Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Boję się, bo moja znajoma miała kota w domu, zaraziła się toksoplazmozą i urodziła chore dziecko, które zmarło 2 dni po porodzie. Lepiej dmuchać na zimne.
Izunia kluski, a ja wczoraj miałam jazdę na cynamon, upiekłam jabłecznik z cynamonem i zrobiłam całą michę kopytek, które odsmażyłam na masełku i też zjadłam z cukrem i z cynamonem 😁 Dzisiaj na obiad mam rosołek i kurczaka z ryżem i marchewką. A wieczorem, jak znam życie, wyślę mojego wytrwałego ślubnego do chińczyka po ostre sajgonki (też z ryżem i z surówką). Mam takie napady apetytu codziennie na coś innego. Brzucha wcale mi nie widać, ale ogólnie to już skoczyłam z 52 kg na 57 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rossie, no co Ty?? ja mam znajomą co też urodziła a w ciąży zaraziła się toksoplazmozą ale nie od kota tylko tam niemytych owocow itd i dziecko urodziło się z roztrzepem wargi i wodogłowiem. Ale żyje, jest po operacji i wygląda w miarę już normalnie. Ja nie wyobrażam sobie życia bez mojej kotki, nocy bez niej bo śpi mi w nogach, a dziś w nocy obudziłam się bo miałam aż za ciepło na brzuchu, a ona mi śpi na brzuchu:P mam nadzieję, że nie ugniotła mego Filipka:P tylko moja kocica jest 70% domowa a 30% taka podworkowa. Ma 10 lat, i tyle jest z nami, także cięzko mi bez niej;(
Rossie, ja mam to samo.. jednego jem to a drugiego dnia jem tamto.. na ostre mam czasem zachciankę, ale w ciąży jem mniej mięsa, a przed ciążą żarłam tylko tłuste mięcho, więcej jem słodkiego i delikatnych rzeczy nabiałowych:P

a dużo Ci się powiększyły piersi Rossie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piersi o dwa rozmiary mi się powiększyły, na szczęście już nie bolą. W końcu mam cyc, a nie jakiś pokraczne małe A 😁
Oj, ja z mięsa to jakiś kurczak najchętniej -, kiełbaski, szyneczki, wszystko mi jednakowo śmierdzi knurem jakimś, nawet lodówki nie mogę otworzyć bez zakrycia nocha 😁
Za to namiętnie produkuję sałatki z pekinki, papryki, pomidorków, ogórków, cebuli, czosnku,oliwek i greckiego serka w kosteczkach. Mmm...mniam.

No, dosyć tego dobrego, idziemy z niuniem na spacer 🙂 Wpadnę później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To tak jak ja, też lodowkę to szerokim łukiem omijam 😞 kiełbasy nie zjem.
Moje się powiększyły troszkę. Ale ja takto też byłam płaska jak deska do prasowania 😞
Ty to fajnie masz, jesz dużo warzyw, a ja mam obrzydzenie do pomidora:/ jem najchętniej tylko brokuły, ale to z 2 razy w tyg, buraczki z 3 razy w tyg , pomidora w siebie wmuszę z 2 razy w tyg, gotowana marchewkę z 3 razy w tyg.. sałata, i hm.. no i w obiedzie co sa warzywa to je jem:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heeej...
Nie czytam za nic bo na 17 stron sie rozpisałyście!!! A ja spałam 😁
Teraz obiadek robie i w końcu coś polskiego- robimy dzisiaj gulasz wołowy z buraczkami 🙂) Normalnie bym tego nie zjadła ale jakos mnie apetyt złpał i będzie!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde Majka była taka sppiaca jak przyjechalismy z basenu, że siedziała w wózku jak rosół wstawałam i dałam jej narchewkę żeby za szybko nie padła no to dostała zastrzyk witaminki i teraz chyba nie pojdzie spać, od 40 minut słysze jak w łózku się wije a ja nic nie mogę zrobić bo jak stuknę to zaraz będzie awaria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...