziekankę ehh a myślałam, że będę z małą dłużej, ale nic dam radę, nie ma innej opcji 😜
Izunia spory już masz brzuszek 😉
Lady Twój okrąglutki już, ale mała ma stópsko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Dziewczyny dziękuję :* Mała jest najważniejsza, gadałam z mamą i moim i biorę tą cholerną dziekankę ehh a myślałam, że będę z małą dłużej, ale nic dam radę, nie ma innej opcji 😜
Izunia spory już masz brzuszek 😉
Lady Twój okrąglutki już, ale mała ma stópsko 😉[/q


pierdziel tam....dla dziecka sie wszystko zrobi,a nawet na swiecie nie jest.A wiec glowa do gory,nabierzesz sil na dalszy okres jak juz bedzie malutka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo

oj ggulek to my dwie lezące bedziemy powiem ci ze jest to z lekka przejebane, ale co ci się dzieje i masz czysta krew czy brązową
bierz dziekanke i leż szkoła nie zajac nie uciknie

a ja co dzisiaj robiłam? z nudów znalazłam w dzienniku testy maturalne z matematyki i je rozwiązywałam, cholernie mi sie nudzi 😞

moja Maja tez długo chodziła w ubrankach 56 miała anwet kilka 50 i spokojnie obchodizła pomimo ze urodziła sie 55cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
hejo

oj ggulek to my dwie lezące bedziemy powiem ci ze jest to z lekka przejebane, ale co ci się dzieje i masz czysta krew czy brązową
bierz dziekanke i leż szkoła nie zajac nie uciknie

a ja co dzisiaj robiłam? z nudów znalazłam w dzienniku testy maturalne z matematyki i je rozwiązywałam, cholernie mi sie nudzi 😞

moja Maja tez długo chodziła w ubrankach 56 miała anwet kilka 50 i spokojnie obchodizła pomimo ze urodziła sie 55cm



pewnie,ze tak.Niko mial 59,a ubieralam 50 i 56-fakt moze jakies 2-3 tyg,ale ubieralam 🙂Ze spiochami juz gorzej bylo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co lady Maja 56 nosiła dobre 2 miesiące, body nawet dłuzej mi się wydaje ale my większość szmatek mamy z hm a tam rozmiarówka większa, no body codziennie musisz zmieniać a jak kupa wyołynie to i 4 razy przebiórki się zdarzaja, wiec ja miałam sporo szmatek ale ile to ci nie powiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
No ja muszę jakieś 50-tki kupić, bo to 56 jest spore. Myślicie, że ile ubranek w rozmiarze 50 należy mieć? Na ile to starcza?



moze poczekaj,az bedziesz blizej konca to chyba lekarz w miare okresli jaka dzidzia sie szykuje.
Ja mam duzo takich malych ,bo to po wczesniakach od mamy.Ale do szpitala warto miec jakies spiochy,body czy kaftaniki,bo jednak dzidzia w to wejdzie nawet jak bedzie miec 55 czy wiecej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...