Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Może będziesz miała corcię-oby 😁 ja tam spodziewam się chyba Filipa 🙂
ja też chcę się upewnić, czy to Fifi, czy też ONA ale gin mowi, że najlepiej ok 21 tyg. w tedy jak się dziecko ułoży to mi powiedzą:P
też chcę 3D , wybieram się prywatnie, też w połowie października, w tedy będę właśnie w okolicach 20 tyg 🙂

Oj ale mi się ziewa 😞 chyba zaraz spadam pod koc, jakaś książka, termofor na stopy i herbata 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No, ja chyba tez pojde jakos w tych tygodniach.Ale sobie cenia w Opolu 3 D-300zł,Ja to robie dla malego bardziej niz dla nas.Bedzie sie chwalic w przedszkolu,ze widzial juz swoja dzidzie 😜Bo na tym zwykłym usg trudno mu cos zauwazyc.

JA ogladam mam talent,pisze z mezem na skype.Niko juz w łóżku słodko spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja słyszę mam talent, bo TV w pokoju obok 🙂 ale nie idę tam bo tam palą wszyscy fajki teraz 😠 😠
hehe no na zwykłym zdjęciu ze zwykłego usg wie o co chodzi ten, ktory w tym czasie cały czas oglądał dzidzie na monitorze, czyli na pewno Ty i każda mama. To 3D to zajebisty bajer, Niko na pewno będzie miał się czym chwalić 😁
Ogolnie usg, czy jaka kolwiek opieka prenatalna to Olesno 🙂Czaisz te tereny?? w Oleśnie w szpitalu badam się , i bada mnie gin dr Hernik, stary już, ale baaardzo dobry i na serio fajny. Na to 3D pojdę do niego, tylko upewnię się czy przyjmuje prywatnie i czy ma tą funkcję 3D. a jak nie , to pojdę do byłego mojego gin, Piotra Niesłonego..To dopiero fachowiec 🙂 ale wiszę mu 30 zł od ponad roku i tak mi głupio iść, ale pojdę i mu oddam na pewno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe no ale masz przynajmniej konkretne miasto obok 😜 a ja mam Praszkę obok czyli dupa blada, Olesno też nie rewelacja.. także jeśli chodzi o jakieś wyprzedarze, zakupy, super okazje to ja nie mam za bardzo jak.
Dobra Izunia 😁 idę sobie pod koc, może coś przeczytam 😉 oby książka mnie uśpiła 😁
a Ty też z Nikusiem już śpij;D albo czekaj na męża 🤪
hehe, masz go wieczorami przy sobie przynajmniej 😎 bo Moj M w Holandii;(
No nic, dobranoc 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, obdarzona, jak ja Ci zazdroszczę 😁 Wszyscy na mnie krzyczą, a ja przez ta ciążę szaleję kompletnie - przemeblowanie sobie urządziłam i zmusiłam chłopa do malowania pokoju synka. Sprzątam, ciągle coś myję, wycieram, poprawiam...ech. Dziś niedziela, więc nie rozgrzebuję nic więcej. Ale naprawdę ciężko mi usiedzieć na tyłku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rossie no to wez sie podziel tą twoją energia 🙂Ja robie tylko to co musze 😁 A mamy w planie remont strychu i wymiane paru okien przed rozwiązaniem,a więc przyda się energia 😉Ciągle coś trzeba w domku robić...ah...ah...
Obdarzona my to mamy wygodę,możemy odpoczywac caly dzien(prawie caly,bo u mnie obowiazki czekaja)
Niko oglada jakis program o krokodylach....ten to ma zainteresowania 😆
Coś się słabo czuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia, no mogłaby nas zarazić tą energią, bo bym chciała być aktywna jeszcze bardziej:P moim obowiązkiem jest poodkurzanie domu codziennie , zmywanie i struganie ziemniakow:P większe sprzątanie to raz w tygodniu, jakieś kurze czy coś:P
A Ty masz synka jeszcze:P a zaraz drugie dzidzi przyjdzie, to dopiero będziesz miała obowiązkow 🤪
Ale i tak mamy się dobrze 😁 jeszcze 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niko jest w przedszkolu do 15.30.Mam tyle do zrobienia przed rozwiązaniem,a musze czekać na meza.Niko chce miec pokój do góry to musimy juz rozpocząć temont,zeby tesc mial co robic w zime 🙂Ale teraz tylko Niko bedzie do góry miec pokój i moze jakis kibelek z umywalka sie zrobi,zeby nie musial latac w nocy na dol.Znowu tyle kasy...ahah.To dzidzia bedzie miec od Niko pokoj zaraz kolo sypialni.Juz jest pomalowane tylko odswiezymy.teraz wygląda super-co sie maz nameczyl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izunia, remont strychu mnie też czeka, sypialnię sobie tam wymarzyłam, jak na świecie będzie już drugie dzieciątko. Pomalowaliśmy na taki brudny błękit, nie pamiętam konkretnej nazwy - w każdym razie niewiele mieliśmy do gadania, bo synio sobie sam wybrał i kolor ścian, i nowy chodnik i łóżko też. Na szczęście - mnie też się podobają, mały ma gust po mamusi 😁
A energia...uch, dziewczyny. Niedawno dopiero mi się tak porobiło, jeszcze 3-4 tygodnie temu potrafiłam przespać cały dzień, a o gotowaniu czy sprzątaniu mowy nie było, bo rzygałam jak kot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wejdź na suwaczki.com
Potem wybierz rodzaj. Jeśli chcesz mieć suwaczek w ktorym jesteś tyg i ile masz jeszcze do porodu to wybierz termin porodu i ciąża. Wybierz suwak,naciśnij z boku na tą strzałeczkę, wybierz ikonkę , zjedź na doł i naciśnij 'dalej, krok III' wprowadzasz dane 😁 no i stworz suwaczek.
Potem skopiuj Kod BB CODE.
Wejdż na stronę naszą, www.brzuszek.net i tam jak jesteś zalogowana jest po boku Twoj profil 🙂 i pisze 'moj profil' wejdź tam, i tam wyżej jest zakładka forum, i tam gdzie pisze podpis wklej to co skopiowałaś i daj 'zapisz zmiany'
Sorry, że tak zawile, ale inaczej nie umiałam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...